Doping, sterydy i inne środki

Psite ma fajną widziałem filmik ciekawe jak się rucha taka dojebana łaskę i jak taka umięśniona psita opłata penesa
 
tylko w sb bedzie sie lalo litrami ;) bo na swieta do mamuski, a to ona wjezdza i rozjezdza jak ja wkurwie, a mamy to sie boje najbardziej. Jak odpierdalalem za malolata i dostalem kablem od prodidza to jak batem.
Tylko nie odpalaj się po alko i nie łap na kabel od prodiża :beczka:
 
@defthomas moglibyscie mi odblokowac konto marcinos? i tak nie ukrywam kim jestem. Z forum czerpie wiedzę co do treningow i suplementacji, poprzez te lata, wiedza pozyskana z userow duzo mi pomogla. Nie bede sie wdawal w wymiany slowne, jesli kogos obraze to sam siebie zreportuje.
Jest i ON! Tyle było słania PDW...Dobrze cię widzieć!
 
Pany czemu na cyklu chuj staje ale jest taki nie do końca twardy i nie stoi tak jak maczuga cały napompowany od początku do końca gruby tylko gruby to połowy a końcówka już taka mniej nabita nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyc no i pytanie od czego tak się dzieje i jak temu zaradzić
 
Pany czemu na cyklu chuj staje ale jest taki nie do końca twardy i nie stoi tak jak maczuga cały napompowany od początku do końca gruby tylko gruby to połowy a końcówka już taka mniej nabita nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyc no i pytanie od czego tak się dzieje i jak temu zaradzić
Bo to poczatek cyklu, potem juz tylko gorzej, to tak zwany poczatek konca. Potem jest flak a jak zejdziesz z towaru to usycha i odpada
 
Pany czemu na cyklu chuj staje ale jest taki nie do końca twardy i nie stoi tak jak maczuga cały napompowany od początku do końca gruby tylko gruby to połowy a końcówka już taka mniej nabita nie wiem jak to dokładniej wytłumaczyc no i pytanie od czego tak się dzieje i jak temu zaradzić
Za dużo testosteronu i estrogenu na raz.

Zrób badania.
 
Za dużo testosteronu i estrogenu na raz.

Zrób badania.
Pierdole rzucam to w pizdu skusiłem się bo po chorobie jestem i otrulem się jakiś czas temu w dodatku w wyniku czego schudłem 30kg i z byczka zrobiłem się chudym szczurem ale jednak nie warto może to nie dla mnie po prostu bo nie dość że śmigło nie kreci to w dodatku wyrosły mi pryszcze na plecach i barkach wielkości orzechów włoskich heh lepiej już powoli gotowac ten kamień może mniejszy i więcej czasu potrzeba ale w zdrowiu chociaż
 
Pierdole rzucam to w pizdu skusiłem się bo po chorobie jestem i otrulem się jakiś czas temu w dodatku w wyniku czego schudłem 30kg i z byczka zrobiłem się chudym szczurem ale jednak nie warto może to nie dla mnie po prostu bo nie dość że śmigło nie kreci to w dodatku wyrosły mi pryszcze na plecach i barkach wielkości orzechów włoskich heh lepiej już powoli gotowac ten kamień może mniejszy i więcej czasu potrzeba ale w zdrowiu chociaż
Do takich zabaw albo dobry trener albo masa czasu na czytanie literatury.

Pryszcze to norma: wystarczy cynk, dużo wody i regularne peelingi. Generalnie higiena, a jak dalej się powtarza to w większości przypadków chujowy olej.

Chuja Ci hormony blokują, masz gospodarkę rozregulowaną. Pewnie inhibitorów i cabasera na oczy nie widziałeś. Zrób badania, bo jak źle odblok zrobisz to przysadka się zablokuje i
już śmigło nie zakręci.
 
Koledzy z siłki docenią!

nohomo.jpg
 
Do takich zabaw albo dobry trener albo masa czasu na czytanie literatury.

Pryszcze to norma: wystarczy cynk, dużo wody i regularne peelingi. Generalnie higiena, a jak dalej się powtarza to w większości przypadków chujowy olej.

