Co mnie wku*wia

jesli chodzi o ciezrowke to slyszalem takie glosy, ze placyk nawet ciezszy od jazdy na miescie jest
 
Wkurwiają mnie wszechobecne wulgaryzmy w mowie potocznej i jednoczesne oburzenie gdy usłyszy się z taśm, że ktoś znany powiedział "pierdolić, "kurwa".


Wkurwia mnie, tu zacytuje znajomą "gdzies na mazowieckiej prowincji jakis smark popelnil samobojstwo, bo byl szykanowany przez kolegow i nauczycieli. mozna by oczywiscie ironicznie powiedziec ze tak o to dokonuje sie selekcja naturalna, jednostki nieprzystosowane spolecznie same sie eliminuja. Ale bez cynizmu, dzieciak mial rodzine, przyjaciol, niewatpliwie dla nich to tragedia. Jednak dwa miesiace pozniej naglowki w gazetach donosza, ze chlopiec popelinil samobojstwobo go nazywali pedziem, banalizujac cala sprawe, a KPH ochocoz podchwycila watek, zeby krecic swoje lody, choc przyczyna tego aktu byla niewatpliwie bardziej zlozona. bylo tu ostanio sporo szydery z hmofobow, musi byc i trhce z homolubow. Drodzy moi, t naprawde nieladne upolityczniac taka tragedie. Zajmijmy sie ogolnie przemoca w szkolach, bo rozposanie maloletniej choloty jest grozne bz wzgledu na przyczyny agresji, i nie robmy z tego okazji do tradycyjnego pouzalania sie na tradycyjna polska homofobie, naciagajac fakty. Ciszej nad ta trumna."
 
łuk zdałem, parkowanie skośne zdałem i musiałem sie wyłożyć na zatoczce. Raz wjechałem za głęboko, a drugim razem za płytko. Kurwa wczoraj na placu na 20 prób 20 było dobrze, nie wiem co sie stało. Nie potrafiłem wyczuć w ktorym momencie zacząć skręcać. No trudno 200zł trzeba wyłożyć i jeszcze raz. Na 7 osób teorie zdały 4, później doszło kilka osób tylko na praktyke i z 8 na placu zdały 3.
 
Na c zdawałem 10 lat temu i z mojej grupy tylko jedna osoba nie zdała placu. Zdawałeś na takim samym aucie jak sie uczyłeś?
 
Kurwa mac. Chodzimy z zona po różnych knajpach i testujemy śniadanka. Dzisiaj zawiodło nas do "restauracji" prowadzonej przez ojców werblistów. Ja pierdole, kościół potrafi spierdolic najprostsza rzecz. Na śniadanie za 12zl byl kawałek jakiejś oblesnej pasztetowej, serek topiony, najtansza drobiowka i troche chleba. Do tego torebka herbaty minutki i letnia woda. Co za chuje, niech im ziemniaki w piwnicy zgniją. @Mort jak ich kiedys spotkasz to przekaz,im soczysty chuj w dupe. Dodam tylko, ze jest to zwykle zlodziejstwo i będą za to pokutować. Jebani oszuści.
Dlatego se wziąłem aneks kuchenny. Ocipiałbym jakbym miał szukać lokalu na śniadanie. No, zajebałbym każdego przechodnia, hehe.
 
Dziś stawiam grilla ze znajomymi ponad siłownię. Czuję, że muszę tam jechać, ale czemu to nie wiem. :D #dalejgruby

@Masu, Ty to zawsze jesteś solidarny z grubasami. :beer: LOVE! :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
 
wkur.. mnie piłka nożna... Kiedyś kochałem ten sport najbardziej a teraz chyba tylko bardziej nie lubię oglądać baletu końskiego :)
 
Dlatego se wziąłem aneks kuchenny. Ocipiałbym jakbym miał szukać lokalu na śniadanie. No, zajebałbym każdego przechodnia, hehe.
Kiedy mamy knajpę ze szwedzkim stolem 50 metrów od nas, ale nas coś podkusilo, żeby szukać dalej:). Ja bym za to ocipial jakbym miał gotowac na wakacjach, wole wydać więcej forsy, ale mieć totalny luz i spokoj:)
 
Kiedy mamy knajpę ze szwedzkim stolem 50 metrów od nas, ale nas coś podkusilo, żeby szukać dalej:). Ja bym za to ocipial jakbym miał gotowac na wakacjach, wole wydać więcej forsy, ale mieć totalny luz i spokoj:)
Nie ma nic lepszego o poranku niż jajeczka sadzone własnej roboty :D
 
Nie ma nic lepszego o poranku niż jajeczka sadzone własnej roboty :D
No tak, ale w moim odczuciu wakacje są, żeby odpocząć od codzienności, w tym gotowania, także wolę zapłacić i miec paróweczki i jajeczka sadzone, a czas wykorzystać na plażę, spacery i bary. Oczywiście to tylko mój prywatny pogląd :)
 
Mój duży bęben i niemożliwość trzymania diety #wymówki :D

wracam z wakacji i biorę się do roboty!
 
Wkurwia mnie ból zęba, którego musze w końcu usunąć. A jeszcze bardziej wkurwia mnie, ze przy tej pogodzie boli bardziej niż zwykle i paczka tabletek nic nie pomaga
 
Wkurwia mnie ból zęba, którego musze w końcu usunąć. A jeszcze bardziej wkurwia mnie, ze przy tej pogodzie boli bardziej niż zwykle i paczka tabletek nic nie pomaga

Ojcze, dziękuję Ci za Gaarę w imieniu Jezusa. Bólu zęba - rozkazuję Ci odejść w imieniu Pana Jezusa Chrystusa! Amen!

(worth a shot)
 
Nie ma to jak od wczoraj do teraz niedziałający internet (z komórkowego piszę) do tego telewizja podczas tufa przerywała co 3 minuty
 
Back
Top