Euro 2016

A ja mam dubelka polska + włosi
oraz tripelka włosi+islandia+polska... Trzeba będzie polaków kontrować po pięknym zwycięstwie włochów a jak wejdzie islandia to tym bardziej!
 
A ja mam dubelka polska + włosi
oraz tripelka włosi+islandia+polska... Trzeba będzie polaków kontrować po pięknym zwycięstwie włochów a jak wejdzie islandia to tym bardziej!
20140921224534uid3519_101608.png


ps tutaj chyba jakis uzytkownik byl z Islandii o ile dobrze pamietam
poszlo 60 na Islandia awansuje dla emocji
 
Last edited:
Jestem w szoku ja pierdole :D #czarnykończarnahabeta :D

Poza tym wychodzi na to, że jesteśmy lepsi od Anglii, Chorwacji, byłych mistrzów Europy Hiszpanii, bo my gramy dalej w ćwierćfinałach a oni nie:D W sumie już jesteśmy w pierwszej 8 Europy a to już bardzo wysoko:)
 
Przed 1/8 obstawilem na spolke z kolega , ze Polska zdobedzia mistrza po kursie 1-25 I ze spotka sie w finale z Niemcami 1-31.
Emocje na kazdym meczu siegaja zenitu , jest fun :-))
 
Koledzy gracie coś czy nic? ;)
Widzę 2 tematy z dyskusją o zakładach, to się powtórzę:

To będzie dopiero drugi mecz tych mistrzostw, który obejrzę :astronaut:
Żeby się milej oglądało, postawię 50€ na Polskę i 50€ na dokładny wynik 3-2 po kursie 80. Wychodzę z założenia, że jak mieć emocje, to solidne, a w tym wypadku nawet jeśli po 60 min. będzie którykolwiek z tych 12 wyników: 0:0, 1:0, 0:1, 1:1, 2:1, 1:2, 2:2, 3:2, 2:0, 3:0, 3:1, 0:2
- to dalej będę się łudził, że mogę wygrać :awesome:
 
już wcześniej poszło na PL jak była powyżej 4.00 i teraz jeszcze na awans po kursie 2.30
 
Postawiłem 3 single:

Polska - Portugalia
Awans: 1

Niemcy - Włochy
Obie drużyny strzelą conajmniej po 1 bramce: TAK

Francja - Islandia
Obie drużyny strzelą conajmniej po 1 bramce: TAK
 
ja wiem jedno kto by nie wszedl do polfinalu walia czy belgia ,stawiam z 200zl ze ojebia portugalie
a dzis chyba niema co belgia awans 1.3 bieda
 
Czy tylko ja planuje grać Walie ktora jest underem z Portugalia ?

Edit. Widze, że nie skoro kurs w ciagu godziny spadl z 4.0+ na 3.8
 
JEBANE Portugalce. Jak stawiałem, żeby wygali to remisy a jak kurwa postawiłem przeciwko nim to nagle im się zachciało wygrywać
 
Ja bym zagrał, o ile pewność siebie nie zgubi Francuzów, to wygrają. Chyba, że Cristiano będzie miał dzień konia, ale nic tego nie zapowiada...
zobaczę jak gra będzie się układać dla Francuzów. na razie zagrałem, że Ronaldo strzeli bramkę.
 
Back
Top