Fame MMA gala youtuberów

W sumie fakt, gladiatorów chyba nie było na igrzyskach. :fjedzia:
Generalnie to wszystko jest ze sobą w jakiś sposób powiązane, ale jeśli mówimy o starożytnych igrzyskach, to Grecja. A gladiatorzy, walki zwierząt i inscenizacje to Cesarstwo Rzymskie, chociaż to też ma pochodzić od Greków, którzy mieli zwyczaj napierdalać się na pogrzebach (ze sprzętem na śmierć również :lol:).
 
List ludzi, których lekką ręką pozbył się FAME:
- Body Christ
- Bonus BGC
- Meduza
- Najman
- Murańsccy
- Taxi Złotówa
- Dawid Ozdoba

To tylko Ci bardziej rozpoznawalni.
Z tej ekipy nie szkoda mi Meduzy, bo to typowy sebix, ale reszta to sympatyczny goście. Całe szczęście rynek ich wchłonie. No oprócz ozdoby, ale to z powodu jego stanu zdrowia.
 
Tak to jest jak daje się oddejść wolną reką Body Christowi.
-

Bez jaj. Facet doznał kontuzji wykonując low kicka. Do zaorania. Wtedy nikt nie mógł przypuszczać, że podciągnie się fizycznie i kilkanaście miesięcy później będzie nowa wersja. Obwinianie FAME, że nie potrafią przewidywać przyszłości jest słabe.
 
Zlotowa zbędny ale reszty szkoda

No bez jaj. Nagle każdy się wymądrza po fakcie. Bonus symulujący kontuzję i nie nadający się do poważnej walki. Zasłużenie wyjebany na zbity pysk. BodyChrist następny, jedna walka i sam się kontuzjował. Jego metamorfozy nawet spece z cohones nie przewidzieli, ale teraz wiedzą wszystko. Najman i tak sam sobie chciał być szefem co mu się udało. Ozdobę pominę milczeniem, bo to zwykłe mięso armatnie.
 
Body Christ wypuszcza kolekcję ubrań do tego podobno producent kotłów i boilerów chce podpisać z nim kontakt reklamowy na wyłączność. Taxi Złotówa to inna historia nie budzi kontrowersji ma pozzytywny przekaz ( można powiedzieć trochę nudny). Popatrzcie na rozpiskę to jest jakiś żart z nas fanów! Parke vs Borys może zrobić KSW ale nie FAME
Tańcula z Malczyśnkim? Kto jeszcze ogląda Malczyńskich są równie nudni jak Taxi złotówa. Najman bije się z Jóżwiakiem a Murańsccy sieją zniszczenie wszędzie tylko nie w FAME.
Słabo to widzę.
 
A ten trep Magical powinien ogarnąć menagera, który w zamian za procent zrobi mu spoko umowę z jaką organizacją, bo się kompromituje tymi próbami gdzie ciągle jest robiony w konia.
:no no: To nie tak, akurat oglądam go od 2018 i magical to klamca.
Pokłócił się z fame, później publikował prywatne rozmowy z Rozpara.
Wystawił się z punchdown.
Z elite było podobno tak ze chciał dużo więcej kasy niż uzgodnili i tez się wystawił gdy tamci się nie zgodzili xD
Przeciwnika miał bardzo słabego, mógł wyjść i go na luzie najebac plus zarobić sobie to odjebal klasycznego magicala xD
Chłop jaki by nie zaczął projekt to zawsze jest niewypal
 
Body Christ wypuszcza kolekcję ubrań do tego podobno producent kotłów i boilerów chce podpisać z nim kontakt reklamowy na wyłączność. Taxi Złotówa to inna historia nie budzi kontrowersji ma pozzytywny przekaz ( można powiedzieć trochę nudny). Popatrzcie na rozpiskę to jest jakiś żart z nas fanów! Parke vs Borys może zrobić KSW ale nie FAME
Tańcula z Malczyśnkim? Kto jeszcze ogląda Malczyńskich są równie nudni jak Taxi złotówa. Najman bije się z Jóżwiakiem a Murańsccy sieją zniszczenie wszędzie tylko nie w FAME.
Słabo to widzę.

No dobra, ale co to zmienia? Jeśli każda organizacja frikowa zaczyna się zużywać po 8-10 galach to czeka to każdego. Nie wiem czego oczekujecie? Że za każdym razem będzie 5-6 nowych nazwisk i super grube dymy? Na to nie ma szans. Już HL odgrzewa odpady z Fame, a nie zrobili jeszcze żadnej gali. Odkrycia w stylu Murańskich, albo przejścia typowych sportowców jak Parke czy Brodnicka to jednorazowa akcja. To są góra 3-4 nazwiska rocznie w całym spektrum frików w Polsce. A wy tu chcecie nie wiadomo kogo na każdej karcie. 80% zawodników to będą ci sami zamulacze, albo zwykłe beztalencia odcinające kupony od dawnej sławy na YT albo innym MTV. Równie dobrze można sprzedawać w PPV bójki bezdomnych o flaszkę denaturatu albo gimnazjalistek na przerwie i tam szukać "nowych talentów" :cool:
 
Ja nie chcę nowych nazwisk ja chcę emocji za to płacę ppv. Po co nam WOjtek Gola robiłsmaka robiąc sparing z AKOPEM? po to aby zatrudnić wujka Fernicze?
Kogo interesuje progres Polaka czy Malczyśnkiego? Ludzie chcą igrzysk.
 
Na freak galach da się ciągle tworzyć dymy @Vassago ale to trzeba tworzyć takie karty, nawet z żelkami typu Cypis vs Lpro czy wziąć z 5-6 sebixow z ulicy / w erze neta w 1 miesiąc są gwiazdami /

A nie dać np Szelidze z potencjałem Fericze.

Wlasnie w tym rzecz że to jest cholernie proste, a nie trudne. I jeszcze bardziej wnerwia co robi Fame czy HL.
 
Last edited:
Fame zachowuje się jakby Hl i ELite nie powstało.Twarzą organizacji robią Boxdela, który nie wypada najlepiej przed kamerą.
Powinni wprowadzić plan naprawczy tzn:
- przyjęcie powrotne OZDOBY
-Popek vs Oświęcimski 2
- Monika Laskowska vs TBA
- przyjęcie powrotne Magicala
- walka Boxdel z Ferrami o 20% udziału w FAME MMA
 
Back
Top