Fame MMA gala youtuberów

Słabo w chuj, gala dla dzieci.
8F55721D-F14D-4310-98EC-7FBEFC8FB091.jpeg
 
Przecież ten news lata od wczoraj? Co ty pijany. Dla mnie może być i dla 3 Latków. W octagonie idzie nawalanka i o to w tym wszystkim chodzi.
Taa ale ta lexy nie sprawia wrażenia fighterki, jak będą dymy na konferencji to wykupie ppv
 
Taa ale ta lexy nie sprawia wrażenia fighterki, jak będą dymy na konferencji to wykupie ppv


Jak to druga Szewczenko panie.

Chcesz dymy to masz VIP i Elite.

Soft gdzie za mega zadymiarzy robi przylizany Ferrari czy Krycha XD masz Fame i HL.


Rynek się fajnie podzielił co do contentu
 
Last edited:
Szpila podobno chce rewanż z Różańskim. Ech Szpila no wbijaj do tego Fejm na konfy a nie przymulasz z nikomu niepotrzebnym boksem ...
Ferrara i Polak już czekają.
 
Z ciekawości sobie sprawdziłem ile ma raper Quebo i Mata na insta czyli obecnie raperzy robiący najlepsze wyświetlenia na YT w przeciągu paru godzin. Jeden ma 1 mln i a drugi 800 tysięcy.

Ta czarnuszka ma 1 mln 600 tysięcy.

Kuźwa to jest niesamowite, że youtuberzy zjadają nawet na miękko muzyków co robią 50-100 mln na teledyskach.
 
Last edited:
Z ciekawości sobie sprawdziłem ile ma raper Quebo i Mata na insta czyli obecnie raperzy robiący najlepsze wyświetlenia na YT w przeciągu paru godzin. Jeden ma 1 mln i a drugi 800 tysięcy.

Ta czarnuszka ma 1 mln 600 tysięcy.

Kuźwa to jest niesamowite, że youtuberzy zjadają nawet na miękko muzyków co robią 50-100 mln na teledyskach.
Nie rozumiem czemu ludzie jaraja się ta lexy, w klatce po pierwszym ciosie pewnie odwróci się plecami i zacznie spierdalac
 
Nie rozumiem czemu ludzie jaraja się ta lexy, w klatce po pierwszym ciosie pewnie odwróci się plecami i zacznie spierdalac


Ja to w ogóle nie rozumiem jarania się youtuberami aż na takim poziomie. To jest w cholerę ciekawe zjawisko społeczne. Kuźwa żeby prawie 2 mln ludzi śledziło gosci z YouTube na insta? Ja pitole.
 
Aktor Michał Milowicz został twarzą promocyjna Elite fighters. XD

Reklama lotto, udział w najnowszym teledysku Maty a teraz Elite fighters.

Ktoś tu szuka ponownego rozgłosu.
 
Aktor Michał Milowicz został twarzą promocyjna Elite fighters. XD

Reklama lotto, udział w najnowszym teledysku Maty a teraz Elite fighters.

Ktoś tu szuka ponownego rozgłosu.

Ten gość akurat jest dobry, jeden z moich ulubionych Polskich aktorów, kurwa kiedyś to były filmy i seriale... Teraz jakieś gunwo kręcą
 
Szef Elite fighters srogi jak White z UFC. Magical się wycofał więc wywalił z Elite fightera jego przeciwnika Baobaba.

Elite fighters- tu nie ma miękkiej gry.
 
Elite fighters ogłosiło właśnie że Milowicz został ich ring announcerem.
XD

Milowicz zapowiadający walkę sebixow 3 na 1 :)

Za to kocham te uniwersum.
 
Prawda to że Muranowi Fame nie chce zapłacić za walkę bo zwiał do Fenu i Elite fighters?
Czyli Fame traci znów dobrych gości do zadym, słabiutko.
Fajna stypa się tam robi powoli. Akurat ta 2 robiłaby dobre dymy na konfach za każdym razem. Wielcy zadymiarze Ferrari i Krycha tylko w Was nadzieja :)

Imo czuję że jak tak dalej to będzie szło to HL z czarnymi raperami Malika będzie miał lepsze konfy od Fejmu.
 
Prawda to że Muranowi Fame nie chce zapłacić za walkę bo zwiał do Fenu i Elite fighters?
Czyli Fame traci znów dobrych gości do zadym, słabiutko.
Fajna stypa się tam robi powoli. Akurat ta 2 robiłaby dobre dymy na konfach za każdym razem. Wielcy zadymiarze Ferrari i Krycha tylko w Was nadzieja :)

Imo czuję że jak tak dalej to będzie szło to HL z czarnymi raperami Malika będzie miał lepsze konfy od Fejmu.
Dali jakiś pojebany zapis do umowy ze przez pół roku nie może się bić w innych federacjach.
Nie wypłacili mu siana a w dodatku przyjebali karę hyh
 
Muran napisał do Najmana że walka na Elite jest pierwszą z trzech zaplanowanych w tym roku.

Nie no skubany idzie na rekord

XD

Te uczucie gdy przed Fame niektórzy pisali że Muran nie ma jaj wyjść do klatki....a on na rekord Polski idzie.
 
Last edited:
Na YT smignely mi kabarety co były tydzień temu na sopockiej nocy kabaretowej na Polsacie.

Upewnilem się tylko że nie ma dziś dla mnie bardziej rozrywkowego uniwersum w Polsce jak freaki
.
 
Back
Top