Co mnie wku*wia

Nie zdążyłem obejrzeć walki Mira
Nie zdałem egzaminu na prawko
Zepsuł mi się samochód
I to wszystko do południa...
 
Wkurwia mnie to,że od dwóch dni napierdalam spamem do ludzi o windowsa 7 i nie mają płyty.Ja pierdole co mam zrobić ?
 
Wkurwia mnie mój sąsiad, który cały czas robi mi na złość. Ja mu przecież nie napierdolę, choć moja cierpliwość się kończy. Poradźcie coś.
 
Pierdolone mendy z betsafe. Co za kurwa ludzie, trzymają wypłatę tydzień, żeby potem stwierdzić, że konto nie zweryfikowane i mi wycofać środki. Patrzę, kurwa poodrzucali moje stare dokumenty które leżały w bazie, ale przecież normalnie wcześniej na nich wypłacałem. No, ale wysłałem wszystkie papiery, włącznie z tym, jakiego papieru do podcierania dupy używam, bo im wszystko jest potrzebne. Odrzucili mi zdjęcie dowodu, bo niby nieczytelne. Aparat kurwa 8mpix, wyostrzone zdjęcie, na ekranie telefonu widzę wszystko bez problemów, ale oni odczytać nie mogą. No to wysyłam skan debilom, też wszystko widoczne jak czerwona plama wielkości 1000px na 1500px białym obrazku. Odpowiedź: dokument nie zweryfikowany, bo wysłany został skan nie zdjęcie. A niech się pierdolą! Gdyby nie konkurs rocksów, nawet złotówki bym kutasom nie zostawił.
 
@HubiSSJ3 Ja bym to gdzies opisał i nie podarował tym chujom, na biednego nie trafiło niech kurwa dają kasę jak Ci sie nalezy. Na wykop z tym czy gdzie tam.
 
Last edited by a moderator:
@HubiSSJ3 Ja bym to gdzies opisał i nie podarował tym chujom, na biednego nie trafiło niech kurwa dają kasę jak Ci sie nalezy. Na wykop z tym czy gdzie tam.

Jak nie otrzymam kasy na konto, do następnego piątku, to im nie podaruje, obsmaruje dupsko gdzie się da, mimo, że do tej pory polecałem ludziom betsafe.
 
Jak CIę będzie nakurwiać to do neurologa idż :-D
Spoko. Czasami tak mam, że mi jakby coś "wchodzi", pod prawą łopatkę, a dziś jak szedłem do kibla, jakoś stanąłem dziwnie może i kurwa paraliż. Ból kłujący na wylot jakby, trochę promieniujący na nerkę. Dalej boli, ale już mogę chodzić :D
Według ZUSU maksymalnie do 67, czyli krótko.
Mam dobre geny, widać po ojcu. 67 lat będę przeżywał drugą młodość i podróżował po świecie jak Japończycy :D
 
Back
Top