Fame MMA gala youtuberów

Liczę, że podczas walki pani Godlewskiej cała hala poleci znanym, polskim klasykiem czyli będzie skandowanie "Pokaż cycki! Pokaż cycki!"

Jeśli chodzi o wysyłkę Kavulsona, to zapraszam na priv
 

Attachments

  • 560386-esmeralda-godlewska-niechcacy-pokazala-gola-piers-na-instagramie-to-na-pewno-przypadek.jpg
    560386-esmeralda-godlewska-niechcacy-pokazala-gola-piers-na-instagramie-to-na-pewno-przypadek.jpg
    27.7 KB · Views: 141
Wczoraj tak siedziałem i naszła mnie taka myśl, że rozumiem jeszcze tam jakoś tych ludzi co tam tych youtuberow śledzą bo oni coś tam wrzucają jakieś filmy itp. no ale ta patologie Linkiewicz to nie wiem co oni tam śledzą, jak ona ktoś tu pisał ma 100k na instagramie. Przecież to kurwisko nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to co mają ci ludzie w bani co ja oglądają na tym story.:facepalm:
 
Wczoraj tak siedziałem i naszła mnie taka myśl, że rozumiem jeszcze tam jakoś tych ludzi co tam tych youtuberow śledzą bo oni coś tam wrzucają jakieś filmy itp. no ale ta patologie Linkiewicz to nie wiem co oni tam śledzą, jak ona ktoś tu pisał ma 100k na instagramie. Przecież to kurwisko nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to co mają ci ludzie w bani co ja oglądają na tym story.:facepalm:
pokolenie 8-18 lat
 
Wczoraj tak siedziałem i naszła mnie taka myśl, że rozumiem jeszcze tam jakoś tych ludzi co tam tych youtuberow śledzą bo oni coś tam wrzucają jakieś filmy itp. no ale ta patologie Linkiewicz to nie wiem co oni tam śledzą, jak ona ktoś tu pisał ma 100k na instagramie. Przecież to kurwisko nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to co mają ci ludzie w bani co ja oglądają na tym story.:facepalm:

Pokazuje swoje obleśne dupsko na inastagramie, więc założę się, że połowa tych 100k, to stulejarze. Zresztą, dzisiaj żeby mieć 100k na instagramie, to wystarczy, że usiądziesz o 8 rano przed kamerką, przechylisz flache i zwyzywasz swoich rodziców/narzeczoną/żonę.
 
Tucznik zarabia na streamach 2000-10 000 zl dziennie
Łał, świat się kończy. Szkoda, że jak byłem młodszy i ostro imprezowaliśmy to jeszcze takie wymysły nie istniały. Może bym dzisiaj jeździł nową betą a nie seatem.
A do znawców tematu: powiedzcie mi jeszcze czy to jest polski wymysł czy moda na patostrimy przyszła zza granicy?
 
Łał, świat się kończy. Szkoda, że jak byłem młodszy i ostro imprezowaliśmy to jeszcze takie wymysły nie istniały. Może bym dzisiaj jeździł nową betą a nie seatem.
A do znawców tematu: powiedzcie mi jeszcze czy to jest polski wymysł czy moda na patostrimy przyszła zza granicy?
zaczelo sie od big brothera
 
Tucznik zarabia na streamach 2000-10 000 zl dziennie
Kurka, to wystarczy, że odpali jeden stream na miesiąc i ma tyle, co dyrektor banku:
"Z raportu rocznego grupy PKO BP wynika, że przeciętne wynagrodzenie miesięczne na stanowisku dyrektora w banku to niecałe 19 tys. zł brutto. Mniej zarabiają panie – 14 tys. zł. Kierownicy dostają 11 tys. zł miesięcznie, a pozostali pracownicy 6,7 tys"
Tylko ciekawe po co na tych galach występują za jakieś grosze, bo jak odpali 3 streamy to ma na wynajem całej Atlas Areny:):) I raptem 1000 biletów sprzedali......, ale pewnie w trakcie gali będą donejty po 1000 ojro, dzieci już od komunii zbierają:)
http://stawkomat.pl/dodaj-wycene/item/7703-wynajecie-atlas-areny.html
 
Back
Top