Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie ciągłe wałkowanie jako to Penne jest twarda, jak ta cholera nie zasluzyla na bonus i wszystko nosem blokowala :/
 
Wkurwia mnie ciągłe wałkowanie jako to Penne jest twarda, jak ta cholera nie zasluzyla na bonus i wszystko nosem blokowala :/
Właśnie o to chodzi - żeby w tak krótkim czasie tyle razy celnie uderzyć nosem w piekielnie ruchome pięści Asi trzeba mieć nie lada umiejętności.
 
Wkurwia mnie choróbsko które trzyma mnie już trzeci dzień. Jeszcze czegoś takiego nie miałem: Żadnego kataru, żadnego bólu gardła, tylko bardzo mocna gorączka i osłabienie. To w sumie można wytrzymać ale w pakiecie dostałem jakiś chujowy ból głowy: co paręnaście sekund mam uczucie jakby ktoś próbował wbić mi w tył czaszki zajebiście ostrego gwoździa. Za nic nie da się do tego przyzwyczaić a co jakiś czas napierdalanie przyspiesza i wali w łeb co dwie trzy sekundy tak że nie da się nie skrzywić. A żona się śmieje że jestem typowym facetem wyolbrzymiającym przeziębienie;(
 
Ehh, baby nigdy nie zrozumieją, że faceci nie mają przeziębień. My walczymy o swoje życie za każdym razem.

A właśnie, czemu tak chujowo przechodzimy przeziębienia? Inne rzeczy jakoś bezproblemowo, a przeziębienie to walka o życie.
 
@Wewiur akurat gorszy dzień dzisiaj miałem. Cytując Kaliego:
"Wczoraj entuzjazm posadził mnie na szczytach
Dzisiaj porażki żar odjął skrzydła, spadam jak Ikar"


Kwestia wiary... Od zawsze byłem wierzący, udzielałem się w kilki grupach itd. itd. Nie będe się rozpisywać bez potrzeby. Ostatnio, od dwóch miesięcy chyba, odsunąłem się od Boga - zostało mi tylko chodzenie w niedzielę do kościoła. Słuchanie proboszcza tylko mnie wkurza - neguję wszystko co powie, leci na kasę, ciągle biadoli o transmisji mszy w internecie, na ogłoszeniach robi drugie kazanie. Oddalam się i podważam niektóre zasady kościoła. Być może tego też w moim życiu brakuje. Nie wiem. W każdym razie ciężko mi do tego wrócić. Ale to wszystko w lipcu moze się zmienić, bo czeka mnie kolejny z rzędu ciekawy wyjazd wakacyjny (pół-kolonia, pół-rekolekcje) - 2 tygodnie we Włoszech ze wspaniałymi ludźmi w fajnej atmosferze. @Mort

a kiedy będziesz we Włoszech i gdzie? Bo też będę. :) Będziemy prowadzić mszę z modlitwą o uzdrowienie w Rzymie, może byś się załapał ze znajomymi. :D
 
Mnie wkurwia fakt że mam gościa który powinien mi ogarnąć papiery od kredytu a nie ja kurwa muszę to robić i co kilka dni mi mówi że jeszcze potrzeba tego i tamtego bo inaczej nie mogą wysłac do banku, zajebie go kurwa zaraz
 
Mnie wkurwia fakt że mam gościa który powinien mi ogarnąć papiery od kredytu a nie ja kurwa muszę to robić i co kilka dni mi mówi że jeszcze potrzeba tego i tamtego bo inaczej nie mogą wysłac do banku, zajebie go kurwa zaraz
Korzystasz z pomocy Home Broker?
 
Zamiast jutro wyjść i po prostu odebrać świadectwo i na chatę jak rok temu to trzeba przyjść na jakąś farsę na auli...
Ka ry go dne. Zawsze pod górkę. A będzie tylko gorzej.
 
Tu nie chodzi o to .Tylko zamiast sobie przyjść i pójść to wymyślają jakieś różne durne dziwne .W jakim celu?Tu chodzi raczej o poirytowanie głupotą czyjąś
 
Back
Top