Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

A np dziś będzie gala THE WAR na gołe pięści, gdzie łby toczą np 3 walki w turnieju. Co z nimi?
nie jestem fanem walki na gołe pięści, raczej boks birmański jest lepszy dla oka i też samych zawodników, ale nie ma co porównywać to z liściami, gdzie czekasz na cios, nie możesz wykonać odchylenia itp. Równie dobrze możemy robić low kick down i porównywać to z boksem birmańskim
 
Panowie tak reasumując, jak to w końcu było z tymi karetkami?
Rozumiem ze była jedna karetka dla picu która nie mogła przewieźć Artura bo musieliby przerwać gale ??
przerwa pewnie z 1,5 h, każda godzina realizacji pewnie nieźle kosztuje, próbowali sknerzyć a sknera traci dwa razy...
 
Akop nie ma charakteru do jakiejkolwiek walki nie jest to żaden dis tylko fakty. Nie kązdy musi mieć duszę fajtera a może po prostu spala się przy publiczności.
Jakkolwiek ja uwielbiam oglądać jego wywiady przed groźne miny oraz udawane kozactwo. Kocham to.
 
Eee nawet nie, wrzucił zdjęcie Walusia i ludzie tam dość neutralnie pisza.
Gdyby nie wrzucił zdjęcia itp to pewnie by z nim pojechali ale on winny nie jest.
To punchdown zajebal ze nie było 2 karetek.
Wydaje mi sie, ze tu zadne karetki by nic nie zmienily. Dostal w leb za pierwszym razem, powstal krwiak (a moze mial wczesniej w tym miejscu), za drugim strzalem ten krwiak rozlal sie po mozgu. Ta krew wtedy dziala na mozg jak kwas i jak nie odsaczy sie calej a nie zawsze jest to mozliwe, to niszczy mozg i czlowiek albo umiera albo staje sie warzywem/kaleka i nie mozna juz tego cofnac. Formula tego "widowiska" to jakies nieporozumienie, tu tkwi problem.
 
Wydaje mi sie, ze tu zadne karetki by nic nie zmienily. Dostal w leb za pierwszym razem, powstal krwiak (a moze mial wczesniej w tym miejscu), za drugim strzalem ten krwiak rozlal sie po mozgu. Ta krew wtedy dziala na mozg jak kwas i jak nie odsaczy sie calej a nie zawsze jest to mozliwe, to niszczy mozg i czlowiek albo umiera albo staje sie warzywem/kaleka i nie mozna juz tego cofnac. Formula tego "widowiska" to jakies nieporozumienie, tu tkwi problem.
Tak zgodze się z Tobą ale jednak trochę inaczej by to wyglądało w oczach widzów ze środki bezpieczeństwa były zapewnione i zdarzył się poprostu wypadek.
 
Tak zgodze się z Tobą ale jednak trochę inaczej by to wyglądało w oczach widzów ze środki bezpieczeństwa były zapewnione i zdarzył się poprostu wypadek.
inaczej by to wygladalo ale prawdopodobnie nie zmieniloby nic.
P.S. Szkoda chlopa...
 
A moze to dobra forma eliminacji głupków ze społeczeństwa ?
ja bym np dała broń kibolom na ustawkach w lesie i ogrodziła teren. Potem wpuścić wilki żeby się najadły i gospodarze by owiec nie tracili
Ale ty nie musisz nic nikomu dawać, jak będą chcieli to sami wezmą co potrzeba ze sobą
 
Prokuratura Stare Miasto wszczęła postępowanie ws. wrocławskiej gali PunchDown. Śledztwo dotyczy bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. – Zabezpieczyliśmy monitoring i sprawdzamy kiedy przyjechała karetka. Przesłuchujemy też organizatorów – mówi prok. Małgorzata Dziewońska, rzecznik prasowa prokuratury okręgowej we Wrocławiu. – Prowadzimy też inne czynności, o których nie możemy teraz informować – dodaje.

Oni chcieli organizować galę w USA?
Tam jakby dowalili odszkodowanie to chyba do ROsji musieliby uciekać :suchykarol:
 
Prokuratura Stare Miasto wszczęła postępowanie ws. wrocławskiej gali PunchDown. Śledztwo dotyczy bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia lub trwałego uszczerbku na zdrowiu. – Zabezpieczyliśmy monitoring i sprawdzamy kiedy przyjechała karetka. Przesłuchujemy też organizatorów – mówi prok. Małgorzata Dziewońska, rzecznik prasowa prokuratury okręgowej we Wrocławiu. – Prowadzimy też inne czynności, o których nie możemy teraz informować – dodaje.

Oni chcieli organizować galę w USA?
Tam jakby dowalili odszkodowanie to chyba do ROsji musieliby uciekać :suchykarol:
Tak chcieli robić galę podczas Arnold Classic.
 
Back
Top