1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

EA UFC 3

Discussion in 'Gaming' started by ScoTT, Jan 29, 2018.

1. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    I jak pierwsze wrażenia z oficjalnej wersji gry?

Posypią się komentarze: "Odgrzewany kotlet"?

Trochę tak, ale ja się jaram jak dziecko. Podoba mi się oprawa audio i wizualna. Zmieniony tryb kariery, kladzie się większy nacisk na goalsy w danych teamach ktore podnosza poziom technik i atrybutów, cwiczenia z kolei to juz tylko wybor i klikniecie, sparingi i media. Samo sterowanie tez mi przypadlo do gustu, ucze sie wszystkiego od nowa, są tez kombosy ktore sie odblokowuje. Pierwszy minus: kurwa knockdowny ... ja pierdole ...w karierze Diaza usadzalem w kazdej rundzie po 5-6 razy i nie moglem go wykonczyc. Wg mnie jak w jednej rundzie usadze kogos dobrze dwa razy ze mu korki wywala to za trzecim razem juz zywy z tego wyjsc nie powinien ... Diaz jest niesmiertelny.
    W trybie knockout komentarz Snoop Dogga, tez spoko pomysl ... jakies urozmaicenie.

Poki co duzy plus ... jestem zadowolony.

RaphTaba likes this.
  2. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,144
    Zdobyte Lajki:
    1,455
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    A ogólnie kariera jest wyraźnie bardziej rozbudowana od tej z poprzednich części? No i jak prezentuje się w grze ważenia, konfy itp?
    Ja na 100% kupie bo to w końcu UFC, tylko jeszcze nie wiem czy jakoś teraz, czy jednak trochę później.

3. Hightower

Hightower Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,885
    Zdobyte Lajki:
    1,606
    Punkty:
    1,790
    Edycję mistrzowską już można odpalić? Myślałem, że dopiero we wtorek albo środę.
    Ja czekam do piątku, na standardową...

4. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    A już nie mogłem wytrzymać i wziąłem za 15zl ten EA Access :P Mistrzowskiej jeszcze nie moge odpalić.

Jeszcze Ci nie powiem bo nie wiem, póki co trafiłem do pierwszej 10. Słabo umiem sterowanie więc na poziomie łatwym, a Ci powiem że teraz wcale nie jest tak łatwo :) na pewno kwestia nauczenia się wszystkiego.
    Jestem w pierwszej 10 i może dlatego do tej pory (bo nie byłem ważny i sławny, Megan Olivi coś tam tylko kilka razy o mnie mówiła i kilka artykułów o mnie) nie miałem jeszcze żadnego ważenia, chyba jedną konfę z tego co pamiętam ... nie miałem żadnego wpływu na nią. Dziwne jest to, że gdy mnie któryś zaczepi, a ja mu pocisnę bo masz tak jakby trzy opcje luźno, bezpłciowo lub pocisnąć ... no ja zawsze cisne i tracę fanów :irish: za każdym razem. Kariera wygląda tak już (już nie będę mówił jak się zaczyna itd bo wiadomo): dostajesz kontrakt i na tyle na ile masz kasy wybierasz sobie team (im częściej wybierasz ten sam to masz większą w nim zniżkę) kupujesz sobie załóżmy obóz 5 tygodni i teraz na każdy tydzień dostajesz 100 punktów i od Ciebie zalezy jak je wykorzystasz:
    -ćwiczenia: w każdym teamie inne ale wygląda to tak że załóżmy bjj o 20.00 (20 punktów), trening z linami (30 punktów), walenie młotem w oponę (15 punktów) i tylko klikasz, nie ma żadnej mini gry, dzięki temu tam Ci skacze ogólna forma, plus dodatkowe atuty typu siła uderzeń, szybkość, wytrzymałość, itd. możesz się przetrenować, nadwyrężyć lub też złapać kontuzję
    -nauka: w każdym teamie masz sparing partnerów w zależności od kontraktu im lepszy tym lepsi partnerzy, każdy z nim ma goalsy typu: 20 celnych trafień rękoma w 30 sekund, za każdy zaliczony goals masz około +5% do ogólnej formy + np. prawy sierpowy level 5, podbródkowy level 3 i jakis atrybut ( w stylu zwiększenie prawdopodobieństwa zamroczenia przeciwnika po uderzeniu w twarz) level 3 i taka nauka kosztuje jednorazowo chyba 40 punktów
    - media: podnosisz nimi ilość fanów i zainteresowanie walką, rozdajesz autografy, wpis na twitterze, roznosiśz ulotki klubowe, regeneracja, wywiad w radiu, itd i one są różnie od 10-70 punktów
    - ostatnie o sparingi, szybko podnoszą ogólną formę która po walce mocno spada powiedzmy do 60% i sparingami podbijasz ją do około 94%
    i Ty decydujesz tydzień po tygodniu jak wygląda obóz, a później walka.

