Fame MMA gala youtuberów

Czekam na drugą galę i ciesze się ze dałem im zarobić.
Dobrze się bawiłem :) było wesoło i to jest najważniejsze!
Taka odmiana od poważnego mma
 
W moim odczuciu to był czysty artyzm, istny happening na miarę naszych czasów. Dzieło sztuki, które jak zawsze docenione będzie dopiero w przyszłości. Na naszym poziomie cywilizacyjnym nie potrafimy jeszcze dostrzec tego geniuszu.
Teraz bardzo istotne jest to, jak wyglądać będzie gala z numerem dwa:antonio:
 
KSW patrzcie co to znaczy FREAK FIGHT. Brawo FAME MMA będę oglądał i kupował PPV taki cyrk aż miło oglądać.
 
Krs wyhodowało tego potwora który teraz ich wpierdoli i wysra. Zachciało sie cyrku I frików no to mata.
 
Krs wyhodowało tego potwora który teraz ich wpierdoli i wysra. Zachciało sie cyrku I frików no to mata.
Nie nazywałbym ich jeszcze potworem, trybuny nie były mega zapełnione (chociaż Koszalin to pyta pod kątem organizowania gal, zawsze słaba frekwencja) ale myślę że wyniki ppv były spoko.
 
Nie nazywałbym ich jeszcze potworem, trybuny nie były mega zapełnione (chociaż Koszalin to pyta pod kątem organizowania gal, zawsze słaba frekwencja) ale myślę że wyniki ppv były spoko.
Bardziej chodziło mi o to co z tego wyrośnie. Narazie jeszcze mały potworek.
Ciekawe jak faktycznie bylo z tym ppv
 
Jebać złodzieja, oby ta kara zniszczyła mu życie.
Oby wyłapali jak najwięcej tych kurw co robiły retransmisje
 
Powiem tylko tyle. Smiechy , smiechami na ich stronie wykupiło PPV pewnie około 20-30k osób, ani przez chwilę nie było zacięcia streama, 3 kamerki możliwość przełączania cały czas, poglądu innych kamer i oglądania różnych perspektywych. Panowie K&L uczcie się, a nie " Macie za słaby sprzęt "
 
Btw. tak z ciekawości, ktoś widział żeby cokolwiek działo się w pokoju ring girls? Bo co tam patrzyłem to nikogo tam nie było :crazy:.
 
Btw. tak z ciekawości, ktoś widział żeby cokolwiek działo się w pokoju ring girls? Bo co tam patrzyłem to nikogo tam nie było :crazy:.
Jak tam raz wszedłem to była ring girl z jakimś typem. Ale bez scen erotycznych
 
Back
Top