Euro 2016

stary jaka beka, ja myslalem, ze dalem 2:0 dokladyn wynik na koniec meczu, a teraz patrze kurwa jakos hajsu wiecej na koncie, a to bylo 2:0 do polowy :D kurs 8.5
1. Hiszpania - Turcja
Piłka Nożna - Euro 2016 - UEFA EURO - Grupa D
Bet Type: Dokładny wynik - 1. Połowanull, Zakład złożony na: 2-0

8.50
Won
No to po ladnym kursie przytuliles;)
 
Wczoraj 370 zł zysku na czysto :)
Włochy + Hiszpania + remis Chorwacji. Ledwo bo ledwo ale siadło heh :crazy:
 
Belgia dziś na spokojnie. Irlandia to nie są takie taktyczne kocury jak Włosi. Brać póki jest 1.8. Portugalia też.
 
Gra ktos dzis Szwajcaria lub remis? Czy raczej probuje Szwajcarie w singlu? Francja i tak juz wychodzi z grupy wiec niemaja nic do stracenia grajac na remis.

Rumunia czy Albania?
 
Gra ktos dzis Szwajcaria lub remis? Czy raczej probuje Szwajcarie w singlu? Francja i tak juz wychodzi z grupy wiec niemaja nic do stracenia grajac na remis.

Rumunia czy Albania?
Ja bym dal Rumunow. Oni walcza o wyjscie z grupy
 
Gra ktos dzis Szwajcaria lub remis? Czy raczej probuje Szwajcarie w singlu? Francja i tak juz wychodzi z grupy wiec niemaja nic do stracenia grajac na remis.

Rumunia czy Albania?


Szwajcaria póki co nic nie pokazała. Francja niby też jakoś nie zachwyca ale jeśli przegra to straci pierwsze miejsce w grupie. Jak dla mnie lepiej zagrać na Francuzów.
A co do drugiego meczu to niby Rumunia ale jakoś wcale mnie nie zdziwi jak Albania coś ugra. Odpuszczam ten mecz.
 
@Knee ja mimo wszystko sklonie sie bardziej ku remisowi. Myse że Francja niebedzie chciaa ryzykowac przegranej (kontry) i bedzie grać bardziej na remis ktory i tak da zarowno jej jak i Szwajcarii wyjscie z grupy. Po tym meczu zobaczymy co z Rumunia i Albania bo jesli dwa zespoly juz wyjda to bedzie to dla nich gra o nic
 
@Knee ja mimo wszystko sklonie sie bardziej ku remisowi. Myse że Francja niebedzie chciaa ryzykowac przegranej (kontry) i bedzie grać bardziej na remis ktory i tak da zarowno jej jak i Szwajcarii wyjscie z grupy. Po tym meczu zobaczymy co z Rumunia i Albania bo jesli dwa zespoly juz wyjda to bedzie to dla nich gra o nic
Nie masz szans zobaczyc po tym meczu bo teraz wszystkie leca rownolegle. Dlatego Rumuni walcza o zwyciestwo bo Szwajcarzy przegrywajac moga nie wyjsc z grupy beda sie liczyc roznice bramek. Rumuni graja o wszystko. Francja moze grac na remis ale to duzy stres i mozna sie wkopac wiec strzelajac bramke mozna spokojnie wiezc wynik do konca. Ja gralem Francje i Rumunie
 
A to co Rumunia jeśli wygra to z 4 pkt nie ma prawa wyjść z trzeciego miejsca? Poza tym grają o tej samej godzinie.
 
A to co Rumunia jeśli wygra to z 4 pkt nie ma prawa wyjść z trzeciego miejsca? Poza tym grają o tej samej godzinie.
ma prawo, ale jest to niepewne do zakonczenia meczy grupowych. a jak szwajcaria przegra z francja, to rumunia moze byc pewna wyjscia z drugiego miejsca.
 
A to co Rumunia jeśli wygra to z 4 pkt nie ma prawa wyjść z trzeciego miejsca? Poza tym grają o tej samej godzinie.
Nie wiem czy to do mnie ale maja prawo z 3. Jednak to ryzyko bo nie wszystkie 3 miejsca wychodza. Lepiej napykac albanczykom bramek zeby mjec lepszy bilans;)
 
Problem w tym że i Francja i Szwajcaria ostro namęczyły się przeciwko Albanii dlatego jakoś ciężko mi uwierzyć że Rumunia dzisiaj nastrzela Albańczykom. Stawiam 1-0 dla Rumunii ew. 1-1
 
Zastanawiam się na co postawić 30 PLN Zakład Bez Ryzyka.

Węgry - Portugalia (1)
+
Ukraina - Polska (2)
Kurs: 24.00

czy

Węgry - Portugalia (1X)
+
Ukraina-Polska (2)
Kurs: 6.40

albo sama Polska/same Węgry
 
Zastanawiam się na co postawić 30 PLN Zakład Bez Ryzyka.

Węgry - Portugalia (1)
+
Ukraina - Polska (2)
Kurs: 24.00

czy

Węgry - Portugalia (1X)
+
Ukraina-Polska (2)
Kurs: 6.40

albo sama Polska/same Węgry

Portugalia tym razem wygra
 
wiem jedno ,na anglie juz nie zagram nigdy

Mi zjebali w meczu z Rosją i miałem już dość. Spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej na tych ME ale już wiem że nic wielkiego napewno nie ugrają. Całkiem możliwe że zagram przeciwko Anglii w nastepnym meczu. Zależy też na kogo trafią.
Dla mnie, tak trochę poza tematem świetnie wygląda na Copa America Chile że wygra z Kolumbią. Kurs 2,37. Co myślicie?
 
Co sadzicie:
Hiszpania lub remis
Polska
Austria lub remis
ako: 3.01
Myslalem jeszcze zeby dodać włochy ale sam niewiem.. :/
 
ja dziś zagram Polskę tylko liczę, ze kurs podskoczy jak w pierwszych 20 minutach nie strzela bramki
 
Back
Top