Co mnie wku*wia

Chyba mnie to wkurwia: Byłem na krótkim spotkaniu z deweloperem, który właśnie zbankrutował. Chłop już został prezesem miejskiej spółki. Piękny ten nasz kraj "nikogo" nie zostawi na lodzie.
 
Hehe. Bezcelowe. :) Jest tyle lepszych rzeczy do robienia od denerwowania się. Na przykład idź spożytkuj tą złość na siłce, pobiegaj czy coś. :D
Drogi Panie Doktorze Mort
własnie tu jest problem bo niewiem czemu mnie wkórwia ze sie wkorwiam a nie powinienen sie wkorwiac
 
Drogi Panie Doktorze Mort
własnie tu jest problem bo niewiem czemu mnie wkórwia ze sie wkorwiam a nie powinienen sie wkorwiac

Czyli czujesz niepokój z niczego? Znam sprawę. Też tak kiedyś miałem. Nie wiem czy jesteś wierzący, ale na to modlitwa pomaga. :D Możesz nakazać niepokojowi odejść w imieniu Jezusa. :)

... a jak nie jesteś wierzący - to nie wiem. Zajmij czymś myśli, żeby nie myśleć o swoim stanie wkurzenia. :D
 
Czyli czujesz niepokój z niczego? Znam sprawę. Też tak kiedyś miałem. Nie wiem czy jesteś wierzący, ale na to modlitwa pomaga. :D Możesz nakazać niepokojowi odejść w imieniu Jezusa. :)

... a jak nie jesteś wierzący - to nie wiem. Zajmij czymś myśli, żeby nie myśleć o swoim stanie wkurzenia. :D
Sprubuje uproscic twoja porade
Niepokoju:evil:--- Spierdalaj i mnie nie wkurwiaj
 
Sprubuje uproscic twoja porade
Niepokoju:evil:--- Spierdalaj i mnie nie wkurwiaj

Hehe, tak to nic nie pyknie. :D

Ofiarą Jezusa otrzymaliśmy autorytet nad wszelkimi złymi duchami i chorobami. Stań w autorytecie danym przez Jezusa i rozkaż temu niepokojowi, aby odszedł. Przeklinać i krzyczeć na złego ducha to może dziecko, a nie dorosły facet, który jest pewien swej pozycji. :)
 
Jestem debilem i ciężko mi przychodzi nauka programowania. Kurwa, ogólnie ogarniam jak co działa i cały sens, ale gdy przychodzi co do czego, to nie mogę czasem ogarnąć. Wczoraj rozkminialem przez pół dnia program składający się z trzech linijek kodu. Ale idę w zaparte...
 
Jestem debilem i ciężko mi przychodzi nauka programowania. Kurwa, ogólnie ogarniam jak co działa i cały sens, ale gdy przychodzi co do czego, to nie mogę czasem ogarnąć. Wczoraj rozkminialem przez pół dnia program składający się z trzech linijek kodu. Ale idę w zaparte...

Przyj do przodu, na ostro bracie! :)
 
Wkurwia mnie to że się opierdalam od 3 miesięcy a powinienem pracować a kasa ucieka bo pracuje się dla siebie.... Trudno mi się zebrać w sobie chyba się przez lata wypaliłem... i nie mam na to pomysłu...
 
Człowiek orkiestra ;) w tej chwili powinienem zakodować WWW z grafik które już dawno dostałem...

O to ciekawe :) Ostatnio tak dla siebie zacząłem naukę html, css, oraz js(to mnie najbardziej interesuje) i muszę powiedzieć, że to nawet ciekawe. Szkoda tylko, że tyle osób się teraz bierze za front end, więc o pracę chyba nie łatwo. Plus ogromna popularność WP, gdzie każdy może zrobić prostą stronkę.

Szkoda, że nie ma tu pw, bo bym chętnie się Ciebie zapytał o kilka rzeczy (jeśli miałbyś chęci na nie odpowiedzieć rzecz jasna), bo nie chce tutaj zaśmiecać tematu.
 
O to ciekawe :) Ostatnio tak dla siebie zacząłem naukę html, css, oraz js(to mnie najbardziej interesuje) i muszę powiedzieć, że to nawet ciekawe. Szkoda tylko, że tyle osób się teraz bierze za front end, więc o pracę chyba nie łatwo. Plus ogromna popularność WP, gdzie każdy może zrobić prostą stronkę.

