Co mnie wku*wia

Jest możliwe ale co to zmienia?
Po za tym właśnie taka jazda wystawia swoje ciostko na możliwość przerysowania całego boku
Wiadomo ale mentalności buca nie zmienisz, robiłem x lat wstecz na myjni ręcznej, największe chamidła i paniska wysiadały z takich właśnie aut.
ha tfu na takie gnidy
 
Jeździsz większym i zjeżdżasz? :travolta:
Wiesz jaka tu jest mentalność?
Przy jakiejś obcierce bez kamery to jesteś z góry winny...
Ty zapierdalasz spieszysz się od razu Ci wmówią a on się lansuje drogim autem.

Miałem sytuacje w ubiegłym miesiącu że głupi ciapek szpanował kabrioletem przed dupcia...
No i cos mu nie wyszło kombinowanie bo został z tyłu między autami a ja wyjebałem do przodu no ale na drugich światłach mnie wyprzedził i z lewego pasa próbuje na ręcznym skręcić w prawo a że ja zapierdalalem i trochę mu manewr nie wyszedł to gdybym nie miał szybkiej reakcji i nie wyhamował to dwójki nie byłoby już na świecie...
:jjsmile:
zły program wgrany i ratowanie sytuacji.
 
Wiesz jaka tu jest mentalność?
Przy jakiejś obcierce bez kamery to jesteś z góry winny...
Ty zapierdalasz spieszysz się od razu Ci wmówią a on się lansuje drogim autem.

Miałem sytuacje w ubiegłym miesiącu że głupi ciapek szpanował kabrioletem przed dupcia...
No i cos mu nie wyszło kombinowanie bo został z tyłu między autami a ja wyjebałem do przodu no ale na drugich światłach mnie wyprzedził i z lewego pasa próbuje na ręcznym skręcić w prawo a że ja zapierdalalem i trochę mu manewr nie wyszedł to gdybym nie miał szybkiej reakcji i nie wyhamował to dwójki nie byłoby już na świecie...
:jjsmile:
zły program wgrany i ratowanie sytuacji.
Wiem coś o tym. Jeździłem ponad 5 lat na C+E , trochę też busem i zdążyłem zobaczyć co potrafi się odkurwiać ogólnie na drogach.
Czyli co @Roshi, kupujesz kamerkę i przy najbliższej takiej sytuacji rozpierdalasz ciapaka, włączasz wycieraczki i jedziesz dalej :mamed:
 
Wiem coś o tym. Jeździłem ponad 5 lat na C+E , trochę też busem i zdążyłem zobaczyć co potrafi się odkurwiać ogólnie na drogach.
Czyli co @Roshi, kupujesz kamerkę i przy najbliższej takiej sytuacji rozpierdalasz ciapaka, włączasz wycieraczki i jedziesz dalej :mamed:
No pluje sobie trochę w brodę o to, bo prosił się w chuj i natychmiastowa karma mogła go spotkać.
Jeszcze to jakaś eMka chyba była... pewnie papaciapa wziął na abonament bo tu się opyla takie moto cuda brać.

Zresztą też można sobie narobić gówna bo ja tam z 80 na 50 leciałem...
Przy takim śmiertelnym to pomimo tego że nie powinien takiego manewru robić - pomiary... sądy... Jebać
 
No pluje sobie trochę w brodę o to, bo prosił się w chuj i natychmiastowa karma mogła go spotkać.
Jeszcze to jakaś eMka chyba była... pewnie papaciapa wziął na abonament bo tu się opyla takie moto cuda brać.

Zresztą też można sobie narobić gówna bo ja tam z 80 na 50 leciałem...
Przy takim śmiertelnym to pomimo tego że nie powinien takiego manewru robić - pomiary... sądy... Jebać
Kurwa chłopcze, Ty sie ciesz ze go nie rozjebales bo po tym co piszesz to bys zakończył zapewne życiowa karierę a nie tu farmazonisz ze plujesz sobie w brodę. :beczka:

Całe szczęście ze nic sie nie stalo i mozna zyc spokojnie dalej
 
Kurwa chłopcze, Ty sie ciesz ze go nie rozjebales bo po tym co piszesz to bys zakończył zapewne życiowa karierę a nie tu farmazonisz ze plujesz sobie w brodę. :beczka:

Całe szczęście ze nic sie nie stalo i mozna zyc spokojnie dalej
Pluje... :fjedzia:
 
Nie dzwignąłbyś tego niuniek. Widziałeś kiedyś trupa na żywo? Nie mówię tu o takim ze dziadek umarł we snie tylko powypadkowego, rozjebanego jak łeb denisa penisa.
Ja widziałem i aż takie straszne to nie jest.
 
Ja widziałem i aż takie straszne to nie jest.
Wiadomo, da sie żyć lecz inaczej jest widziec cos z boku a inaczej uczestniczyć lub byc przyczyną takiego zdarzenia. Juz nie wspominając o konsekwencjach itd ktore tez by wbiły gwoździa.

To nie male frytki :beczka:
 
Biles kiedyś świniaka sojowy chłopcze? :jimcarrey:
Nie, pojeździłem na karetce i widzialem kilka trupów, na akcji zmarł dzieciak i czułem atmosferę jaka panuje na miejscu. Jak nie jestes uczestnikiem to po robocie wypijesz setke a potem wbijasz w to chuj lecz ludzie ktorzy uczestniczyli w tym sa zgniatani psychicznie czesto gęsto.

Zamiast pisac gówno w necie ze chciałbyś spowodować smiertelny wypadek to weź lepiej wzmocnij core :mamed: bo w razie wu to w najlepszym wypadku ta sytuacja by zostala z Tobą do konca zycia i byc może narkotyki potem by Cie zmiotły z planszy calkowicie, w najgorszym wyhustalbyś sie u siebie na wsi lub w areszcie w DE :beczka:


Kup sobie lepiej kamerkę :jjsmile:
 
Nie, pojeździłem na karetce i widzialem kilka trupów, na akcji zmarł dzieciak i czułem atmosferę jaka panuje na miejscu. Jak nie jestes uczestnikiem to po robocie wypijesz setke a potem wbijasz w to chuj lecz ludzie ktorzy uczestniczyli w tym sa zgniatani psychicznie czesto gęsto.

Zamiast pisac gówno w necie ze chciałbyś spowodować smiertelny wypadek to weź lepiej wzmocnij core :mamed: bo w razie wu to w najlepszym wypadku ta sytuacja by zostala z Tobą do konca zycia i byc może narkotyki potem by Cie zmiotły z planszy calkowicie, w najgorszym wyhustalbyś sie u siebie na wsi lub w areszcie w DE :beczka:


Kup sobie lepiej kamerkę :jjsmile:
Oczywiście że żartuje Byku...
Ja jestem sumiennym człowiekiem... niestety :jon:
 
Back
Top