Fame MMA gala youtuberów

W bani mi się to nie mieści, że nagrywasz na chłopa, ale chuj mija chwilę czasu kaske trzeba robić i dalej współpracujecie XD
To tak samo jakbyś wykręcił gościowi aferę że frajer, latał z papierem po rejonie a w sobotę siedział z tym samym gościem pod barem i pił piwo :juanlaugh:
Pan Pasternak pewnie wie, jak określa się takie zachowanie, po Arapzorze się tego nie spodziewam.


A co do udziału wardegi w goats, to widać że gość jest hajsaty, kupuje co mu przyjdzie do łba, sam sobie świetnie radził finansowo co pokazują jego ruchy, i on teraz chce robić biznesy z chłopem ogarniemy to stary? Sylwek głupi nie jest, ale z głupkami jakich ma dookoła może tylko stracić, głupi chłop że się wpierdala, powinien wziąć jakiegoś grzybiarza, bimbrownika, szamana i założyć swoją ekipę the Forest.
 
To tak samo jakbyś wykręcił gościowi aferę że frajer, latał z papierem po rejonie a w sobotę siedział z tym samym gościem pod barem i pił piwo :juanlaugh:
Pan Pasternak pewnie wie, jak określa się takie zachowanie, po Arapzorze się tego nie spodziewam.


A co do udziału wardegi w goats, to widać że gość jest hajsaty, kupuje co mu przyjdzie do łba, sam sobie świetnie radził finansowo co pokazują jego ruchy, i on teraz chce robić biznesy z chłopem ogarniemy to stary? Sylwek głupi nie jest, ale z głupkami jakich ma dookoła może tylko stracić, głupi chłop że się wpierdala, powinien wziąć jakiegoś grzybiarza, bimbrownika, szamana i założyć swoją ekipę the Forest.
a moim zdaniem dobrze wie co robi, przecież Wardęga jest totalnie bezbarwny więc wziął ludzi, którzy będą dymać za niego XD
 
a moim zdaniem dobrze wie co robi, przecież Wardęga jest totalnie bezbarwny więc wziął ludzi, którzy będą dymać za niego XD
Bezbarwny ale z hajsem, a oni są barwni ale bez hajsu, o to mi chodzi że on sobie sam wcześniej świetnie radził, i bez nich tak by było nadal, a z nimi może się wyłożyć na jakimś temacie i zaliczyć plecy, proste
 
To tak samo jakbyś wykręcił gościowi aferę że frajer, latał z papierem po rejonie a w sobotę siedział z tym samym gościem pod barem i pił piwo :juanlaugh:
Pan Pasternak pewnie wie, jak określa się takie zachowanie, po Arapzorze się tego nie spodziewam.


A co do udziału wardegi w goats, to widać że gość jest hajsaty, kupuje co mu przyjdzie do łba, sam sobie świetnie radził finansowo co pokazują jego ruchy, i on teraz chce robić biznesy z chłopem ogarniemy to stary? Sylwek głupi nie jest, ale z głupkami jakich ma dookoła może tylko stracić, głupi chłop że się wpierdala, powinien wziąć jakiegoś grzybiarza, bimbrownika, szamana i założyć swoją ekipę the Forest.
Wardega akurat dużo stracił kasy w szczycie swojej kariery i teraz po prostu inaczej na to patrzy, mniej ludzi zatrudnia.
Obejrzałem to Goats z Pasutem. No: ten Wardega z Pasutem to niezłe zwyrole ale zmierza to w kierunku Kamerzysty jeśli już nie jest to samo
 
A ja myślę, że Kubiszyn mógłby wygrać. Adamek to emeryt, zardzewiały, wolny, bez treningu. I dlatego takiej walki nie będzie, bo to za duże wyzwanie dla dziadka. On tu przyszedł zarobić, a nie męczyć się i zbierać na ryj.
Wiele osób zapomina że mówimy o pięćdziesięcioletnim dziadu który w dodatku nie wyglądał dobrze w ostatnich walkach. Te też były już lata temu. Kubiszyn do jednej mordy.
 
Brakuje tu jeszcze jego na dymy
Screenshot_20231222_150657_Chrome.jpg
 
Influenserzy kurwa jego mać. Polecam przeczytać całość.
 
Influenserzy kurwa jego mać. Polecam przeczytać całość.
I jesteś zdziwiony? :beczka:
 
Brakuje tu jeszcze jego na dymyView attachment 87434
Chłop to w pewnym sensie fenomen. Pokonany przez jednorękiego. Pokonał członka Hall of Fame polskich ogórków Janusza Dylewskiego nie będąc faworytem przed walką. Liczne pyskówki z zawodnikami. Tom Aspinall ma go w rekordzie. Obok Walusia i Okapa kolejny chłop chyba pokutujący za swoją dawną sławę, bo Prime wzięłoby go z pocałowaniem dłoni.
 
Okap, Najman, a nawet Jóźwiak są przy nim ok. Może Jóźwiak nie do końca, bo sam wypuścił tego buraka na salony.
Nie no kuźwa tego Piszczka to by nawet ameba Denis zrobił, a co dopiero Jóźwiak. "Tiger" to debil, a do tego absolutnie niepełnosprawny gość w klatce.
 
:beczka:


Pamiętam jak debiutujący w zawodowej walce obiecujący amator Tom Aspinall zmiótł go pierwszą serią, a ten burak na facebooku napisał, że Tom to mocny zawodnik amatorski i przegrał z Tomem niejednogłośną decyzja sędziowską. Wydaje mi się, że lekarze od umysłu każą mu unikać frików, jeśli nie chce wylądować w choroszczy, dlatego go nie widać w uniwersum.
 
Back
Top