Euro 2016

Mimo że Walia dobrze się prezentuje póki to czuję że Walia dzisiaj zremisuje z Irlandią i zobaczymy dogrywkę.
 
pierwszy raz w zyciu mi pilka weszla
4j1f5w.png
 
pograłem Walie(jak dla mnie czarny koń euro) i Polske ,że awansuje(1.74)
167mo78.jpg

24oniuu.jpg


Czasami szczęście sprzyja lepszym jak i w tym przypadku.Ostatnio Valerie zjebała to przynajmniej noga siadła.Odkładamy drobniaki.
Ps.Graty dla tych co pograli to samo

Dobijam : awans Chorwatów+Niemcy handi -1
 
167mo78.jpg

24oniuu.jpg


Czasami szczęście sprzyja lepszym jak i w tym przypadku.Ostatnio Valerie zjebała to przynajmniej noga siadła.Odkładamy drobniaki.
Ps.Graty dla tych co pograli to samo

Dobijam : awans Chorwatów+Niemcy handi -1
Gratulacje. Zawsze mnie ciekawilo jak doszedles do takiego poziomu by grac takimi stawkami? Taki kapital wypracowales na zakladach czy wplaciles? Masz jakas strategie?
 
Gratulacje. Zawsze mnie ciekawilo jak doszedles do takiego poziomu by grac takimi stawkami? Taki kapital wypracowales na zakladach czy wplaciles? Masz jakas strategie?
To nie kwestia poziomu tylko rutyny.Nie każdy musi wyznawać taką strategie jak ja,ale wychodze osobiście z założenia ,że jak ide na ryby to po suma takiego fest a nie małą płotke. Oczywiście fajnie jak za 5 zł wejdzie taśma złożona z 10 zakładów ale jednak preferuje wyższe stawki,dobry zarobek i dobieranie później mniejszych stawek adekwatnych do ryzyka jakie podejmuje.Jeśli stawiając tysiąca wygram 5 koła to nie wpierdalam od razu wszystkiego na kolejny kupon tylko wybieram powiedzmy 3,4 tysie i za reszte gram.Jak nie wejdzie to mam jeszcze kase na 3,4 takie same kupony(a zawsze moge mieć takich kuponów 6,7 obcinając stawki o 50%) do póki nie dobije zera gdzie będę przed przysłowiową kreską.
Czasami analizy psu w dupe i to każdemu sie zdarza ale uważam ,że źle na bukach nie wychodze chociaż sporo tutaj zawistnej wiary która twierdzi,że wszystko co wygrywam przepierdalam.Ile fejmu tylu hejterów. Wiadomo,że wbijam i mam beke.
 
Miałem chwilę przerwy w graniu na Euro bo nic nie siadało. To pokusiło mnie żeby zagrać i oczywiście chuj, jak Chorwacja grała w fazie grupowej tak teraz przejebała z lipną Portugalią w fazie grupowej.
 
Miałem chwilę przerwy w graniu na Euro bo nic nie siadało. To pokusiło mnie żeby zagrać i oczywiście chuj, jak Chorwacja grała w fazie grupowej tak teraz przejebała z lipną Portugalią w fazie grupowej.

Znam ten ból. Obstawiasz w myślach po wcześniejszych finansowych porażkach i nagle każdy meczyk wchodzi.
Gdy chcesz się odbić i postawisz kasę, to wtopa i to najczęściej faworyt daje dupy...
 
Można grubo wjezdzać Francja + Niemcy na awans ?
Francji ja nie tykam bo kurewsko im nie ufam,najbardziej fartowna drużyna na całym euro a kurs 10.0 na Irlandie to przesada bo mieli grupe śmierci.Niemcy ja atakuje na żywo jeśli będę na kwadracie.
 
Francji ja nie tykam bo kurewsko im nie ufam,najbardziej fartowna drużyna na całym euro a kurs 10.0 na Irlandie to przesada bo mieli grupe śmierci.Niemcy ja atakuje na żywo jeśli będę na kwadracie.
dokładnie, ja Francję odpuściłem po meczu z Albanią, żabojady są jak baba w ciąży chuj wie czego po nich się spodziewać.
 
ze wczoraj wpadlo troche grosza to dzis
hiszpania awansuje za 200
islandia x2 za 30
Jebac Anglie :dance:
 
Back
Top