Fame MMA gala youtuberów

Mnie oszukali na ppv wiec nastepnego nie zaplace, taki huj.

Chyba ze pozwola nastepna gale obejrzec w ramach zadoscuczynienia za free albo wyślą autograf rafalali
rafaela.jpg
.

kupować ppv tego czegoś i jeszcze się tym chwalić :penn:
 
Ale mi teraz powiedziałeś nędzny piździaku. Jesteś chodzącym przykładem tego że niedorozwoj intelektualny jest bariera w funkcjonowaniu w społeczeństwie hejterku
Lekcje odrobione gówniarzu czy mam powiedzieć twojej matce żeby internet odłączyła?
 
Nie mam konkretnych argumentów. Tak samo jak nie było ich w przypadku tematu fri Wojtek..

Myślę że powinniscie zamknąć ten temat tylko i wyłącznie ze względu na jego autora który komentuje niemal wszystkie tematy tylko po to by zwrócić uwagę na swoj nick , zakłada kolejne ZJEBANE TEMATY Z CAPSA, KURWA PANOSZY SIĘ WSZĘDZIE TYLKO PO TO BY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA SIEBIE (NICK).. nowotwór tego forum, może nie tyle przeszkadza mi ten temat co jego autor kurwa xddddddd..
Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć . Przybylem tu na forum poświęcone sportom walki, widząc w każdym temacie wypowiedzi tego imbecyla przestaje mi się chcieć tutaj zaglądać.. . To coś w podobiie do gejów, wiesz... W swoim domu niech robia co chcą, nie mój cyrk, jednak gdy otwierasz szafe, piec, bagażnik okno kurwa kosz na pranie a tam wyskakuje ci za każdym razem gej to sorry ale coś tu kurwa jest nie tak.
Ignore sobie wrzuć, a tego tematu nie odwiedzaj.
 
Back
Top