Fame MMA gala youtuberów

W starciach piżmaków czy piesków preriowych a nawet dwóch szympansów też jest walka, a mimo to nie zaliczasz tego do MMA. Jest zasadnicza różnica między dwoma ludźmi z branży rozrywki, których wrzucisz do klatki i mają walczyć, a między dwoma sportowcami, którzy walkę uczynili sposobem zarabiania na życie. Więc w dalszym ciągu: to, że są elementy wspólne, nie znaczy, że obie organizacje rywalizują w tym samym. Fame przyciąga zupełnie inną klientelę niż KSW. KSW zaczepia o tą klientelę, ale to jest tylko dodatek, zwiększenie zysków, a nie główny cel im przyświecający.



Rozumiem, zatem na jakich galach występowali wcześniej i jaki mają bilans amatorski? Jeśli trenują dość długo to pewnie gdzieś się sprawdzali, tak?
przecież Lewy i Kawul od lat wmawiają, że środowisko to jakiś tam mały % ich rynku zbytu
Pudzian zaczynał bez żadnej zawodowej walki i nadal po tylu latach musi ciągnąć KSW, bo nie mają żadnego sportowego nazwiska, ostatnio największe inwestycje to Janikowski bez żadnego doświadczenia, 40 letni narkoman raper, 45 letni konfident i nasterydowane gwiazdy instagrama, to są nazwiska, które miały przyciągnąć kibiców
czym to się różni od zawodników FAMEMMA? na pewno wiekiem, bo to są młode osoby, które mogą się jeszcze wiele nauczyć, a trenują a w najlepszych polskich klubach
 
Ale jak w ogóle można to porównywać? Przecież to zupełnie inne gałęzie rozrywki. W Fame nie ma sportu, to czysta zabawa i show, a skierowane jest do ludzi nie interesujących się sportami walki. KSW z kolei skierowane jest przede wszystkim do osób śledzących sportów walki i element rozrywkowy jest tylko elementem. Zupełnie idiotyczne porównania. Porównujesz dwie zupełnie różne targety do siebie. Co z tego, że KSW zostanie zniszczone liczbowo jak nie przekłada się to na nic bo obie rzeczy egzystują na zupełnie innych płaszczyznach biznesu?

Liczy się tylko jeden wskaźnik-ile kto kasy zarobił na gali. Nie mamy takich danych, a szkoda, byłoby ciekawie.
 
Liczy się tylko jeden wskaźnik-ile kto kasy zarobił na gali. Nie mamy takich danych, a szkoda, byłoby ciekawie.
FAME MMA na czysto na drugiej gali jakieś 300k zarobiło
niby niewiele, ale można dalej inwestować, a trzeba pamiętać, że co jak co, ale na gali widać, że nie oszczędzano
 
Wy macie popularność jak Najman. Każdy kojarzy, nikt nie szanuje. W tym temacie ludzie robią sobie bekę i było fajnie dopóki nie wskoczył wasz agresywny spam, który można określić autofelatio. Tak, miażdżycie KSW w internecie, sam pomysł na walki tych klaunów jest ok biznesowo. Hajs się zgadza. Tylko ja się nie czepiam fame MMA tylko idioty który ma to konto. Jesteś gościu przypośledzony bardziej niż te bonusy i magicale i o to mi chodzi, żebyś wypierdalał stąd z tym gówno spamem. Tyle.
 
Wy macie popularność jak Najman. Każdy kojarzy, nikt nie szanuje. W tym temacie ludzie robią sobie bekę i było fajnie dopóki nie wskoczył wasz agresywny spam, który można określić autofelatio. Tak, miażdżycie KSW w internecie, sam pomysł na walki tych klaunów jest ok biznesowo. Hajs się zgadza. Tylko ja się nie czepiam fame MMA tylko idioty który ma to konto. Jesteś gościu przypośledzony bardziej niż te bonusy i magicale i o to mi chodzi, żebyś wypierdalał stąd z tym gówno spamem. Tyle.

Przecież on nie ma nic wspólnego z Fame. Pierdoli sobie tu głupoty jak każdy z nas, taki temat. Trzeba się wyluzowac.
 
Wy macie popularność jak Najman. Każdy kojarzy, nikt nie szanuje. W tym temacie ludzie robią sobie bekę i było fajnie dopóki nie wskoczył wasz agresywny spam, który można określić autofelatio. Tak, miażdżycie KSW w internecie, sam pomysł na walki tych klaunów jest ok biznesowo. Hajs się zgadza. Tylko ja się nie czepiam fame MMA tylko idioty który ma to konto. Jesteś gościu przypośledzony bardziej niż te bonusy i magicale i o to mi chodzi, żebyś wypierdalał stąd z tym gówno spamem. Tyle.
 
Fame przyciąga zupełnie inną klientelę niż KSW. KSW zaczepia o tą klientelę, ale to jest tylko dodatek, zwiększenie zysków, a nie główny cel im przyświecający.

