Podwieszony COHONES AWARDS 2017 - WYNIKI!

Zapomniałem o jednym
piero.gif

Nagrodę specjalną za zwycięstwo w Rankingu kaczki 2017 otrzymuje @Baasteek! Gratulacje :applause:
 
WAŁEK!!!!


Wielkie dzięki za oddane głosy. Nie spodziewałem się, że aż tak zostanę przyjęty na tym ,,skurwiałym forum" (:kis:) pełnym hejterów, czipsożerców, balsów i stulejarzy :mamed:. Jak widać dobrze tu pasuję. :fjedzia: Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i nominowanych. Widzimy się ponownie na galach (zarówno sportowych :bleed: jak i cyrkowych :z bani:), inbach :corn: i innych tematach, gdzie możemy prowadzić dyskusję na poziomie :gdzie:.
Trzymajcie się i jeszcze raz dzięki. :beer: :gabi_much_love:
 
Dlatego na przyszłość do wydarzenia roku raczej wprowadzę nominacje.
Redaktor roku ogranicza się do redakcji więc w sumie jasna sprawa. Pozostaje użytkownik, najbardziej pomocny, temat oraz spamer/troll.
a może comiesięczne wybory organizować? a potem na koniec roku tylko podliczyć głosy z 12 miesięcy?
 
Witam serdecznie!
Przepraszam, że dopiero teraz wpisuję się do tego jakże istotnego tematu ale jestem na urlopie. Chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować wszystkim osobom, które oddały na mnie głos. To bardzo miłe po raz kolejny być na podium w kategorii Użytkownik roku. W poprzednim roku też zająłem trzecie miejsce co pokazuje, że jeszcze Was nie zmęczyłem swoją osobą. Oczywiście ten sukces nie był by możliwy bez mojego serdecznego przyjaciela @TYTUS 'A. Dziękuję przyj@cielu, Twój głos jest dla mnie bardzo ważny.
Warto też podziękować osobie, o której każdy zapomniał, a powinien dostać nagrodę pocieszenia. Mowa tu o @Tar-Ellendil i jego wkład w pewien temat 18+. Dziękujemy Mordo.
Jeszcze raz dziękuję i Wasze zdrowie.

Pozdrawiam,
Robert M.
26169011_1952122551470244_2577610560662403221_n.jpg
 
W poprzednim roku też zająłem trzecie miejsce co pokazuje, że jeszcze Was nie zmęczyłem swoją osobą. Oczywiście ten sukces nie był by możliwy bez mojego serdecznego przyjaciela @TYTUS 'A. Dziękuję przyj@cielu, Twój głos jest dla mnie bardzo ważny.
Jak zwykle jesteś błędzie ! Troll Spamer głosowałem na MMA4lajf i 1000 kont dobregoskuna. Ciebie wytypowałem w nieistniejącej kategorii którą wymyślił @Gaara
 
Witam serdecznie!
Przepraszam, że dopiero teraz wpisuję się do tego jakże istotnego tematu ale jestem na urlopie. Chciałbym bardzo ale to bardzo podziękować wszystkim osobom, które oddały na mnie głos. To bardzo miłe po raz kolejny być na podium w kategorii Użytkownik roku. W poprzednim roku też zająłem trzecie miejsce co pokazuje, że jeszcze Was nie zmęczyłem swoją osobą. Oczywiście ten sukces nie był by możliwy bez mojego serdecznego przyjaciela @TYTUS 'A. Dziękuję przyj@cielu, Twój głos jest dla mnie bardzo ważny.
Warto też podziękować osobie, o której każdy zapomniał, a powinien dostać nagrodę pocieszenia. Mowa tu o @Tar-Ellendil i jego wkład w pewien temat 18+. Dziękujemy Mordo.
Jeszcze raz dziękuję i Wasze zdrowie.

Pozdrawiam,
Robert M.
26169011_1952122551470244_2577610560662403221_n.jpg
tenor.gif

Dzięki za miłe słowa.
 
Witam co wygrałem ? bo nie wyobrażam sobie braku nagrody za 3 miejsce w tak prestiżowym głosowaniu
 
Back
Top