Fame MMA gala youtuberów

8k czyli komplet powinien być na lajcie
nawet dobrej promocji nie zaczęli przecież
comment_3yDoF0VC9bHSsGbS63Hl9CFiOAbFEHHy.jpg
KRS1 jest w dup..ie
 
Przy takiej walce promocji za dużej nie trzeba :)
konferencja + trailery i bedzie komplet na 100%
FEN tymczasem pustki na Torwarze

@defthomas dawaj temat o sukcesie drugiej sily w Polsce, bede ci tematy zarzucal
extreme hobby nowa kolekcje ciszukow ma od fame mma, buki zabijaja sie o promowanie tej organizacji, trzeba isc z duchem czasu, na pewno sportowo sa wyzej niz Najman czy Koksu
 
Last edited:
konferencja + trailery i bedzie komplet na 100%
FEN tymczasem pustki na Torwarze

@defthomas dawaj temat o sukcesie drugiej sily w Polsce, bede ci tematy zarzucal
extreme hobby nowa kolekcje ciszukow ma od fame mma, buki zabijaja sie o promowanie tej organizacji, trzeba isc z duchem czasu, na pewno sportowo sa wyzej niz Najman czy Koksu
Sporo wolnych miejsc. Jóźwiak myślał, że jego freak fight, który nikogo nie interesuje przyciągnie mu ludzi na halę. :DC:
 
Jak widzę wrzuty bonusa, filmiki z jego udziałem itp. to jest mi go trochę szkoda ale tak po prostu, po ludzku. Pies jebał wszystkie te glonojady, fanki murzyńskich bolców, tych patusów i ich kolegów po lobotomi oraz całego tego youtubowego raka na którego nie da się patrzeć mając IQ chociaż ciut większe od przeciętnego zawodnika KSW, jak dla mnie to mogą się połamać podczas tych walk ale jakoś bonus mi do tego nie pasuje. Widać na pierwszy rzut oka że jest on trochę niepełnosprytny i społeczeństwo zamiast pomóc mu się usamodzielnić w życiu to wszyscy tyrają bekę z tego jak się uwala na wizji i rzyga pod siebie albo pizga się w ringu z jakimiś odszczepieńcami chociaż wiadomo że sprawność ruchową ma na poziomie leniwca z utrąconą miednicą.

Musiałem z siebie to wyrzucić :siara:
 
Jak widzę wrzuty bonusa, filmiki z jego udziałem itp. to jeswt mi go trochę szkoda ale tak po prostu, po ludzku. Pies jebał wszystkie te glonojady, fanki murzyńskich bolców, tych patusów i ich kolegów po lobotomi oraz całego tego youtubowego raka na którego nie da się patrzeć mając IQ chociaż ciut większe od przeciętnego zawodnika KSW, jak dla mnie to mogą się połamać podczas tych walk ale jakoś bonus mi do tego nie pasuje. Widać na pierwszy rzut oka że jest on trochę niepełnosprytny i społeczeństwo zamiast pomóc mu się usamodzielnić w życiu to wszyscy tyrają bekę z tego jak się uwala na wizji i rzyga pod siebie albo pizga się w ringu z jakimiś odszczepieńcami chociaż wiadomo że sprawność ruchową ma na poziomie leniwca z utrąconą miednicą.

Musiałem z siebie to wyrzucić :siara:

Widocznie utknąłeś na latach beztroskich dla Bonusa gdzie zabawy nie było końca.
Teraz Bonus wziął życie za mordę, pracuje, rapuje, walczy, uprawia stand up i zarabia melony. Założył rodzinę, spłodził syna i niedługo pewnie wybuduje dom i zasadzi drzewo co podobno określa prawdziwego mężczyznę.
Na cyklu stał się samcem alfa i nie pierdoli się w tańcu. Ma wielu przyjaciół i fanów.
Ja bym go bardziej podziwiał na Twoim miejscu.
 
  • Like
Reactions: J.K
po prostu jeszcze nie rozumiesz fenomenu tej organizacji, w takim tempie rozwoju to bedzie gala na narodowym w tym roku jeszcze
Ale wiesz, że ta formuła się za chwile wyczerpie? Młodzież po którymś razie się znudzi i będzie szukała coraz to nowych i bardziej skrajnych wrażeń. Naparzanie się po mordach patusów za chwile stanie się niemodne i nudne. I fame mma zniknie szybciej niż się pojawiło.
 
Ale wiesz, że ta formuła się za chwile wyczerpie? Młodzież po którymś razie się znudzi i będzie szukała coraz to nowych i bardziej skrajnych wrażeń. Naparzanie się po mordach patusów za chwile stanie się niemodne i nudne. I fame mma zniknie szybciej niż się pojawiło.
Pudzian mial sie znudzic szybko, 10 lat minelo i dalej walczy z KSW sprzedajac PPV , a sportowcy nadal sa tyle warci, ze zaden z nich nie sprzeda PPV tyle co Pudzilla czy Popek
 
Pudzian mial sie znudzic szybko, 10 lat minelo i dalej walczy z KSW sprzedajac PPV , a sportowcy nadal sa tyle warci, ze zaden z nich nie sprzeda PPV tyle co Pudzilla czy Popek
To się jeszcze okaże.
 
Pudzian mial sie znudzic szybko, 10 lat minelo i dalej walczy z KSW sprzedajac PPV , a sportowcy nadal sa tyle warci, ze zaden z nich nie sprzeda PPV tyle co Pudzilla czy Popek
Tam 10 lat ciągnie jeden. Tutaj po 2 galach np Adrian Polak, czy Ozdoba idą w odstawkę i bierze się nowych aktorów. To się będzie kręcić jeszcze kilka lat spokojnie ;)
 
Tam 10 lat ciągnie jeden. Tutaj po 2 galach np Adrian Polak, czy Ozdoba idą w odstawkę i bierze się nowych aktorów. To się będzie kręcić jeszcze kilka lat spokojnie ;)

debili w Polsce nie brakuje przeciez, a jeszcze sa dostepni debile z poza polskiego rynku, tylko pewnie oni sie tu nie sprzedadza
 
Tam 10 lat ciągnie jeden. Tutaj po 2 galach np Adrian Polak, czy Ozdoba idą w odstawkę i bierze się nowych aktorów. To się będzie kręcić jeszcze kilka lat spokojnie ;)
przeciez oni maja nieograniczone mozliwosci, bo dram na youtube czy mtv nie brakuje
kiedys to sie znudzi? mozliwe, ale to predzej MMA sie znudzi, bo internet to jest przyszlosc, youtuberzy czy gracze zarabiaja coraz wiecej, a dzieciaki chca to ogladac i potrafia zaplacic
 
Śmieszą mnie opinie, że to się szybko skończy. Przed pierwszą galą niektórzy twierdzili, że to będzie niewypał i skończy się na 1 gali. Teraz też podobno miały być puste trybuny, bo za duży obiekt i max 3 tysiące. Środowisko ma coraz większy ból dupy, że ta organizacja tak szybko się rozwija.
Wystarczy odkopać tweety z początku czerwca kiedy powstawało Fame MMA, to znajdziecie tam kilka kwiatków. Tutaj tweet jednego z potężnych menadżerów, który miał zwijać interes podobno po pierwszej gali.
 
Back
Top