Podwieszony COHONES AWARDS 2017 - WYNIKI!

57378ba640671.jpg
 
Kategoria 4 - Redaktor roku:
I miejsce: @baju - 23 głosy
II miejsce: @Jakub Madej - 17 głosów
III miejsce: @Jakub Bijan - 8 głosów

Wow. Nawet bym nie pomyślał. Dziękuję bardzo wszystkim za głosy. Ode mnie w 2018 obiecuję jeszcze więcej tekstów na MMARocks, z tym, że teraz w styczniu czeka mnie mała przerwa, bo praca inżynierska i egzamin powoli zabierają mi życie. @baju w 2018 odbieram Ci ten tytuł.
 
@Cactus mowisz masz

Tam jest 2017, ale kurde niewidoczne, musze to poprawic.

Komu jeszcze bo nie jestem pewien czy ogarniam wątek? Z @baju to takie testy były.
 
@Cactus mowisz masz

Tam jest 2017, ale kurde niewidoczne, musze to poprawic.

Komu jeszcze bo nie jestem pewien czy ogarniam wątek? Z @baju to takie testy były.
Właściwie to 2017 jest tam niepotrzebne. Patrzę właśnie, że dodałeś nowy pas za 2017 rok, a chodzi o ten istniejący już pas za wygranie trzech pozytywnych kategorii w głosowaniu, który posiadają @VoRaNeK i @Jakub Bijan. W tym roku zarówno @baju jak i mnie udała się ta sztuka i chodzi po prostu o dodanie nam tego "starego" pasa Cohones Awards.
http://cohones.mmarocks.pl/help/trophies

Cohones Hall of Fame (min. 3 nagrody, stan na koniec CA 2017):
5 nagród:
@VoRaNeK (Najbardziej pomocny użytkownik 2013, 2014, 2015, 2016, Użytkownik roku 2013)
@Cactus (Najbardziej pomocny użytkownik 2011, 2012, 2017, Użytkownik roku 2017, Artykuł roku 2017)
4 nagrody:
@Jakub Bijan (Artykuł roku 2013, 2014, 2015, 2016)
3 nagrody:
@baju (Użytkownik roku 2014, Redaktor roku 2016, 2017)
 
@Dzihados
Jeszcze sprawa o której wspomniał @VoRaNeK. On i @baju otrzymali pas za Cohones Awards oraz ten za lajki, ale przy postach wyświetla się tylko jeden z nich + pas z BJJ za staż. Da radę coś z tym zrobić?
 
Jest widoczne, tyle ze nie w widoku wątkach a w profilu użytkownika.
Ze względów graficznych cieżko byłoby to ogarnąć.
 
Dzięki za odpowiedź @Dzihados. Jakbyś jeszcze mógł mnie i baju przerzucić z Cohones Awards 2017 do zwykłego Cohones Awards to będzie idealnie. Wybacz, że nie określiłem wcześniej dokładnie o co chodzi i musiałeś tworzyć nową kategorię nagród. Ta jedna "stara" wystarczy :beer:
 
Ja też mieszam. Ale generalnie coś nie do końca działa to ustawienie. Jak zaznaczysz wszystkie - wtedy widzisz wszystkie.
Jeśli cokolwiek masz odznaczone - wtedy pokazuje dokładnie jak jest ustawienie (pokazuje najwyższy z danej kategorii).

Natomiast pstrykanie jako user nie do konca ma sens, bo to sie przelicza raz na dzien (ja to moge wymusic recznie).

@defthomas @Cloud @baju ku pamięci
 
Hmm jeszcze jedna opcja, teraz lepiej.

Ale to by oznaczało, że pasy za staż mają trochę inna logikę. Także ku pamięci.
 
Jak zrobić, żeby pokazywało tylko biało-czerwony pas BJJ i ten za Cohones Awards? :(
 
Back
Top