Szkoda, że nie ma tu pw, bo bym chętnie się Ciebie zapytał o kilka rzeczy (jeśli miałbyś chęci na nie odpowiedzieć rzecz jasna), bo nie chce tutaj zaśmiecać tematu.

Pogadajcie sobie w tech nowinkach. :) albo komputerowej pomocy cohones
 
O to ciekawe :) Ostatnio tak dla siebie zacząłem naukę html, css, oraz js(to mnie najbardziej interesuje) i muszę powiedzieć, że to nawet ciekawe. Szkoda tylko, że tyle osób się teraz bierze za front end, więc o pracę chyba nie łatwo. Plus ogromna popularność WP, gdzie każdy może zrobić prostą stronkę.

Szkoda, że nie ma tu pw, bo bym chętnie się Ciebie zapytał o kilka rzeczy (jeśli miałbyś chęci na nie odpowiedzieć rzecz jasna), bo nie chce tutaj zaśmiecać tematu.

Dlatego lepiej się uczyć języka wysokiego poziomu, który pozwoli Ci tworzyć aplikacje webowe, bo js to proscizna.

Programowania nauczyłem się z książki "Symfonia C++". Polecam spróbować, gość tam wszystko infantylnie tłumaczy ;)

@Mort

Sam w paru miejscach zrobiłeś z tego tematu hp, to nie pouczaj innych
 
  • Like
Reactions: cRe
Dlatego lepiej się uczyć języka wysokiego poziomu, który pozwoli Ci tworzyć aplikacje webowe, bo js to proscizna.

Programowania nauczyłem się z książki "Symfonia C++". Polecam spróbować, gość tam wszystko infantylnie tłumaczy ;)

Spoko ja wybrałem pythona. Choc nieco trochę z przymusu, ale w sumie zaciekawił mnie ;) Symfonia jest dla mnie nie do ogarnięcia. Tego się czytać nie da, a sięgalem po różne źródła jeśli chodzi o C++. A co do JS to nie znam się, ale mimo tego, że to język stricte skrytpowy, to widzę mnóstwo ofert pracy dla ludzi ogarniajacych dobrze ten język. A czy to taka proscizna? Pewnie z Twojego punktu widzenia tak, skoro poznałeś C++, ale pamiętaj, że nie każdy ma zadatki na dobrego programistę języków wysokiego poziomu -jak ja na ten przykład- a świetnie się odnajdują gdzie indziej ;)

Jak chcesz kontynuować dyskusje, to rzeczywiście może zmienmy kategorie.
 
Dlatego lepiej się uczyć języka wysokiego poziomu, który pozwoli Ci tworzyć aplikacje webowe, bo js to proscizna.

Programowania nauczyłem się z książki "Symfonia C++". Polecam spróbować, gość tam wszystko infantylnie tłumaczy ;)

@Mort

Sam w paru miejscach zrobiłeś z tego tematu hp, to nie pouczaj innych

Nie pouczam, tylko sugeruję, żeby nie czuł się źle poprzez pisanie tutaj. Tam gdzie 'robię sobie hp' zazwyczaj jest tak, że ktoś mnie otaguje, więc odpowiadam. Pozdrawiam serdecznie. :)
 
Nie pouczam, tylko sugeruję, żeby nie czuł się źle poprzez pisanie tutaj. Tam gdzie 'robię sobie hp' zazwyczaj jest tak, że ktoś mnie otaguje, więc odpowiadam. Pozdrawiam serdecznie. :)

Na poprzedniej stronie jakoś Cie nie tagowali a pisałeś. Takie tłumaczenia i robienie z ludzi debili zostaw dla swoich moherowych koleżanek z kółka różańcowego.
 
@mmammag
Zluzuj trochę poślady
Koledzy sami nie chcieli robić tu HP, a Mort zaproponował im dwa inne tematy gdzie mogą spokojnie pogadać, a Ty z dupy wyskakujesz z ryjem do niego...
 
@mmammag
Zluzuj trochę poślady
Koledzy sami nie chcieli robić tu HP, a Mort zaproponował im dwa inne tematy gdzie mogą spokojnie pogadać, a Ty z dupy wyskakujesz z ryjem do niego...

Kofi zawsze byłem ciekaw kim jest dziewczynka wydymająca usta w twojej sygnaturze?
 
Ja sam nie wiedziałem jak się nazywa :) kiedyś zobaczyłem ją na youtube i po prostu urzekł mnie ten uśmiech!
 
Back
Top