Fame MMA gala youtuberów

Prostackie tłumaczenie, jednak jestem jaki jestem i próbowałem przedstawić to w obrazowy sposób , jak najjasniej..

Tylko nie pisz mi żebym nie wchodzil w ten temat , bo to nie ja wpierdalam się w kazden jeden temat że swoim chujowym komentarzem, a i tak długo to olewalem
 
To tak jakby dać ignora Hitlerowi i udawać że nie palą ci żydów za oknem.
Wyjątkowej klasy porównanie. Zastanowiłeś się co piszesz?

W tym temacie wpisałem się pewnie z 10 razy pół roku temu jak to coś raczkowało. Nie interesuje mnie to więc się nie udzielam .Co ciekawe zanim poleciałem to większość jebała to famemma i nie wiedziała co to jest a teraz widzę, że już na luzaku ci hardkorowi fani z kręgosłupem moralnym bez oporów sie tym jara. Typ był wkurwiający ale kto wam karze czytać jego komenty? Opcja ignor i chyba po temacie.
 
Nie mam konkretnych argumentów. Tak samo jak nie było ich w przypadku tematu fri Wojtek..

Myślę że powinniscie zamknąć ten temat tylko i wyłącznie ze względu na jego autora który komentuje niemal wszystkie tematy tylko po to by zwrócić uwagę na swoj nick , zakłada kolejne ZJEBANE TEMATY Z CAPSA, KURWA PANOSZY SIĘ WSZĘDZIE TYLKO PO TO BY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA SIEBIE (NICK).. nowotwór tego forum, może nie tyle przeszkadza mi ten temat co jego autor kurwa xddddddd..
Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć . Przybylem tu na forum poświęcone sportom walki, widząc w każdym temacie wypowiedzi tego imbecyla przestaje mi się chcieć tutaj zaglądać.. . To coś w podobiie do gejów, wiesz... W swoim domu niech robia co chcą, nie mój cyrk, jednak gdy otwierasz szafe, piec, bagażnik okno kurwa kosz na pranie a tam wyskakuje ci za każdym razem gej to sorry ale coś tu kurwa jest nie tak.
Dajesz ignora i po sprawie jak Ci się nie podoba. Po co się tyle pocić?
 
Famme mma to gówno, jak można promować chorego człowieka umysłowo ? ( Bonusa) Czy też faceta tańczącego w stringach ?
 
Back
Top