Chuja Ci hormony blokują, masz gospodarkę rozregulowaną. Pewnie inhibitorów i cabasera na oczy nie widziałeś. Zrób badania, bo jak źle odblok zrobisz to przysadka się zablokuje i
już śmigło nie zakręci.
Jak czytam tego gościa to ja nie wiem dlaczego on w ogóle się zabrał za doping? Rozumiem, że nastawienie na rozwój jednak jak się nie ma wiedzy to się tego nie robi. Szkoda gadać...
 
Jak czytam tego gościa to ja nie wiem dlaczego on w ogóle się zabrał za doping? Rozumiem, że nastawienie na rozwój jednak jak się nie ma wiedzy to się tego nie robi. Szkoda gadać...
Jak polecił @Siwy25_1 jeśli ktoś chce iść na skróty to jedynie z odpowiednią osobą, która ma o tym pojęcie i zgodzi się poprowadzić.
 
Nie na skróty!

Nawet jak Ci ktoś rozpisuje to wypadłoby mieć ogólne pojęcie o temacie.
Ja coś tam wiem, ale i tak wszystko konsultuje z kumplem.
Może źle to ująłem. Chodziło mi bardziej o konsultacje lub prowadzenie, jeśli już nie jest się pewnym. Wiadomo, że najlepiej na początku się do edukować, a w tych czasach to naprawdę łatwe, bo sporo osób znających się w temacie jest obecnych na forach i innych mediach.
 
Może źle to ująłem. Chodziło mi bardziej o konsultacje lub prowadzenie, jeśli już nie jest się pewnym. Wiadomo, że najlepiej na początku się do edukować, a w tych czasach to naprawdę łatwe, bo sporo osób znających się w temacie jest obecnych na forach i innych mediach.
Dokładnie. To jest kwestia 150-250 zł jednorazowo albo miesięcznie.
W necie jest mnóstwo informacji. Na jutubie nawet po Polsku jest tego dużo (KBŚ).
Forum truebodybuilding, topowi kulturyści tam uczęszczają, a kosztowało jakoś 30 zł za miesiąc xD

Co innego jak masz kumpla kulturyste. Bierzesz worek zioła, kupujesz pizzę i siadasz do rozkminy.
:beczka:
 
Kiedyś to ja pamiętam jak się zabierało za temat kulturystyki to się siedziało dzień i noc - czytało, czytało. Dyskutowało się na sławnym forum AnimalPaka (polskim), a swego czasu to tam się udzielali kulturyści polscy. Było się łakomym na wiedzę, a tym bardziej jak się trafiło pewnego trenera gdzie nastawienie było typowo na kasę...Dostęp do wiedzy już był, ale to nie ma porównania do czasów kiedy internetu za bardzo nie było.
 
@w4ar @Siwy25_1 @Kar0l no te fora internetowe to tez mnostwo zjebow sciagaja, nie wiem czy moge tu pisac nazwe, ale jedno z wiekszych for, sportowe forum do dyskusji, to raz wszedlem w dzial doping i co tam pisali ludzie to plakalem ze smiechu. Cos typu, nie staje mi a dziewczyna przyjezdza za 2 tygodnie ;D

Najlepiej to wg mnie miec lekarza, ktory cie prowadzi. Wtedy nie masz syfow, mieknacej faji chyba, ze ten kolezka to ten co wbijal sobie w leb sterydy.
Ja teraz lece bardzo mocny cykl z duza iloscia tescia i zadnych problemow. Tutaj jak @Siwy25_1 bije dawki trt to ja bije po centa.
 
@w4ar @Siwy25_1 @Kar0l no te fora internetowe to tez mnostwo zjebow sciagaja, nie wiem czy moge tu pisac nazwe, ale jedno z wiekszych for, sportowe forum do dyskusji, to raz wszedlem w dzial doping i co tam pisali ludzie to plakalem ze smiechu. Cos typu, nie staje mi a dziewczyna przyjezdza za 2 tygodnie ;D

Najlepiej to wg mnie miec lekarza, ktory cie prowadzi. Wtedy nie masz syfow, mieknacej faji chyba, ze ten kolezka to ten co wbijal sobie w leb sterydy.
Ja teraz lece bardzo mocny cykl z duza iloscia tescia i zadnych problemow. Tutaj jak @Siwy25_1 bije dawki trt to ja bije po centa.
images (1).jpeg


