Co mnie wku*wia


Blocked.

Można czytać ksążki z bliblioteki albo empiku, oczy mniej bolą i się nie wkurwiasz na politykę.
Na luźno to polecam "Bóg urojony" Dawkinsa, a z przeciwnej strony barykady ostatnio czytałem dość fajną książkę jakiegoś księdza krytykujący rozpuste ateistycznego wieku libertynizmu "Wiek Markiza de Sade"

Mam książki do czytania, ale w open space gdzie chodzą szefowie nie będę wyciągał książki i czytał. ;p
 
To że klub z którego wyszła nasza mistrzyni UFC przyjoł jakąś armeńsko -czeczeńską nazwe .
wygląda to tak jakby nie mieli szacunku do siebie i nie znali wagi tego co zrobili wspólnie z Aśką ....... Przy okazjii takiego przejęcia marki sama Aśka powinna dostać z 5 baniek złotówek
z tego tytułu .
 
Last edited:
Ciekawe jest na ile czasu Aśka ma podpisane umowy z swoim klubem i jak szybko silne i bogate kluby / ludzie z USA zechcą ją sciągnąć do siebie ? Bo aura Kchalidowa raczej niema tej siły , nie wspominając o tym że zwyczajnie podłancza sie pod sukces Aśki .
 
Przecież ja tu nie pisze po to aby zmieniać świat . Co innego napisać jak sie widzi pewne sprawy z osobistego wektora uwagi .I jeśli istnieje tu jakiś utajony wzorzec co wolno a czego nie wolno to
prosto przyznaje iż Ja nie nadaje sie do takiego środowiska .podkreśle jedynie iż jestem tylko
jednostką , głupią albo mądrą ale jednostką .I nie działam w zmowie z nikim ,nawet bym sie brzydził takim czymś .
 
Last edited:
Przecież ja tu nie pisze po to aby zmieniać świat . Co innego napisać jak sie widzi pewne sprawy z osobistego wektora uwagi .I jeśli istnieje tu jakiś utajony wzorzec co wolno a czego nie wolno to
prosto przyznaje iż Ja nie nadaje sie do takiego środowiska .

O widzisz, to nas różni. Ja tu piszę, by zmieniać świat, a przy tym nie robię byków, aby nikt się nie smucił z tego powodu jak @Grzechu. Postaraj się uczynić drugiemu co Tobie również pewnie miłe, bo bez byków przyjemniej się czyta. Pokój. :)
 
Przecież ja tu nie pisze po to aby zmieniać świat . Co innego napisać jak sie widzi pewne sprawy z osobistego wektora uwagi .I jeśli istnieje tu jakiś utajony wzorzec co wolno a czego nie wolno to
prosto przyznaje iż Ja nie nadaje sie do takiego środowiska .
Do tego środowiska nadaje się każdy, tylko "przyjoł" i "podłancza" nie nadają się do SJP.
 
O widzisz, to nas różni. Ja tu piszę, by zmieniać świat, a przy tym nie robię byków, aby nikt się nie smucił z tego powodu jak @Grzechu. Postaraj się uczynić drugiemu co Tobie również pewnie miłe, bo bez byków przyjemniej się czyta. Pokój. :)
Tez bym chciał zmienić świat. Coraz większe wkurwienie przez to co sie dzieje
 
żaden z was nie odniósł sie do treści mojej wypowiedzi a jedynie do formy:)
OK chłopaki , teraz wiem na czym stoje pisząc tutaj .Czy zamierzam kogoś atakować czy położyć uszy na sobie . Nic z tych dwóch wersji . Nawet te moje dzisiejsze wpisy nie były atakiem , stały sie dopiero po
odpowiedzi ważnych osób .
Jestem jedynie miłośnikiem sztuk walk który chce pisać na forum wolnym od nacisków i manipulacji .
Zarejestrowałem sie tu niedawno choć czytam niektóre tematy od około 5 lat .
Jedno i tu jeszcze raz podkreśle ,to jedno jest ważne ... jeśli administracja forum nie widzi miejsca dla takiego jak Ja użytkownika to jedynym wyjściem jest ban . Mnie nie da sie obłaskawić ,wziąść do jakiegoś klubu wzajemnego lizania dupy .
Tak wiec ....w sumie to tylko ban bo nie sądze abyście otwarcie pogadali na temat przejęcia klubu w którym ćwiczy Aśka .
 
