Fame MMA gala youtuberów

@FAMEMMA wklej aktualne statystyki sprzedaży biletów.
comment_LO2WQElCCHgYNVmvFMfo43PRyi4UGDiJ.jpg
 
3,5 tysiąca było.
Wiesz ile miejsc jest dla Vipów przyznane?
nie mam pojecia, ale vip loza spora jest
pewnie niedługo odpalą jeszcze wolne tańsze miejsca i te 8000 powinno być, co jest i tak świetnym wynikiem, patrząc na to, że KSW jednak sporo więcej płaci, a w Tucznik za 20k walczył jako walka wieczoru, teraz pewnie jeszcze mniej dostaja
 
nie mam pojecia, ale vip loza spora jest
pewnie niedługo odpalą jeszcze wolne tańsze miejsca i te 8000 powinno być, co jest i tak świetnym wynikiem, patrząc na to, że KSW jednak sporo więcej płaci, a w Tucznik za 20k walczył jako walka wieczoru, teraz pewnie jeszcze mniej dostaja
Isamu, czy Pallaside na pewno więcej dostają niż śmierdziel na drugiej gali.
8 koła będzie świetnym wynikiem pewnie więcej niż Bebilon łącznie przez 7 gal sprzedał :lol:
 
Spodziewalem sie sprzedazy na jakies 3-4k. Dziwilem sie po co im taka duza hala. Skoro odbiorcami w moim mniemaniu sa osoby co siedza przed kompem calymi dniami.
To tylko pokazuje, ze Boxdel i Wojtek potrafia liczyc. I dobrze wiedza co robia.
Mnie to cieszy i pokazuje, ze w mlodziezy sila (nie wiem ile Oni maja lat).
Pozdrawiam wszystkich udzielajacych sie w temacie :bleed:
 
Spodziewalem sie sprzedazy na jakies 3-4k. Dziwilem sie po co im taka duza hala. Skoro odbiorcami w moim mniemaniu sa osoby co siedza przed kompem calymi dniami.
To tylko pokazuje, ze Boxdel i Wojtek potrafia liczyc. I dobrze wiedza co robia.
Mnie to cieszy i pokazuje, ze w mlodziezy sila (nie wiem ile Oni maja lat).
Pozdrawiam wszystkich udzielajacych sie w temacie :bleed:

na 2 gali miałem wrażenie że jest sporo dzieciaków z...rodzicami :lol:
 
Isamu, czy Pallaside na pewno więcej dostają niż śmierdziel na drugiej gali.
8 koła będzie świetnym wynikiem pewnie więcej niż Bebilon łącznie przez 7 gal sprzedał :lol:
Tucznik i Rafonix to w swiecie youtuba cos jak McGregor vs Floyd w swiecie sportow walki
tylko taka roznica, ze oni autetycznie siebie nienawidzili, dymy jak skurwysyn byly, a Conor i Floyd ustawka pod publiczke
 
Back
Top