Dałem ciut więcej, od maja wskoczę na propika, ale to dalej do centa nie dojdzie w tygodniu. :awesome:
 
@w4ar @Siwy25_1 @Kar0l no te fora internetowe to tez mnostwo zjebow sciagaja, nie wiem czy moge tu pisac nazwe, ale jedno z wiekszych for, sportowe forum do dyskusji, to raz wszedlem w dzial doping i co tam pisali ludzie to plakalem ze smiechu. Cos typu, nie staje mi a dziewczyna przyjezdza za 2 tygodnie ;D

Najlepiej to wg mnie miec lekarza, ktory cie prowadzi. Wtedy nie masz syfow, mieknacej faji chyba, ze ten kolezka to ten co wbijal sobie w leb sterydy.
Ja teraz lece bardzo mocny cykl z duza iloscia tescia i zadnych problemow. Tutaj jak @Siwy25_1 bije dawki trt to ja bije po centa.
Na Animalu to był swego czasu na prawdę dobry poziom, jeśli chodzi o dział dopingu co było na prawdę wyjątkowe. Na SFD to jak się poczyta te różne cudowne historie to idzie się za głowę złapać haha Tam był straszny śmietnik, dlatego raczej tam nie przebywałem. Wszystko zawsze trzeba było filtrować, jeśli chodzi o wiedzę. W moim przypadku sprawdzało się by nie przesadzać, a lecieć sobie spokojnie - co nie znaczy, że trena ace nie zasmakowałem. Z tym, że lekarz też musi być bardziej świadomy co już się na szczęście dzieję bo dawniej to ze świecą było szukać. Prawda jest też taka, że jak ktoś chce ekstremum to trzeba mieć świadomość, że bardzo mocno rośnie ryzyko zrobienia sobie krzywdy. Mierzyć siły na zamiary trzeba.

@nurma89 To niech ci tam ładnie wchodzi!
 
@w4ar @Siwy25_1 @Kar0l no te fora internetowe to tez mnostwo zjebow sciagaja, nie wiem czy moge tu pisac nazwe, ale jedno z wiekszych for, sportowe forum do dyskusji, to raz wszedlem w dzial doping i co tam pisali ludzie to plakalem ze smiechu. Cos typu, nie staje mi a dziewczyna przyjezdza za 2 tygodnie ;D

Najlepiej to wg mnie miec lekarza, ktory cie prowadzi. Wtedy nie masz syfow, mieknacej faji chyba, ze ten kolezka to ten co wbijal sobie w leb sterydy.
Ja teraz lece bardzo mocny cykl z duza iloscia tescia i zadnych problemow. Tutaj jak @Siwy25_1 bije dawki trt to ja bije po centa.
Ja zawsze podchodzę do tego w ten sposób. Najpierw powinno się poznać swój organizm, sprawdzić co na niego działa (ćwiczenia, które działają na jednych mogą nie działać na drugich, albo z gorszym efektem). Dopiąć michę i próbować w ten sposób by być częstotliwym i przyzwyczaić organizm do nawyków. Jeśli już się coś osiągnie, i jest ściana, to dopiero wtedy należałoby wziąć doping. I to nie na zasadzie rozpiski z forum a podjeść do tego w sposób porządny. Czyli osoba, która poprowadzi, która posiada wiedzę, oraz samokształcenie się w tym kierunku. Następnie BADANIA, wiele osób co bierze doping (zwłaszcza młodszych - chcą szybkich efektów) nie robi w ogóle badań, a potem niestety płacz jak w przywołanym wyżej przykładzie. Trzy rozsądek, badania i MICHA. Aktualnie wszystkie gówno media, spowodowały, że normalny dobrze zbudowany człowiek uznawany jest za średnio zadbanego, ponieważ specyfiki poszły tak w górę i przyrosty również się zwiększyły. Doping może zdziałać naprawdę cuda i w krótkim czasie jest się w stanie zrobić formę życia.... Jest jednak jedno ale.... co szybko przychodzi to szybko odchodzi. Wystarczy porównać formę osób na dopingu i po jego odstawieniu i brak ćwiczeń. Taka osoba zaliczy dużo większy regres niż osoba ćwicząca naturalnie, która zrobiła sobie przerwę.
 
Back
Top