Co mnie wku*wia

2 razy oblane :D zatoczka, później łuk. Narazie nie ustalałem 3 terminu bo najbliższy 29 lipca a 28 ide do szpitala. Ogólnie cały plac tą ciężarówka wychodzi perfekcyjnie, tylko jakoś na egzaminie nie idzie :wall:
 
2 razy oblane :D zatoczka, później łuk. Narazie nie ustalałem 3 terminu bo najbliższy 29 lipca a 28 ide do szpitala. Ogólnie cały plac tą ciężarówka wychodzi perfekcyjnie, tylko jakoś na egzaminie nie idzie :wall:
Nie poddawaj się, aleluja i do przodu jak powiedziałby @Mort jak by teraz nie szukał żonki na Malediwach, powadzenia!
 
Spoko. Czasami tak mam, że mi jakby coś "wchodzi", pod prawą łopatkę, a dziś jak szedłem do kibla, jakoś stanąłem dziwnie może i kurwa paraliż. Ból kłujący na wylot jakby, trochę promieniujący na nerkę. Dalej boli, ale już mogę chodzić :D

Mam dobre geny, widać po ojcu. 67 lat będę przeżywał drugą młodość i podróżował po świecie jak Japończycy :D


Zwróć uwagę na to czy napinasz, podnosisz barki jak chodzisz siedzisz. Jak masz dostęp do rollera na siłce to sobie zroluj plecy i będziesz szczęśliwy.
 
Ogólnie mnóstwo rzeczy mnie wkurwia, ale żeby o tym napisać musiałbym zajebać kolejne 100 stron w tym temacie więc sobie daruje i napiszę tylko o tym co mnie wkurwiło dziś wieczorem. Więc tak: Wkurwia mnie że Pawlak przejebał po arcychujowej walce i że kupon mi nie wszedł do cholery jasnej. Dziękuje że pochyliliście się nad moim problemem. Do widzenia...
 
Ogólnie mnóstwo rzeczy mnie wkurwia, ale żeby o tym napisać musiałbym zajebać kolejne 100 stron w tym temacie więc sobie daruje i napiszę tylko o tym co mnie wkurwiło dziś wieczorem. Więc tak: Wkurwia mnie że Pawlak przejebał po arcychujowej walce i że kupon mi nie wszedł do cholery jasnej. Dziękuje że pochyliliście się nad moim problemem. Do widzenia...

Wszyscy mamy to w dupie:)
 
Ja chyba zaraz zapierdole sąsiada który pali na balkonie, chyba drugi raz w ciagu 15 min. Jest na to paragraf czy po prostu musze go zastraszyć żeby przestał?
 
Ja chyba zaraz zapierdole sąsiada który pali na balkonie, chyba drugi raz w ciagu 15 min. Jest na to paragraf czy po prostu musze go zastraszyć żeby przestał?
Można podciągnąć pod immisję pośrednią materialną. Kutas notorycznie paląc zanieczyszcza otoczenie, szkodzi Twojemu zdrowiu i rozprzestrzenia niemiły zapach. Przysługuje Ci roszczenie negatoryjne art 222 par 2 w zw. art 144 kc.
 
Zwróć uwagę na to czy napinasz, podnosisz barki jak chodzisz siedzisz. Jak masz dostęp do rollera na siłce to sobie zroluj plecy i będziesz szczęśliwy.
A weź no wstaw zdjęcie tego rollera jak to wygląda.
 
A weź no wstaw zdjęcie tego rollera jak to wygląda.

Wpisz w Google foam roller. W biedronce za 30 zl można trafić.

81kbanagwl-_sl1500_.jpg
 
Na swoim balkonie to sąsiad może i nawet nasrać jak będzie miał ochote. Ale jeśli odpowiednio potraktujesz delikwenta to powinien przestać. Na początek upomnienie słowne.
 
Na swoim balkonie to sąsiad może i nawet nasrać jak będzie miał ochote. Ale jeśli odpowiednio potraktujesz delikwenta to powinien przestać. Na początek upomnienie słowne.
Jak będzie miał wyjątkowo śmierdzącego gówno to nie.
 
Ale co mam z tym zrobić, żeby było ok? Bo wiesz, ja to taki prosty chłopak, hantle, ławeczka.
Kładziesz na tym bolący mięsięń i ruchem posuwisto toczącym ruszasz tam i z powrotem. Tak jak skórą.
 
  • Like
Reactions: mat
W Niemcach teraz weszło takie prawo, ze nie mozna palić na balkonie.










Ale i tak wszyscy pala chuje
 
Back
Top