Fame MMA gala youtuberów

Szczena obecnie się dobrze bawi we Władku.Dwa razy go widziałem koło południa i dwa razy ledwo już widział na ślipia :jarolaugh:
 
20210704_134339.png
 
Dobre podsumowanie, to high leauge będzie ciężka pyta. Tfu


Fame i Hl to bracia bliźniaki tylko HL będzie lepsze bo ma czarnych raperów od Malika. I Norasa co rzuca w domu Kasja szklankami po oknach :)

Nieoficjalnie - Medusa który bił się kiedyś na Fame 4 ma być na 11. Z tego co pamiętam to ostry zamulacz.


Ogólnie nic nie ma dziś podjazdu do Elitki i VIP. A jak jeszcze Rafalala ma być u Najmana to on podbił Himalaje freak fightingu.
 
Last edited:
Fame i Hl to bracia bliźniaki tylko HL będzie lepsze bo ma czarnych raperów od Malika. I Norasa co rzuca w domu Kasja szklankami po oknach :)

Nieoficjalnie - Medusa który bił się kiedyś na Fame 4 ma być na 11. Z tego co pamiętam to ostry zamulacz.
Meduse chętnie zobaczę bo gość zrobił spory progres w trakcie przygotowań, schudł chyba koło 20 kilo.
Jeżeli mu dadzą kogoś kogo nie lubi to przydymi bo ma potencjal
 
Meduse chętnie zobaczę bo gość zrobił spory progres w trakcie przygotowań, schudł chyba koło 20 kilo.
Jeżeli mu dadzą kogoś kogo nie lubi to przydymi bo ma potencjal


On ma potencjał? Jak ja mało nie usunąłem na tej konfie Medusa-Knaziu. To uniwersum Popkowo-Kizowe bardziej.
 
W tym podsumowaniu ktoś chyba oglądał Fejm wieki temu , pisząc ,,srogie dymy"'

XD.

Tam bez Parke leci taka stypą że czuje przez monitor.
 
Fame i Hl to bracia bliźniaki tylko HL będzie lepsze bo ma czarnych raperów od Malika. I Norasa co rzuca w domu Kasja szklankami po oknach :)

Nieoficjalnie - Medusa który bił się kiedyś na Fame 4 ma być na 11. Z tego co pamiętam to ostry zamulacz.


Ogólnie nic nie ma dziś podjazdu do Elitki i VIP. A jak jeszcze Rafalala ma być u Najmana to on podbił Himalaje freak fightingu.

Na razie słychać tylko pohukiwania w necie. Żadnych konkretów (i nie mówię tylko o samych zyskach $$$). Już chyba 50 raz czytam jak to Malik i jego 2 miliony na YT zaorają całą scenę frików. Absolutnie w to nie wierzę.

Rafalala to nikogo już nie grzeje, to przeterminowany pomysł rodem z wczesnego Fame. Słusznie odrzucony jako totalnie żenujący. Jak ktoś chce brać odpady z Fame i liczy, że w ten sposób przebije Fame to nie ma na to żadnych szans. To są wszystko zerżnięte pomysły (baba vs chłop, 3 na 1, karły etc.).
 
Na razie słychać tylko pohukiwania w necie. Żadnych konkretów (i nie mówię tylko o samych zyskach $$$). Już chyba 50 raz czytam jak to Malik i jego 2 miliony na YT zaorają całą scenę frików. Absolutnie w to nie wierzę.

Rafalala to nikogo już nie grzeje, to przeterminowany pomysł rodem z wczesnego Fame. Słusznie odrzucony jako totalnie żenujący. Jak ktoś chce brać odpady z Fame i liczy, że w ten sposób przebije Fame to nie ma na to żadnych szans. To są wszystko zerżnięte pomysły (baba vs chłop, 3 na 1, karły etc.).
Ten Mongoł z elite jest strasznie wkurwiajacy
 
Na razie słychać tylko pohukiwania w necie. Żadnych konkretów (i nie mówię tylko o samych zyskach $$$). Już chyba 50 raz czytam jak to Malik i jego 2 miliony na YT zaorają całą scenę frików. Absolutnie w to nie wierzę.

