Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie, że 10 piw ma 2500 kcal.
Czyli akurat na cały dzień i jeszcze czepnie.
635548236014349863-970546342_Hell-yeah-GIF-1.gif
 
miniatury, gify, zdjęcia pod wpisami użytkowników- jak mnie to wkurwia!!! Myślałem że to wyłączyłem, ale na komórce widzę nadal te wszystkie gówna... Gąszcz gówna od dzieci Neostrady.
 
miniatury, gify, zdjęcia pod wpisami użytkowników- jak mnie to wkurwia!!! Myślałem że to wyłączyłem, ale na komórce widzę nadal te wszystkie gówna... Gąszcz gówna od dzieci Neostrady.

Spokojnie jeszcze trochę pana miesiąc i debiutujesz w gimnazjum. Patrz na świat pozytywnie:)
 
miniatury, gify, zdjęcia pod wpisami użytkowników- jak mnie to wkurwia!!! Myślałem że to wyłączyłem, ale na komórce widzę nadal te wszystkie gówna... Gąszcz gówna od dzieci Neostrady.
to już bardziej sprawa dla @Dzihados
Ja mam wyłączone sygny i nie widzę ich ani na kompie ani na telefonie. Po co więc ten kwiecisty język kolego? Wulgaryzmy nie sprawią, że problem zniknie.
 
@Arlovski juz mu napisalem gdzie to wylaczyc.
Zeby nie bylo pustych przebiegow: jak mnie fq* ten lepiący zaduch!
Wiem, widziałem ale twoja podpowiedź mu nie pomogła bo ów waćpan nadal nerwowo wypowiadał się na forum publicznym więc pomyślałem, że ta sprawa ma bardziej złożony informatyczny problem to Cię zawołałem.

BYLE DO SOBOTY...
 
Ostatniej nocy nie mogłem zasnąć przez jebaną ćmę, która nieustannie napierdalała na przemian w moje rolety i sufit. I wiecie, generalnie to nie jest jakiś wielki hałas, ale taka forma powtarzającego się dźwięku, która na mnie działa jak płachta na byka. Ludzie, nie wyobrażacie sobie mojego nieziemskiego wkurwienia.
I ogólnie to staram się być dobrym człowiekiem, postępować pokojowo, bez agresji. Tak też zrobiłem tym razem.
Otworzyłem okno, stałem tak z 5, kurwa, minut i wyleciała w końcu. Zaznaczam, że była godzina 2 w nocy. A ja lubię spać. Więc się wkurwiłem, mocno.
Koniec.
 
Ostatniej nocy nie mogłem zasnąć przez jebaną ćmę, która nieustannie napierdalała na przemian w moje rolety i sufit. I wiecie, generalnie to nie jest jakiś wielki hałas, ale taka forma powtarzającego się dźwięku, która na mnie działa jak płachta na byka. Ludzie, nie wyobrażacie sobie mojego nieziemskiego wkurwienia.
I ogólnie to staram się być dobrym człowiekiem, postępować pokojowo, bez agresji. Tak też zrobiłem tym razem.
Otworzyłem okno, stałem tak z 5, kurwa, minut i wyleciała w końcu. Zaznaczam, że była godzina 2 w nocy. A ja lubię spać. Więc się wkurwiłem, mocno.
Koniec.
Musisz iść w dzień na dwór czy do lasu i drzew ryja. Wtedy cym nie będą mogły spać i będziecie kwita.
 
Trzeba było wezwać na pomoc Conora.
Myślę, że był w tym czasie zajęty liczeniem hajsu i polerowaniem swojego błyszczącego, szlachetnego pasa.
Tak, pasa. Nie berła. Chociaż jako król, na pewno ma berło.
 
oszukali Cię?

Dobre pytanie, ale chyba nie :P

Zamówiłem sobie składaka, który przyszedł w środę i od tego czasu miałem problemy z instalką jakiegokolwiek systemu Win, lub Linux. Dziś po dwóch dniach wywaliło mi błąd "Read error", więc stwierdziłem, że to może wina kabelków. I tu pierwszy problem. Nie wiedzieć czemu na obudowie były plomby, a przecież jako że, jest to składak, to gwarancja jest oddzielna na każdą z części. Zdjąłem więc i tak, poprawiłem kable, ale to nic nie dało. Uruchomiłem Seatoola (bo dysk Seagate), który w trakcie skana wyrzucił mi informacje, że dysk jest uszkodzony i jego naprawa nie jest możliwa.

I teraz się zastanawiam nad jedną rzeczą. Zarówno dysk jak i RAM jako jedyne mają gwarancje wewnętrzną, więc równie dobrze mogli mi wcisnąć jakiś "zwrot". Więc dostałem zrąbanyy dysk na dzień dobry. Do tego nie otrzymałem paragonu oraz dwóch gwarancji: na obudowę i płytę główną.

A poza tym to bardzo źle oceniam ich BOK. Polityka odpisywania na drugi dzień. Często odpowiedzi mają się nijak do zadanego pytania. Pracują tylko w dni powszednie przez co jakiekolwiek informacje uzyskam w poniedziałek. Jak dobrze pójdzie i nie będzie problemów z tą gwarancją wewnętrzną.

Ogólnie oceniam morele bardzo źle. Nigdy więcej tam niczego nie kupię i jakbym mógł to bym im wystawił najniższą ocenę na FB, ale nie mają takiej opcji :P
 
Back
Top