5. Baton17

Baton17 PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,619
    Zdobyte Lajki:
    8,246
    Punkty:
    790
    No i kurwa nie bede mogl wytrzymac do piatku przez ten opis:jimcarrey:
    Fajna otoczka bez klepania tych treningow non stop

michi972 likes this.
  6. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,144
    Zdobyte Lajki:
    1,455
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Ej, myślicie że będzie jakaś różnica w cenie co do zamówień przedpremierowych, a w dniu premiery/parę dni po ?

7. Zordon

Zordon BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    780
    Zdobyte Lajki:
    721
    Punkty:
    790
    może być wielka klapa i cena szybko spadnie

8. Jakub Bijan

Jakub Bijan UFC
    Middleweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    10,614
    Zdobyte Lajki:
    18,747
    Punkty:
    4,790
    Fajnie to wygląda z tego co piszesz. Ja wiem, że to generalnie gra do multi ale ja nie za bardzo w multi, chyba że z bratem na 2 pady, ale bieda-kariera w poprzedniej części mnie strasznie zniesmaczyła. Ta wygląda na taką, przy której można spędzić nieco godzin.

9. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    Klapa? Od dluzszego czasu wiadomo jak gra wyglada i co oferuje, nie kupujesz kota w worku. Poziom trzyma:
    https://lubiegrac.pl/news,ea-sports-ufc-3-pierwsze-oceny
    http://www.metacritic.com/game/xbox-one/ea-sports-ufc-3
    W mojej ocenie solidna, dobrze zrobiona ale nie odkrywcza i rewolucyjna :)
    @Jakub Bijan jest na pewno inna :) Czy lepsza? To juz musisz sam ocenic mi się chyba bardziej podoba. Ja ta gre raczej odbieram jako dobra zabawa z kumplami wieczorem przy piwie i jednym tv. Ten tryb multi nie jest taki wyeksponowany żeby można było odebrać to w ten sposób że chodzi im tylko o tryb multi i mikropłatności. Jest kariera, jest tych kilka trybów gry, są turnieje i wreszcie ultimate team w który tez możesz grać bez xbox live tylko w trybie dla jednego gracza i bez kasy się obejdzie bo póki co nie ma niczego co można było kupic wyłącznie coinsami.

10. Alert54

Alert54 Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    359
    Zdobyte Lajki:
    386
    Punkty:
    140
    Dla tych co posiadają grę, prawda to że nie ma Tybury?

11. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie ma :płacz:

Yoshi 1899 likes this.
  12. Hightower

Hightower Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,885
    Zdobyte Lajki:
    1,606
    Punkty:
    1,790
    Spoko, jak ogarnie Lewisa to pewnie dorzucą go w ramach jakiegoś update'u. Chyba w jakimś wywiadzie albo podcaście mówił, że miał robione fotki, na podstawie których twórcy mogą później przygotować model zawodnika.

13. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,144
    Zdobyte Lajki:
    1,455
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Gra kupiona 50/50 z kumplem, więc cena nie jest tragiczna (135zł na łeb). Już pobrane od samego rana, ale jeszcze nie miałem czasu odpalić. Mój PSN ID: KoschecK112

Hightower likes this.
  14. Baton17

Baton17 PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,619
    Zdobyte Lajki:
    8,246
    Punkty:
    790
    Ja lecę po robocie zakupić i dzisiaj dłuuga noc się zapowiada:D

Hightower likes this.
  15. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    Ja dzisiaj kładę Małego spać i tłukę do 2 :D

Hightower likes this.
  16. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    To jest właśnie to co mi się podoba w tego typu grach ... siadasz, jedna walka i równie dobrze możesz wyłączyć ... masz czas tłuczesz pół nocy. Jak grałem w GTA to k*rwa dramat, jeszcze jedna misja, jeszcze tylko to sprawdze, a to jeszcze tam pojade i rano 5 pobudka do roboty ... tryb zombie. A tu na tygodniu siadłem, kilka walk, pół godzinki i luz.

17. Baton17

Baton17 PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,619
    Zdobyte Lajki:
    8,246
    Punkty:
    790
    :redford:
    tylko do 2?:D

Alert54 likes this.
  18. ScoTT

ScoTT Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,746
    Zdobyte Lajki:
    7,364
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Rzeszów
    Chyba ze znowu zknockdown'uje Diaza po 5 razy w kazdej rundzie i nie bede mogl go skonczyc ... immortal ... troche mnie to zirytowalo.

19. Baton17

Baton17 PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,619
    Zdobyte Lajki:
    8,246
    Punkty:
    790
    No ja jestem na etapie tworzenia zawodnika. Troche irytujace ze nie dali nowych fryzur itp...

ScoTT likes this.
  20. RaphTaba

RaphTaba Legacy FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,144
    Zdobyte Lajki:
    1,455
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Gdańsk
    Nooo... mogliby np dać jakieś ze swoich innych gier, pewnie dałoby radę, gdyby były chęci.

Tak przy okazji się zapytam... jakich zawodników robicie do kariery? Używacie któregoś z prawdziwych fighterów, robicie swoją podobizne, czy wymyślacie jakiegoś nowego?

Last edited: Feb 2, 2018

Share This Page