Czy Halibut ma wypierdalać?

Halibut ma odejść

  • Tak

    Votes: 97 61.0%
  • Nie

    Votes: 62 39.0%

  • Total voters
    159
Jeśli kolega Halibut zostanie to ja tylko proszę o zmianę stopki na statyczną bo przez te dżampskery źle mi się czyta.

Ps. stopka niech przedstawia to samo, jeno jako zdjęcie.
Wystarczy dzbana dać do ignorów, a korzyścią dodatkową jest że nie trzeba czytać jego wysrywów.
 
Same sie robia od chodzenia. A na budowie szczegolnie, jak sie na deweloperkach robilo i trzeba bylo wniesc pare krążków przewodu plus wiertarki młoty na 9 pietro bo jebany deweloper nie uzyczyl windy. Zawsze ten jebany deweloper....
Albo latanie po budowie z pęczkiem bednarki albo drutu odgromowego. Aż mnie otrząsa na samą myśl :wink:
 
Zawiodłem się @Halibut 2.0 na Tobie. Ten temat pokazuje, ze jesteś bardziej uzależniony od forum i atencji niż Ci się wydaje. W jednym temacie broniłem Cie ostatnio, samemu przy tym spinając się z innymi, ale nie znałem zbytnio całego zaplecza tej sprawy. Widziałem wcześniej sporo wpisów gdzie byłeś jechany do spodu i teraz poniekąd to rozumiem. Może niekoniecznie podobał mi się styl tych pocisków, bo były za ostre, ale jednak rozumiem, że możesz drażnić ludzi. Jesteś strasznie męczącym gościem i co gorsza nie zdajesz sobie z tego sprawy. Jak już zrobiłeś sam bez przymusu taka ankietę to powinieneś zwyczajnie zachować się jak honorowy facet i odejść z forum, a nie szukać teraz wymówek. Zagłosowałem na "tak" dla Twojego zdrowia chociaż nic do Ciebie nie mam.
 
Screenshot_20221012-111448_Chrome.jpg

Nie mów mi w czym wierciłem :roberteyeblinking:
 
Zwykły oplot ze mnie w dodatku małolat rozwiązujący większość konfliktów siłą. Ale aż tak głupi jak ten ukrainiec nawet ja nie jestem i oczywiście głosowałem żeby wypierdalał w końcu z forum.
Bez pozdrowień.
 
Back
Top