Fame MMA gala youtuberów

@duubertowa
nowa damska kolekcja EH jest jak cos
53027826_365841160920650_3739683210661986304_n.png
 
Co mają do stracenia? Przecież EH to szmaty dla kibolstwa, poziom intelektualny ten sam co Linkiewicz. Bardzo dobrze wybrali grupę docelową- osiedlowe sebixy oglądajace patostrimy.
Mi się kojarzą te patusy z youtuba mimo wszystko jako duuużo gorszy sort społeczny, niż osiedlowy kibol, ale to moje subiektywne odczucie.
 
Co mają do stracenia? Przecież EH to szmaty dla kibolstwa, poziom intelektualny ten sam co Linkiewicz. Bardzo dobrze wybrali grupę docelową- osiedlowe sebixy oglądajace patostrimy.

Pomyliłeś z Pit Bullem. W sumie EX "wywodzi"się z PB więc grupa docelowa ta sama....sportowa i pokrewne
 
Pomyliłeś z Pit Bullem. W sumie EX "wywodzi"się z PB więc grupa docelowa ta sama...."sportowa" i pokrewne
jednak Pitbull to marka mozna powiedziec, ze bardzo popularna, bo widzialem ich na wielu galach europejskich, a EH to kojarzy mi sie tylko z klubami, gdzie trenuje
o ile Sebixow mase w Pitbullu chodzi, to Sebixow w EH raczej rzadko widuje, za to w klubie to z 1/3 osob chyba w tym chodzi, teraz zapewne troche wstyd im bedzie :D
 
Jaru mowi, ze Gola rezygnuje z patostreamerów
zapewne chodzi info od Różala
coś w tym jest, aktualnie na trójce nie ma nawet jednego patusa
 
kurwa Mrozu się skończył, nikt już o nim nie pamięta, powinien się przebranżowić i zająć się FAME MMA, mógłby zyskać trochę popularności
Jaru boi się o bana od KSW
 
To jest Godlewska? Ona nie powinna się pokazywać bez Fotoszopa i filtrów. W życiu bym jej nie rozpoznał na żywo mając w łapie zdjęcie.
 
Kawał baby. Ta walka w ogóle będzie w jakiejś kategorii wagowej czy idą na żywioł i nie będzie nawet ważenia żeby nikt nie wiedział ile te lochy ważą?
 
Back
Top