Fame MMA gala youtuberów

Owsiak w tym wpisie atakuje tylko tego streamera, on nic nie pisze o Fejmie. On pewnie nie wie ze takie cos nawet istnieje. Swoja drogą Owsiak vs Rydzyk na Fejm , nie mówię nie :roberteyeblinking:

Jak nie wie co to Fame to jeszcze gorzej. Osoba publiczna zabierająca głos w temacie, na którym się nie zna? Zaorać. Równie żałosne, jak swego czasu minister sportu Mucha pytająca kto wybierał drużyny do Superpucharu Polski :stevecarell:
 
:cool::brainoverload:
Jak nie wie co to Fame to jeszcze gorzej. Osoba publiczna zabierająca głos w temacie, na którym się nie zna? Zaorać. Równie żałosne, jak swego czasu minister sportu Mucha pytająca kto wybierał drużyny do Superpucharu Polski :stevecarell:


Vassago, ale ty czytales co ja wstawiłem? On pisze o streamowaniu syna i matki do kamery z alko , nie o Fejmie , gdzie ty widzisz tam wpis Owsiaka o Fame mma? :usunto::brainoverload:
 
Coś mi się zdaje że zadam sobie ten trud i spróbuję wyłapać twoje IP.
A jak mi go dadzą, to już Ci nie będzie tak wesoło smarkaczu.
To ty faktycznie emeryt ze chce ci się po Polsce jeździć :D
Nudzi sie na emeryturce
 
Ferrara chyba 1 poważny obóz na walkę. Na Fame 10 albo on ustrzeli albo go. Właśnie takich gostków chce na freakach , co ustrzela 1 ciosem.

 
Vassago, ale ty czytales co ja wstawiłem? On pisze o streamowaniu syna i matki do kamery z alko , nie o Fejmie , gdzie ty widzisz tam wpis Owsiaka o Fame mma?

Ale po co Owsiak w ogóle zabiera się za patostrimerów? Mierzi mnie jak widzę takich oświeconych, co się na wszystkim znają. Na tym jego P.Woodstock to pewnie same harcerzyki przyjeżdżały i mleko piły? :lol:
 
Ale po co Owsiak w ogóle zabiera się za patostrimerów? Mierzi mnie jak widzę takich oświeconych, co się na wszystkim znają. Na tym jego P.Woodstock to pewnie same harcerzyki przyjeżdżały i mleko piły? :lol:


No wziął dlatego ,ze ten Magical na streamie powiedział, ze dobrze byłoby jakby Owsiaka spotkał taki sam los jak Adamowicza. Dlatego m.in poszedł do kicia. Dlatego Owsiak mimo woli, dostał papiery sprawy.
 
Oficjalnie: Niestety- Wnerwiająca Blondyna z Fejmu w HL. :tysoncoffe: Na insta organizacji jest film. Pawłowski , blondyna no ciezko mam na razie z HL , najbardziej wkur...ace mnie osoby Fejmu :putinlaugh:
 
Turski z Octagon Live na tt napisał o transferze blondyny do HL. 80 procent obserwujących rzuciło sie na niego jak pies na kota. Wyznawcy freaków nie mają łatwo , ale facet tam sie pięknie broni i punktuje prawym prostym :) To bedzie dluuuuuuuuga wojna ideologiczna zanim wyedukujemy wszystkich sztywniaków.
 
Last edited:
Turski z Octagon Live na tt napisał o transferze blondyny do HL. 80 procent obserwujących rzuciło sie na niego jak pies na kota. Wyznawcy freaków nie mają łatwo , ale facet tam sie pięknie broni i punktuje prawym prostym :) To bedzie dluuuuuuuuga wojna ideologiczna zanim wyedukujemy wszystkich sztywniaków.
Usunął chyba już ten tweet? bo nie widzę go.
 
Jesli nie ma to usunal, bo dobra imba tam byla. Jakis gosciu nawet mu zarzucił czy nie jest mu wstyd za tego twitta i jak on mogl dac takiego newsa na tt /lol/

M.in Ostaszewski tam odpowiedzial, ze podobno w HL beda ,,grube ryby"
 
Last edited:
:wow:
Osobiście zadzwonił do Lil Masti z propozycją, a była ona na tyle korzystna, że rozmowy przebiegły bez problemów i kontrakt udało się podpisać bardzo szybko - zdradza nam zaufane źródło z otoczenia "raperki".
Dowiedzieliśmy, że celebrytka zainkasuje za walkę jeszcze więcej (!) niż chciała dostać w FAME MMA, a jej kontrakt opiewa na prawie milion złotych!

Jeśli chodzi o High League, to jestem pewna, że będzie to największa i prawdopodobnie jedyna realna konkurencja dla FAME. Znam nazwiska, jakie są zakontraktowane, wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami i zapleczem dysponują, wiec to się nie może nie udać. Cieszę się, że od dziś oficjalnie pracuję z ekipą takich profesjonalistów! Wyczekujcie mojej pierwszej walki dla High jeszcze w tym półroczu - mówi nam Lil Masti.

 
Prawie mln zlotych. Ta jasne.....Juz to widze jak blondyna z neta co zna ją maks 2 procent Polski bierze taki hajs.Pudelek legitne zrodlo informacji :) czekam na info ze Noras wyjdzie za 750 tysiecy zl :D
 
Last edited:
Blondyny nie bylo trzeba przeplacac , ona dostala wielkiego kopa out od Rozpary. Ma farta, ze powstało HL.

Ciekawe kiedy wyjdzie kto tam stoi za tym Malikiem. Ciekawe czy te plotki o gostku od Aca czy o Ksw to prawda, czy sam Malik jest tak k....o nadziany.
 
Last edited:
Prawie mln zlotych. Ta jasne.....Juz to widze jak blondyna z neta co zna ją maks 2 procent Polski bierze taki hajs.Pudelek legitne zrodlo informacji :) czekam na info ze Noras wyjdzie za 750 tysiecy zl :D
Może mieć kontrakt na 3 walki po 333 tysiące :D
 
Malik wokalowo nie jest zly ale zgadzam sie ze 90 procent jego piosenek to g...o

Ja lubie tylko 2 ,, Do rana" i ,,mowili". Dzieki,,do rana"" wszedł do mainstreamu.
 
Djuk94 , Turski nic nie skasował , nadal mocno walczy z hejterami :roberteyeblinking:



Obcokrajowiec zna Fame mma :applause::penn: no i, tez ma ból dupy ze jakieś ziomki będą bić się w boksie :siara:

 
Last edited:
Efm Show rusza z promocja gali Akop vs Slodkiewicz



Rudy po walce na Fame 9 , nie był w stanie chodzić o własnych siłach. BRUTALITY
 
Last edited:
Back
Top