KSW, bazuje, na tej klienteli, wystarczy wpisać w google, np. KSW 39, pierwsza walka, jaka wyskakuje, to Popek vs Burneika, ja rozumiem, że Pudzianowski miał pewne zadanie, dla promocji MMA, ale gdyby chcieli, iść w stronę sportową, to błaznów pokroju konfitur i Szostaków by tam nie było, stworzyli sami tego potworka, który przerodził się w bestię, która mam, nadzieję, że ich zeżre i przetrawi.
 
Martin znowu krytykuje Fame MMA i twierdzi, że Fame będzie musiało ukryć pustki na hali :D

Pięknie odjebało od hajsu, jebany bufon po nocach pewnie spać nie może teraz. Kiedyś serio był nawet sympatyczny, ale się zrobił pan byznesmen i trzeba udawać rekina biznesu i zawsze pierdolić o kapitalnym modelu biznesowym i wymiarze sportowym federacji TOp 1 eu. Gość tym wywiadem ostatecznie się zaorał, będzie tylko gorzej, lawina właśnie ruszyła.

3:31



Dla kontrastu wypowiedź pana Kawula na ten sam temat, pełna klasy i szacunku. Widać rozwój i plusy medytacji na odległych kontynentach, kontakt z obcą kulturą to wszystko teraz procentuje. Podsumowując, parę lat temu nigdy bym nie pomyślał, że pan Kawul będzie wzorem a Lewy zwykłym zawistnym przebierańcam takim klaunem z cyrku.
 
Kawul nie wie kto to Godlewska i Linkiewicz, a największymi gwiazdami u niego to Szostak, Popek i Eko Gun :facepalm:
Ale rude futerko ładnie się prezentuje ze złotym łańcuchem :OK:
 
Świat robi się co raz bardziej pojebany, zero zasad, wstydu i klasy. Każdy chciałby być Majdanem albo Rozenkową, dostawać gruby hajs za zdjęcia na instagramie albo za granie w gry na YT.
Polski, pudelkowy show biznes niewiele odstaje od FameMMA. Ludzie są prości to i rozrywki są niezbyt wyszukane.
 
Świat robi się co raz bardziej pojebany, zero zasad, wstydu i klasy. Każdy chciałby być Majdanem albo Rozenkową, dostawać gruby hajs za zdjęcia na instagramie albo za granie w gry na YT.
Polski, pudelkowy show biznes niewiele odstaje od FameMMA. Ludzie są prości to i rozrywki są niezbyt wyszukane.
ale zauwaz, ze nie ma takiej organizacji, ktora robilaby walki fejmow na swiecie, FAME MMA to pionierzy
 
Rozumiem, zatem na jakich galach występowali wcześniej i jaki mają bilans amatorski? Jeśli trenują dość długo to pewnie gdzieś się sprawdzali, tak?

Wiem, że nie do mnie pytanie, ale np. Maksymilian Wiewiórka (ALMMA), Marek Hoffmann (IBJJF brąz, Mistrzostwa Polski w BJJ srebro, ALMMA)
 
Lewy już traci całkiem nerwy, jak się go pytają o Fame, a Maciej "Harikriszna" Kawulski pełna wyjebka i spokój ale też widać że zamiata temat pod dywan.
Człowiek tego słucha i się zastanawia czy dopiero jak odejdzie Pudzian i Materla to będą w dupie, czy już teraz są w dupie.
Stety/niestety większość polskich nastolatków siedzi w FameMMA a nie w KSW :P I chyba K&L nie wiedzą za bardzo jak to zmienić.
 
Lewy już traci całkiem nerwy, jak się go pytają o Fame, a Maciej "Harikriszna" Kawulski pełna wyjebka i spokój ale też widać że zamiata temat pod dywan.
Człowiek tego słucha i się zastanawia czy dopiero jak odejdzie Pudzian i Materla to będą w dupie, czy już teraz są w dupie.
Stety/niestety większość polskich nastolatków siedzi w FameMMA a nie w KSW :P I chyba K&L nie wiedzą za bardzo jak to zmienić.
Mieli szansę skubnąć Adbustera za wczasu ale nie wyszło.
 
W tym wywiadzie Martin powiedział, że: "oni się zrodzili dlatego, że my jesteśmy na rynku [...]" czyli przyznał, że te ich freaki stworzyły FameMMA, jednocześnie mówi, że to bardzo uwłaczające dla środowiska i dyscypliny czyli ciężko pracujących zawodników.

Ergo, pan Martin przyznał, że uwłaczające i obraźliwe dla tychże zawodników i reszty środowiska MMA w Polsce były działania KSW, które promowały freaków i patologię ponad prawdziwych zawodników MMA.

Czy dobrze zrozumiałem ?
 
Back
Top