Fame MMA gala youtuberów

wczoraj Rafonix wjazd zrobił na chatę Magicala w 30 osób, tak się promuje walki

comment_kxZrgSlhbuth7mvJmC9ZxgSiSImt5LjD.jpg
 
KSW patrzcie i się uczcie to jest promocja gali za 10 zł a nie jakieś trailery za 5 milionów i nic nie warte.
 
Ja pierdole jaki Ty musisz miec mozg wyprany to chuj:DC: Alibaba ile Ty masz lat 12? Serio czytajac Twoja podjarke w tym temacie to chyba jestes tez mahonem:mamed:
wole prawdziwe dymy niz ustawki jak w UFC czy KSW
 
wole prawdziwe dymy niz ustawki jak w UFC czy KSW
I o to chodzi Mordo! Tylko prawdziwe dymy, strimery gangstery. Pozdro, widzę, że jesteś tu jedyny co się zna. Tak trzymaj, jebać ustawiane UFC i inne KSW tylko MMA fame! :fingers:
 
I o to chodzi Mordo! Tylko prawdziwe dymy, strimery gangstery. Pozdro, widzę, że jesteś tu jedyny co się zna. Tak trzymaj, jebać ustawiane UFC i inne KSW tylko MMA fame! :fingers:
dokładnie, na fame MMA z tego co widziałem zawodnicy zostawili serce. Ten Daniel dał z siebie tak wiele, że nie mógł stać i oddychać, kiedy ostatnio widzieliście w UFC czy KSW, że ktoś zostawił w klatce 100% jak on ? No i Ozdoba dostał KO więc takie eventy zawsze szanuje. :applause:
 
dokładnie, na fame MMA z tego co widziałem zawodnicy zostawili serce. Ten Daniel dał z siebie tak wiele, że nie mógł stać i oddychać, kiedy ostatnio widzieliście w UFC czy KSW, że ktoś zostawił w klatce 100% jak on ? No i Ozdoba dostał KO więc takie eventy zawsze szanuje. :applause:
Oni zostawiają 100% na treningu:beczka:
 
dokładnie, na fame MMA z tego co widziałem zawodnicy zostawili serce. Ten Daniel dał z siebie tak wiele, że nie mógł stać i oddychać, kiedy ostatnio widzieliście w UFC czy KSW, że ktoś zostawił w klatce 100% jak on ? No i Ozdoba dostał KO więc takie eventy zawsze szanuje. :applause:
Aaa nie wiem, nie oglądałem :fjedzia:
 
ten Daniel dał z siebie tak wiele, że nie mógł stać i oddychać, kiedy ostatnio widzieliście w UFC czy KSW, że ktoś zostawił w klatce 100% jak on ?
No jak to, przecież w KSW Popek, Strachu albo ten duży Turko-Niemiec co walczył z Wójcikiem. W UFC rzeczywiście nie ma takich pełnych poświecenia zawodników, ale to dlatego że wiadomo gdzie ta organizacja jest. Chociaż w sumie Ngannou mógłby ratować honor pod tym względem.
 
pierwsza gala i zarobili na niej
taka ciekawostka

Magical chce 200 tysiecy za walke

ma byc Warszawa w Hali na 8000 osob
 
Back
Top