Fame MMA gala youtuberów

54800179_395977804318245_1444955752903999488_n.png

Już wykupiona ;)
 
Nie no takie akcje jak z tym umbro i przydupasami to ciśnienie podnoszą, bo za moich czasów to się z kimś ustawiało 1vs1 i wyjaśniało sprawę, a teraz najlepiej w ekipie 5-10 vs 1 i jeszcze może sprzęt do tego...Popierdolone! Fakt, że zazwyczaj kończy się tak, że dowódca dostaje w pizdę, a reszta sra po rajtach, ale bywa różnie. Co za pokurwienie, wczoraj to aż by się chciało wejść i trzaskać tą bandę cip.

Jechać z nimi !! :burnit::burnit:

Co do samej konferencji to mam wrażenie tak bardziej spokojnie to było, oprócz tam momentów lasek ;) Nawet ktoś tam wyjaśniał z publiki lachociągare, ale jej pieski skutecznie ujadały.

Na pewno dało się dostrzec zmianę u Isamu, przestał pajacować na siłę, wykazywał więcej szacunku i pokory, więc to mi się podobało.

Czekam na galę i powiem sobie szczerze, po ostatnim żenującym ksw, myślę, że tutaj będą bardziej żywiołowe pojedynki, niż w "sportowej organizacji"
 
"Kojarzę go z tego, że jest pizdą" - hahaha :D Będzie ładne k.o ;) Pragnę przypomnieć, że ten matoł polaczek, kiedyś opowiadał coś takiego: "Mam licencję bokserską, jestem bokserem", film gdzie to pierdolił został bodaj usunięty, ale ja pamiętam i później dureń wyszedł do walki z tym grubaskiem, a tam zero boksu, zero niczego, to niezły bokser

:korwinlaugh::korwinlaugh:
 
Spina na konferencji z innej perspektywy



Bonus rzeczywiście chyba, odmienił się i wyluzował, od jakiegoś czasu, zero spiny z jego strony, a co do spiny Kasjusza, to już chyba wszystko, zostało powiedziane, troglodyta z publiki wyszedł, typowy sebixowy półmózg, który z racji braku argumentów słownych, potrafi tylko pierdolić o wyjściu przed budynek i rzucać butelkami. Kasjo podobno, jest napinatorem, jak na napinatora, to i tak, mega opanowany był, przy osaczającej go, bandzie ułomów.
 
Bonus rzeczywiście chyba, odmienił się i wyluzował, od jakiegoś czasu, zero spiny z jego strony, a co do spiny Kasjusza, to już chyba wszystko, zostało powiedziane, troglodyta z publiki wyszedł, typowy sebixowy półmózg, który z racji braku argumentów słownych, potrafi tylko pierdolić o wyjściu przed budynek i rzucać butelkami. Kasjo podobno, jest napinatorem, jak na napinatora, to i tak, mega opanowany był, przy osaczającej go, bandzie ułomów.
Ambro odpowiada
 
Back
Top