Fame MMA gala youtuberów

Ciekawe czy fame mma sprowadzi Kaena do klatki, czy ten jednak nie będzie się chciał w tym babrać :P
Fame po gali będzie się musiał zastanowić co nie pykło i co zrobić dalej. To będzie dla nich prawdziwy test i zobaczą czy w ogóle mogą grać tutaj chociaż na tych cymbałkach.
 
Czemu piszesz, że im nie pykło?
FAME 3 nie będzie dla nich udaną galą. Bilety idą słabo, "zawodnicy" na karcie też tego fejmu za wiele nie mają, main event to koleś, który się skończył i debil z fanbejsem składającym się z upośledzonych 10-latków, czyli brak zaangażowanej publiki. Ale to powinno nauczyć ich, aby mierzyć siły na zamiary. Na wielką halę rzucili się za szybko. Takie mam przeczucia co do tego wydarzenia.
 
FAME 3 nie będzie dla nich udaną galą. Bilety idą słabo, "zawodnicy" na karcie też tego fejmu za wiele nie mają, main event to koleś, który się skończył i debil z fanbejsem składającym się z upośledzonych 10-latków, czyli brak zaangażowanej publiki. Ale to powinno nauczyć ich, aby mierzyć siły na zamiary. Na wielką halę rzucili się za szybko. Takie mam przeczucia co do tego wydarzenia.
PPV będzie rekordowe dzięki walce Linkiewicz vs Godlewska. Dużo dzieciaków przez SMS z telefonu rodziców kupi też na Pallaside. Co hali masz rację odpowiedni byłby Torwar lub hala stulecia we Wrocławiu, a nie Atlas Arena.
 
juz zwiekszyli liczbe biletow do 7000, wiec jak uda im sie to sprzedac to ludzi bedzie sporo
poki co 1000 sprzedany, wiec na pewno latwo nie bedzie, zobaczymy jak ich marketing dziala
comment_FTGPMVhf5nq73bDlW2hzsf1Mj9YrLC7e.jpg
 
FAME 3 nie będzie dla nich udaną galą. Bilety idą słabo, "zawodnicy" na karcie też tego fejmu za wiele nie mają, main event to koleś, który się skończył i debil z fanbejsem składającym się z upośledzonych 10-latków, czyli brak zaangażowanej publiki. Ale to powinno nauczyć ich, aby mierzyć siły na zamiary. Na wielką halę rzucili się za szybko. Takie mam przeczucia co do tego wydarzenia.

Motorem napędowym gal był Magical, w pierwszej dużo dało też to że był to debiut organizacji, druga gala to hitowe starcie z Rafonixem , cały ten śmieszny youtube na to czekał, a teraz? Żadna walka nie ma żadnej podbudowy, nie ma emocji wokół tych walk więc nie dziwi mnie że to nie pykło.
Do tego 90% to nieznane typy. Tylko walka wieczoru to jacyś znani youtuberzy/streamerzy i Godlewska. Tak to nie ma tam nikogo kto by ściągnął ludzi.
Linkiewicz nie jest tak znana, Bonus też nie przyciągnie ludzi. A reszta to jakieś czeluście internetu.
Ten projekt długo nie pociągnie z prostego powodu, gwiazd im zabraknie.
A nie oszukujmy się top nie zawalczy u nich bo niby po co? Stuu, Wardęga, Gimper na reklamach wyciągają więcej niż by dostali za walkę, a porażka może uderzyć w ich wizerunek, ba nawet sama walka może uderzyć w ich wizerunek. Tam walczą tylko ci streamerzy i ci dla których liczy się tylko lans w sieci, ci którzy traktują to jako zawód i prowadzą duże kanały nawet nie spojrzą w kierunek FameMMA. No chyba że ratując sytuację te Boxdele itd sypną groszem aby sprowadzić topkę ale w to akurat wątpię.
 
FAME 3 nie będzie dla nich udaną galą. Bilety idą słabo, "zawodnicy" na karcie też tego fejmu za wiele nie mają, main event to koleś, który się skończył i debil z fanbejsem składającym się z upośledzonych 10-latków, czyli brak zaangażowanej publiki. Ale to powinno nauczyć ich, aby mierzyć siły na zamiary. Na wielką halę rzucili się za szybko. Takie mam przeczucia co do tego wydarzenia.
Może nie za szybko, ale jak na dużą galę, to kartę "fejmową" mają ubogą. Tzn. ja i tak nie jestem wyznacznikiem bo 90% ludzi z wszystkich 3 kart nie znam, ale takiego Magicala to kojarzyłem, że to patostrimer. A tu? Bonus jest i super, ale żeby zapełnić halę, albo sprzedać choćby dużo biletów powinni dowalić taką kartą, że nawet taki janusz fejmu jak ja powie - o kurde słyszałem o nich, skądś te ksywy znam. Ale na końcu i tak będzie się liczyło ile hajsu zrobili z ppv.
 
Isamu z tego co widać to mocno się zaangażował, na poważnie poszedł w mma. Od dłuższego czasu trenował bjj, a teraz mocno idzie w stójkę w Czerwonym Smoku, a ekipę mają całkiem ciekawą.
 
Back
Top