Fame MMA gala youtuberów

Najlepsze te pierdolenie, w stylu blokowiskowego seby, że "rozpierdolił się" i starsi to zauważą, pierdoli że nie ma i nie szuka, żadnej ekipy na niego, a sam jakieś, gówno-prawilne zarzuty opowiada, żeby nakręcić innych, wielkich "gangsta boys". :rofl:
 


DonKasjo w treningu, przygotowuje kolejną zawodniczkę, pod FAME MMA.
 
Umbro w tych swoich opowiadaniach coś się jąka i pierdoli jakieś ala sebixowe myśli... Jakie rozpierdalanie się ze strony Kasjo ? Rozpierdalać to się można na policji w sprawie, prędzej to sam umbro się rozpierdala, że coś robi, bo tak by temat zlał totalnie :D Kasjano jedzie z nimi konkretnie, a ten cały pajac od butelki to w ogóle mistrz nad mistrze, biegnie do Kasjo, ale tak lekutko, żeby ochrona zdążyła przechwycić, ależ to musi być wojownik :D :D

Ludzie ich tak na komentarzach wyjaśnili, że umbro usuwa film...Sraka leci po kostkach ; D

No dobrze, trzeba wesprzeć najlepszą organizację świata i wykupić ppv ! To już jutro :D

:burnit::tellmemore::waldeklaugh::deniroclap:

krs1 nie kupuję, ale fame jak najbardziej, bo krs1 jest w dupie ! I by ból jelita grubego Martina był większy :D

:waldeklaugh::waldeklaugh:
 
Ktoś się orientuje czy jak wykupie ppv później będę mógł jakoś odtworzyc jak nie mogę na żywo ogladac? :rowerek:
 
Ktoś się orientuje czy jak wykupie ppv później będę mógł jakoś odtworzyc jak nie mogę na żywo ogladac? :rowerek:

Oj to byś musiał się z nimi skontaktować, ale ja nie wiem czy oni standardem nie polecą i czy nie udostępnią po gali wszystkiego ? ;) Tak robili wcześniej.
 
a ile w sprzedazy?
7UF2GHZ.png
 
mma.pl wyglada jak strona poswiecona tylko i wylacznie FAME MMA
proces wypierania walk sportowych uwazam za rozpoczety
 
Back
Top