Czasami zastanawiam się czy twoje konto prowadzi 1 czy 4 osoby i jedna wbija w ten temat a 3 nie

HL nie ma konkretów?

Pawłowski announcerem ,gala w wakacje , ogłoszony Dredziarz ,Czux,Chaplin, Lil Masti , raper Jozef Bratan. W kolejce czeka miedzy innymi zadymiarz Noras czy walka karłów.
 
Ten temat to istne przedszkole :DC:

Jak większość w MMA bo to bardziej showbiznes a nie sport .

Zapraszam na tematy roksow z samego topu-Ufc
Same gorące ,,Zaplodnie go ,, Zabije go ,,

,,To skur.. yn,. ,, Zgwalce go ,,

To są wywiady topki UFC. To się niczym nie różni od konf fejmu. Niczym.
 
Ten Mongoł z elite jest strasznie wkurwiajacy

A to nie ten sam Bilgun co 10-15 lat temu był "odkryciem" TVN? Bo chyba dwóch Mongołów w polskim showbizie nie ma? :lol:

Czasami zastanawiam się czy twoje konto prowadzi 1 czy 4 osoby i jedna wbija w ten temat a 3 nie

HL nie ma konkretów?

Pawłowski announcerem ,gala w wakacje , ogłoszony Dredziarz ,Czux,Chaplin, Lil Masti , raper Jozef Bratan. W kolejce czeka miedzy innymi zadymiarz Noras czy walka karłów.

Freaki staram się traktować poważnie skoro w grę wchodzą poważnie pieniądze. Wjazd w stylu robimy dymy, dwie gale i zobaczymy co z tego będzie i w ogóle jest cool bo takie super nazwiska mnie nie interesuje. Fame przecierało szlaki metodą prób i błędów i wyciągnęło wnioski. Zamulaczy i 30-sekundowych jednostrzałowców wyjebali. Oczywiście, pewnie wśród nowych fajterów też będą jakieś zamuły, ale generalnie starają się iść w górę pod względem sportowym. I to się na dłuższą metę bardziej opłaci, niż np. spiny Najmana z Murańskim. Ja żadnych influencerów generalnie nie znam, Masti zniszczy wszystkie rywalki jakie jej podeślą, więc będzie ten sam problem co w Fame. Ona powinna spróbować z czysto sportową rywalką (może nie z Shakalową etc.) ale gorsza od takiej Gumiennej albo Owczarz nie będzie. Poziom mma kobiet w Polsce jest na tyle niski, że ma szansę. Walka karłów to jest stary kotlet, takie same dziadostwo jak "debiut" Sarary w KSW. On już był na FENie i chooja tam podziałał. Teraz niby na zasadach MMA a będzie taka sama zamuła w stójce, albo jeszcze gorsza, bo chłop już 3-4 lata starszy. Za długo siedzę w sportach walki (będzie z 30 lat), żeby się podniecać nawet najlepszą propagandą sukcesu lansowaną wszem i wobec przez tych, albo tamtych.
 
A to nie ten sam Bilgun co 10-15 lat temu był "odkryciem" TVN? Bo chyba dwóch Mongołów w polskim showbizie nie ma? :lol:



Freaki staram się traktować poważnie skoro w grę wchodzą poważnie pieniądze. Wjazd w stylu robimy dymy, dwie gale i zobaczymy co z tego będzie i w ogóle jest cool bo takie super nazwiska mnie nie interesuje. Fame przecierało szlaki metodą prób i błędów i wyciągnęło wnioski. Zamulaczy i 30-sekundowych jednostrzałowców wyjebali. Oczywiście, pewnie wśród nowych fajterów też będą jakieś zamuły, ale generalnie starają się iść w górę pod względem sportowym. I to się na dłuższą metę bardziej opłaci, niż np. spiny Najmana z Murańskim. Ja żadnych influencerów generalnie nie znam, Masti zniszczy wszystkie rywalki jakie jej podeślą, więc będzie ten sam problem co w Fame. Ona powinna spróbować z czysto sportową rywalką (może nie z Shakalową etc.) ale gorsza od takiej Gumiennej albo Owczarz nie będzie. Poziom mma kobiet w Polsce jest na tyle niski, że ma szansę. Walka karłów to jest stary kotlet, takie same dziadostwo jak "debiut" Sarary w KSW. On już był na FENie i chooja tam podziałał. Teraz niby na zasadach MMA a będzie taka sama zamuła w stójce, albo jeszcze gorsza, bo chłop już 3-4 lata starszy. Za długo siedzę w sportach walki (będzie z 30 lat), żeby się podniecać nawet najlepszą propagandą sukcesu lansowaną wszem i wobec tych

