Euro 2016

Polska + Niemcy

Niemcy wygrana do zera

Under 2,5 Niemcy VS Irlandia

Polska wynik 2:0

Powodzenia chłopakowie
 
20160621_200421.png

3ci raz wpadł mi duży kurs za śmieszną stawkę. A gdybym zagrał normalnie to pewnie Ukraina by wygrała :p
 
Czy Czesi mają szansę wyjść z grupy, jeżeli wygrają z Turcją a Hiszpania wygra z Chorwacją?
 
Czy Czesi mają szansę wyjść z grupy, jeżeli wygrają z Turcją a Hiszpania wygra z Chorwacją?
jesli wygaja to wychodza z 3 miejsca wyprzedzaja irlandie pol i albanie pewny awans
ja mam na jutro fajny dubel belgia+wlochy x2 kurs2.52
 
Włochy mają już pewne pierwsze miejsce w grupie więc mogą śmiało rezerwy wystawić. Ja stawiam na jutro :
Włochy - Irlandia x2
Islandia - Austria X

A co do dzisiejszych... Chorwacja sporo traci bez Modrica. Kurs na Hiszpanów warty ryzyka.
Natomiast Czechy zwyciężą ew. zremisują. Najlepiej 1x bo ciężko mi się zdecydować na 1 lub x ale sporo mniejszy kurs wychodzi.
 
Właśnie ominęliśmy Hiszpanów w 1/4 heh. Tego się nie spodziewałem. Nieźle się urządzili obrońcy tytułu. Na przywitanie 1/8 czeka ich mecz z Włochami.
 
Ja postawilem Irlandia + Belgia + Austria remis... 30 sek mi brakło do wygranej :wall:

Na drugim kuponie miałem Niemcy + Belgia + Chile + jebana Portugalia :confused:

Na trzecim Chile solówka przeciwko Kolumbii. 180 zł wygrana.

Ogólnie odrobilem straty a mogło być całkiem fajnie :bad:

Na fazę pucharowa biorę bez zastanowienia kurs na Chorwację 2,60
Poza tym Walia 1x, Polska x2, Belgia
 
Ciekawa opcja w STS. AWANS POLSKI i CHORWACJI - 3.85 AKO z tej samej promocji co był Pudzian z Mamedem.
 
Rozumiem że kursy 2.7 na Polskę jako na mecz obejmują tylko 90 minut ? Bo np. w Betsafe nie widze oddzielnej opcji na "Polska awansuje" po kursie j/w tylko sam "WYNIK MECZU" po kursie wlasnie ok 2.7

Czyli jeśli będzie dogrywka/ karne to kupon w dupę ?

EDIT, ok widze ze jest, zrobili w polowie kuponów opcję awansu.
 
Last edited:
Rozumiem że kursy 2.7 na Polskę jako na mecz obejmują tylko 90 minut ? Bo np. w Betsafe nie widze oddzielnej opcji na "Polska awansuje" po kursie j/w tylko sam "WYNIK MECZU" po kursie wlasnie ok 2.7

Czyli jeśli będzie dogrywka/ karne to kupon w dupę ?
w dupe
 
Back
Top