Czy punchdown padnie przez sytuację z Walusiem?

Jej FB już usunięty i zbiórka kasy też nie istnieje.
Lekarze nic nie wiedzą ale ma już szukać ośrodka dla warzywek.
 
PD zwija żagle, szkoda człowieka co by nie było, liczył się ze skutkami tej dziwnej co by nie było dyscypliny. Możliwość urazu po przyjęciu czystego luja z całej epy bardzo duża, on nie miał szczęścia. RIP Waluś.
 
Ogolnie ten sport jest glupi i kazdy kto bierze udzial w tego typu wydarzeniach powinien sie liczyc nawet ze smiercia. Jesli sluzby medyczne w zaden sposob nie zawinily, to dla mnie nie ma tematu. PR-owo taki news sukcesow na przyszlosc nie wrozy, ale mainstreamowe media juz dawno stracily monopol na to co bedzie ogladane, a co nie.
Punczdoln to taki boks czy mma bez obrony . Som tacy co uprawiajom ten sport jak ten maczo na fame 12, ten co podobno był w legi cudzoziemskiej i pogryzł rekina na florydzie (dmuchany , w sklepie przy plazy ) i maluje se szminka siniaki na recach
 
Ciekawy jestem jak PD jest ubezpieczone na wypadek zgonu. Z resztą to samo ciekawi mnie w freak MMA.


Np ciekawi mnie czy w takim Fame jak taki Adrian Polański podpisuje papiery na walkę to ma jakiś nr 12 umowy -,, liczę się ze zgonem podczas walki "
 
Panowie tak reasumując, jak to w końcu było z tymi karetkami?
Rozumiem ze była jedna karetka dla picu która nie mogła przewieźć Artura bo musieliby przerwać gale ??
 
Stanowski pierdoli głupoty. Organizatorzy powinni minimalizować zagrożenie i badania neurologiczne przed zawodami oraz zapewnienie karetki i personelu medycznego w trakcie to minimum. Brak karetki na miejscu to skandal i ogromne zaniedbanie.
A ja się zgadzam ze stanowskim, lejom się po ryju bez obrony ? To trza nosic liście z kapusty na okłady a nie czekać na drogie karetki które mogą ratować życie kogoś komu nie odpierdala palma.
 
Punchdown dalej bedzie robil gale w dzisiejszym swiecie kazdy o tym zapomni po 2 tygodniach gorzej gdyby koles zostal warzywem
 
Oj wydaje mi się ze będzie gruba gownoburza gdy ogłoszą kolejna gale.

Na moje to koniec PD. Chyba że będą tylko kategorie lekkie, bo widać że byki ponad 100 kg tymi liściami mogą zabić.

Zobacz jak ten ziomek jest masakrycznie obity.
 
Last edited:
A ja się zgadzam ze stanowskim, lejom się po ryju bez obrony ? To trza nosic liście z kapusty na okłady a nie czekać na drogie karetki które mogą ratować życie kogoś komu nie odpierdala palma.

To jest komercyjne wydarzenie, więc karetka powinna być prywatna
 
Swoją droga teraz tak patrzę to szok,ze takie gowniane widowisko się tak rozwinęło. Nagroda 50 tyś, a na pierwszym wydarzeniu ile było? 5 czy 10 tyś?
 
Na pewno teraz będzie ten zales mieć kłopoty , bedom po nim jechać mimo ze winny nie jest
Eee nawet nie, wrzucił zdjęcie Walusia i ludzie tam dość neutralnie pisza.
Gdyby nie wrzucił zdjęcia itp to pewnie by z nim pojechali ale on winny nie jest.
To punchdown zajebal ze nie było 2 karetek.
 
Back
Top