Jeśli się zastanawiasz czy HL odniesie sukces. Odpowiadam Ci już teraz tak.

Prosta rzecz jak drut. Stać ich na youtuberów 1 mln plus. Myślisz że czemu Fejm jest hegemonem właśnie przez to przecież Fame bez żelkowych youtuberów 1 mln plus byłoby dziś w miejscu Elite i VIP mma.

HL kupił Murzynkę która ma 1 mln 600 tysięcy na insta a podobno rywalka będzie na podobnym poziomie, więc już ci mówię HL będzie potęga bo urośnie jak Fame na milionowych youtuberach.

Jak piszesz że karly nikogo czy Rafalala , czy 3 vs 1 nikogo to przecież to jest jasne jak słońce że to wkoncu się zatrzyma i będzie powtarzalne jak KAZDY Sport na tym świecie, przecież nie wprowadza tam goryla vs Panda albo nie zrobią walki na maczety i albo to sobie śledzisz albo nie jak z każdym sportem X lat powtarzalnym od dekad.
 
Last edited:
No dobrze, ale kopiować powinno się udane pomysły, a nie takie kapiszony jak 3 vs 1 i karły. Bo jak to nikogo nie interesuje pod jednym szyldem, to pod drugim też nie będzie nikogo interesować.

Niech ci jutuberzy mają i po 5 mln subów. Jak to będą jakieś drewna na jeden strzał, albo będą łapać kontuzje po dwóch minutach to nie ma szans na żadną hegemonię. Fame najwięcej zyskało Polakiem i Ferrari, którzy jakoś dają radę na tym poziomie i na tle innych frików są wręcz gwiazdami. To już pomysł Najmana z żużlowcami ma jakiś sens, bo chłopaki na pewno chcą coś zarobić i jednak jakąś tam kondycję muszą mieć. A nie, że wyjdzie jakiś spaślak co ma 3 miliony na YT i padnie po jednym luju. Ani to śmieszne, ani opłacalne IMO.

Niech Malik zrobi trzy gale, pochwali się, że zarobił milion złotych to wtedy uwierzę, że może coś z tego będzie.
 
No dobrze, ale kopiować powinno się udane pomysły, a nie takie kapiszony jak 3 vs 1 i karły. Bo jak to nikogo nie interesuje pod jednym szyldem, to pod drugim też nie będzie nikogo interesować.

Niech ci jutuberzy mają i po 5 mln subów. Jak to będą jakieś drewna na jeden strzał, albo będą łapać kontuzje po dwóch minutach to nie ma szans na żadną hegemonię. Fame najwięcej zyskało Polakiem i Ferrari, którzy jakoś dają radę na tym poziomie i na tle innych frików są wręcz gwiazdami. To już pomysł Najmana z żużlowcami ma jakiś sens, bo chłopaki na pewno chcą coś zarobić i jednak jakąś tam kondycję muszą mieć. A nie, że wyjdzie jakiś spaślak co ma 3 miliony na YT i padnie po jednym luju. Ani to śmieszne, ani opłacalne IMO.

Niech Malik zrobi trzy gale, pochwali się, że zarobił milion złotych to wtedy uwierzę, że może coś z tego będzie.


Lil masti będzie dawała długie walki , raperzy też nie padną po 1 liściu. Murzynka tu zależy wygląda na 1 Strzałowca ale zależy od rywalki . Karta na pewno będzie wyważona na 2 strony. Nie po to sypnęli grubemu grube siano za konfy by to szybko kończyć. A że Polak to mega gwiazda Fejm to bym nie przesadzał bo walkach jak i Ferrari ludzie mają w dupie. Kasjo na streamach ma 200 ludzi po Fame.

