Fame MMA gala youtuberów

Musze przesluchac jeszcze raz ale wydawało mi się że Wardęga mówił ze zmieniali ME bo nie możliwe żeby to od poacztaku planowali planowali i mówili o rekordach PPV. Mi się ta karta nie podoba to wszytko poszło w zła stronę.
 
xDD
1629059555407.png
 
Szeliga nawet z stypiarskim Fericze potrafi być fajny na konfie. Ludzie dajcie mu zadymiarza bo marnujcie mi tego gościa. To jest jeden z niewielu w Fame który jest ,,jakiś"'
 
Last edited:
Szeliga nawet z stypiarskim Fericze potrafi być fajny na konfie. Ludzie dajcie mu zadymiarza bo marnujcie mi tego gościa. To jest jeden z niewielu w Fame który jest ,,jakiś"'
Wujaszek to porażka, jak nie jest od robienia dymów to niech idzie do high leauge
 
Jeśli walka Krychy i Szeligi będzie za free na YT to tak szczerze to moj top tej karty obok Ferrari vs Filipek i Borys vs Parke. Reszta mi totalnie powiewa.
 
Norman jedyny który po polsku nie gada, najlepsze pociski zapodawał, tylko cenzurujący pizdo-tłumacz to zepsuł. :siara:
 
Boxdel w jednym z wywiadów powiedział że Mańkowski był trochę nudny na konfie F11 jego zdaniem

Hehe Boxduś ty lepiej spójrz na wasze ostatnie karty.
 
Boxdel w jednym z wywiadów powiedział że Mańkowski był trochę nudny na konfie F11 jego zdaniem

Hehe Boxduś ty lepiej spójrz na wasze ostatnie karty.
Borys sprawiał wrażenie jakby tam siedział za kare ale byli nudniejsi od niego np ten cały wujaszek
 
Zaprzepaszczony potencjał szkoda Fame. To była ciekawa organizacja. Będę ich miło wspominał. Jak chce się zadowolić wszystkich to można nie zadowolić nikogo.
 
Podobno Mańkowski jest brany pod uwagę jako przyszły rywal Kasjo na następnych Fejmach. Akurat to byłoby ciekawe bo jest 1 rzecz która ich łączy -Gamrot. I tu konfy byłyby ciekawe. Ciekawie byłoby zobaczyć postawę konfowa Mańka w stosunku do Donka.

Kasjo np jak to on by wypalił ,, a to ty trzymasz z tym frajerem Gamrotem " itp.

Borysek z Parke nic wielkiego nie pokazał bo on nic nie ma do Parke. To jest tylko walka dla szmalu.
 
Podobno Mańkowski jest brany pod uwagę jako przyszły rywal Kasjo na następnych Fejmach. Akurat to byłoby ciekawe bo jest 1 rzecz która ich łączy -Gamrot. I tu konfy byłyby ciekawe. Ciekawie byłoby zobaczyć postawę konfowa Mańka w stosunku do Donka.

Kasjo np jak to on by wypalił ,, a to ty trzymasz z tym frajerem Gamrotem " itp.

Borysek z Parke nic wielkiego nie pokazał bo on nic nie ma do Parke. To jest tylko walka dla szmalu.

A walka odbędzie się w Rzymie, jak na dawnych igrzyskach.
 
Back
Top