Fame MMA gala youtuberów

O ja pitole kolejni. Juz mam ból głowy od tych freaków. Czy w czasach covida teraz kazdy zaklada wlasna freakowa federacje mma :) Fajnie ze za free na yt.
 
Youtuberow typu Polak, Ponczek, Mortalcio czy Malczyński. Gamou, Alana i Pająka traktuje bardziej sportowo.


Ciekawe czy plotki o walce Ferrara-Ambro to prawda, z chęcią zobaczyłbym to starcie. Na kogo byś stawiał w tej walce?

Masz moze jakieś ploty kiedy konkretna data 1 gali Fejmowego Hype mma i HLu ?
 
Last edited:
Kwiecień na pewno nie, dopiero ruszają z ogłoszenie nazwisk. Jeśli FAME ma być 15 maja, to obstawiam koniec maja/początek czerwca.


Podobno Hype ma byc na 100 procent w kwietniu, dobre i to. Ciekawi mnie jak to będzie z tym Hype kto tam będzie walczył i jaki supergfight szykują. Boxdel niby zapowiadał grube freaki jak facet od Sumo vs chudy itp. Ciekawe czy będą konfy.
 
Last edited:
Ciekawe czy plotki o walce Ferrara-Ambro to prawda, z chęcią zobaczyłbym to starcie. Na kogo byś stawiał w tej walce?

Masz moze jakieś ploty kiedy konkretna data 1 gali Fejmowego Hype mma i HLu ?
Ambro jest nudny i niciekawy, wyjebałbym go na zbity pysk z Fame.
 
Zgoda, ale mi tu chodzi o walkę, a Fejm na pewno go nie usunie , bo to chyba ziomek Goli.

Moim zdaniem Ambro zrobiłby Ferrare.
Ambro technicznie jest kilka poziomów nad Ferrarim. Masz rację, bez problemu by wygrał.
 
Ambro technicznie jest kilka poziomów nad Ferrarim. Masz rację, bez problemu by wygrał.


Poskładałby go w parterze. PS: Ambro i tak ma 100 razy wiecej charyzmy od Kizo.

Ambro-nudny wykładowca- drzewo-KIZO


Tak w ogóle Ferrare chciałbym tylko w formule K-1 na Fejmie, uwielbiam jego stójkę jakby chciał zabić 1 ciosem :cool:
 
Last edited:
Podobno w najnowszym Hejt Parku na kanale sportowym gosciem Pola....Kubańczyk z Fejm mma. Ciekawe czy bedzie imba w telefonach o Fejmik.


Ta rudy potwierdza , Hype na 100 procent w kwietniu
 
No i jest. Ciekawe czy Stanowski pamieta jak mówił ze Fejm to patola i żeby tego nie reklamować
:beczka: :lol::putinlaugh::waldeklaugh::cryme:


Ale po czasie , wygrało to-:Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d::Duke3d:

1616065460318.png
 
Back
Top