Polak ,Kasjo czy Ferrari to małe plotki tu idzie o tych Blonskich czy Dubielow co w 1 dzień potrafią zrobić 1 mln w 1 dzień na YT.
 
Lil Masti długie walki? No bez jaj. Ona każdą rywalkę pokona w ciągu minuty, chyba, że włodarze jej powiedzą, żeby się pobawiła bo to źle wygląda jak jest taka przepaść :lol:
 
Lil Masti długie walki? No bez jaj. Ona każdą rywalkę pokona w ciągu minuty, chyba, że włodarze jej powiedzą, żeby się pobawiła bo to źle wygląda jak jest taka przepaść :lol:


No jak napisałeś wyżej że ona zrobiłaby nawet owczarz to może i będą mega króciutkie. Fakt.
 
Jak większość w MMA bo to bardziej showbiznes a nie sport .

Zapraszam na tematy roksow z samego topu-Ufc
Same gorące ,,Zaplodnie go ,, Zabije go ,,

,,To skur.. yn,. ,, Zgwalce go ,,

To są wywiady topki UFC. To się niczym nie różni od konf fejmu. Niczym.
Z tym że mma to bardziej show niż sport mogę się zgodzić aczkolwiek jestem pewien że powody dla których tak twierdzimy są zupełnie inne.
Pisząc "przedszkole" miałem na myśli bardziej ludzi którzy się tu wypowiadają, wy naprawdę sprawiacie wrażenie że nie wyszliście jeszcze poza dwudziestke. Bez urazy oczywiście.
 
Z tym że mma to bardziej show niż sport mogę się zgodzić aczkolwiek jestem pewien że powody dla których tak twierdzimy są zupełnie inne.
Pisząc "przedszkole" miałem na myśli bardziej ludzi którzy się tu wypowiadają, wy naprawdę sprawiacie wrażenie że nie wyszliście jeszcze poza dwudziestke. Bez urazy oczywiście.


Nie wyszliśmy my tu mamy po 11 13 lat. Jak chłopaki co grają na ps 4 , kopia piłkę w weekendy czy oglądają kabarety. Ci co godzinę gadają co dany polityk powiedział do mikro

Bo frekami i tymi pierdolami wyżej mogą żyć tylko 11 latki. A to jest tak samo bezsensowne jak freaki jak z resztą całe życie.

Równie dobrze czemu mam żyć ze jakich Connor powiedział że nawali X. Co to zmienia w moim życiu. Nic. I imo z tych pierdol freaki to bardzo ciekawy temat pod wieloma względami niz te wyższe.
 
Last edited:
Nie wyszliśmy my tu mamy po 11 13 lat. Jak chłopaki co grają na ps 4 , kopia piłkę w weekendy czy oglądają kabarety. Ci co godzinę gadają co dany polityk powiedział do mikro

Bo frekami i tymi pierdolami wyżej mogą żyć tylko 11 latki. A to jest tak samo bezsensowne jak freaki jak z resztą całe życie.

Równie dobrze czemu mam żyć ze jakich Connor powiedział że nawali X. Co to zmienia w moim życiu. Nic. I imo z tych pierdol freaki to bardzo ciekawy temat pod wieloma względami niz te wyższe.
Twoja składnia zdań i ogólna logika wypowiedzi utwierdza mnie tylko w przekonaniu że jesteś jeszcze nastolatkiem. Zostawiam was w spokoju w tej piaskownicy, bawcie się.
 
Twoja składnia zdań i ogólna logika wypowiedzi utwierdza mnie tylko w przekonaniu że jesteś jeszcze nastolatkiem. Zostawiam was w spokoju w tej piaskownicy, bawcie się.


A co ja jestem na forum recytatorskim. Wszyscy się bawcie a potem 15 k wyświetleń wyniki Fame na żywo. Hehe. Kocham te zakłamanie ludzi
 
Back
Top