żaden z was nie odniósł sie do treści mojej wypowiedzi a jedynie do formy:)
OK chłopaki , teraz wiem na czym stoje pisząc tutaj .Czy zamierzam kogoś atakować czy położyć uszy na sobie . Nic z tych dwóch wersji . Nawet te moje dzisiejsze wpisy nie były atakiem , stały sie dopiero po
odpowiedzi ważnych osób .
Jestem jedynie miłośnikiem sztuk walk który chce pisać na forum wolnym od nacisków i manipulacji .
Zarejestrowałem sie tu niedawno choć czytam niektóre tematy od około 5 lat .
Jedno i tu jeszcze raz podkreśle ,to jedno jest ważne ... jeśli administracja forum nie widzi miejsca dla takiego jak Ja użytkownika to jedynym wyjściem jest ban . Mnie nie da sie obłaskawić ,wziąść do jakiegoś klubu wzajemnego lizania dupy .
Tak wiec ....w sumie to tylko ban bo nie sądze abyście otwarcie pogadali na temat przejęcia klubu w którym ćwiczy Aśka .

Masz prawo mieć własne zdanie i akceptujemy to. Faktycznie, formą nieco odbiegasz od standardów, ale jak nie da się nic z tym zrobić, to jakoś damy radę.
 
Tez bym chciał zmienić świat. Coraz większe wkurwienie przez to co sie dzieje
A mi się świata zmieniać nie chce. Po co się męczyć? Zresztą za gorąco dziś.

@Nika ale temat o połączeniu się klubu Asi jest nawet specjalny temat więc nie wiem co cię boli i czy aż tak Cię to boli, że Derlacz/Bońkowski mają szansę dziś uczciwie zarobić?
 
Jedno i tu jeszcze raz podkreśle ,to jedno jest ważne ... jeśli administracja forum nie widzi miejsca dla takiego jak Ja użytkownika to jedynym wyjściem jest ban . Mnie nie da sie obłaskawić ,wziąść do jakiegoś klubu wzajemnego lizania dupy .
wziąć*
Sam zacząłeś o banowaniu. To jest wątek o tym co nas wkurwia a nie dyskusja o nazwach klubów, pewnie dlatego nikt nie podjął tematu.
bo nie sądze abyście otwarcie pogadali na temat przejęcia klubu w którym ćwiczy Aśka .
Klub nie został przejęty, one się połączyły i działają pod wspólnym szyldem.
 
Mort , czytasz ale czekasz na to co sie stanie ....
:) czekaj ....zabukuj sobie miejsce wśród tych co zawsze bezpiecznie sie wypowiedzą .
 
wziąć*
Sam zacząłeś o banowaniu. To jest wątek o tym co nas wkurwia a nie dyskusja o nazwach klubów, pewnie dlatego nikt nie podjął tematu.
Jesteś inteligentnym i spostrzegawczym facetem i dobrze wiesz że ten temat przejęcia klubu jest ostrym tematem , bo niby dlaczego nagle pojawia sie tyle komentarzy ?
jedynym twoim problemem jest to -kto to pisze . I jak sie do tego odnieść .
I tu moje wnioski kolego . Gdybyś mógł tak sobie banować jak chciał na tym forum to by sie tak stało
. Ale widać musisz sie z kimś liczyć , nie ,nie ze mną . w Twoim otoczeniu muszą być ludzie z którymi zdaniem musisz sie liczyć .
Moim celem pisania nie jest niszczenie czegokolwiek zwłaszcza tego portalu , kocham sporty walki
jedyne czego oczekuje to szacunek dla wypowiedzi jednostki .
 
Back
Top