Fame MMA gala youtuberów

Szeliga chce Pudziana. Patrząc na dobre relacje ostatnio na lini Kawul-FAME, to ja bym z chęcią zobaczył taki pojedynek.
Szeliga potrafi uderzyć co go dyskwalifikuje ze starcia z pudzianem
 
Szeliga chce Pudziana. Patrząc na dobre relacje ostatnio na lini Kawul-FAME, to ja bym z chęcią zobaczył taki pojedynek.
i 3 rundy po 1.5 min, żeby nie było remisu poprzez podwójny zgon
:mjsmile:
 
Jacy ludzie wg. was się nie nadają do bicia się w oktagonie? Chodzi mi o takich zawodników, którzy łatwo się poddają, boją się przyjmować ciosy wg. mnie: Rafonix, Stary Malczyński, Martirenti, Bonus, Najman, Ztrolowany, Qbik, Lew, Ojwojtek, Olejnik. Tych gości nie chciałbym już widzieć w fame mma, bo raz mocniej dostaną i jest koniec walki. Kogo wy byście dodali do tej listy?
 
Jacy ludzie wg. was się nie nadają do bicia się w oktagonie? Chodzi mi o takich zawodników, którzy łatwo się poddają, boją się przyjmować ciosy wg. mnie: Rafonix, Stary Malczyński, Martirenti, Bonus, Najman, Ztrolowany, Qbik, Lew, Ojwojtek, Olejnik. Tych gości nie chciałbym już widzieć w fame mma, bo raz mocniej dostaną i jest koniec walki. Kogo wy byście dodali do tej listy?
Kizo
 
Jacy ludzie wg. was się nie nadają do bicia się w oktagonie? Chodzi mi o takich zawodników, którzy łatwo się poddają, boją się przyjmować ciosy wg. mnie: Rafonix, Stary Malczyński, Martirenti, Bonus, Najman, Ztrolowany, Qbik, Lew, Ojwojtek, Olejnik. Tych gości nie chciałbym już widzieć w fame mma, bo raz mocniej dostaną i jest koniec walki. Kogo wy byście dodali do tej listy?
Zajebiste pytanie, dla mnie numer jeden do odpalenia to malczynski stypiarz i lamus. Kizo pozer, rafon chociaż dymy robił . Nie nadaje się napewno maksym "100 walk na ulicy" , rudy z Fame News też się nadaje według mnie choć nie bal się przyjąć do ponczka ale dla mnie wpycha ten swój rudy ryj na siłę, a nic nie wnosi. L-pro, knaziu, tomb i reszta tych co wcześniej walczyła też słabo. Chętnie bym zobaczył Hassana z kimś, ale musiałby mieć kogoś kto by go podkrecil żeby były dymy, kastiego też bym zobaczył mimo że w kółko się żalił na socialach, trochę placzek ale z sidem fajnie dymil. Ambro może nie bal się dostać ale ogólnie słaby zawodnik. Pozdrowienia przy śmiesznym szlugu i szklance whisky :)
 
No nie powjem, wkrecil mi sie ten ich najnowszy trailer, ta muzyczka i ujecia robo taki lekko patusiarsko psychodeliczny klimat, sidd strzelajacy nierowno laserami to opus magnum :putinlaugh:
 
Mściwujewski potwierdził w wywiadzie, że FAME sprzedaje najwięcej PPV w Europie. Trzeba podsyłać kelnerowi :rofl:
 
Back
Top