Co mnie wku*wia

Czekam na pizze wkurwiony i głodny, dobra 1,5h, dzwonie z opierdolem do pizzerii co jest z moim zamówieniem, mówią, że nie mają takiego zamówienia i bez kitu ogarnąłem, że jednak nie zamówiłem bo się zawiesiłem i potem zabłądziłem w internecie.

Może pizdę zamawiałeś ;))
 
Że żem kurwa wykasował ustawienia przeglądarki i teraz mam zaśmieconą przeglądarkę. Pokazuje mi, że adblock plus już działa, zainstalowałem zwykłego adblocka i adblock pro do tego i chuj dalej reklamy.
 
Fryzjerka ( ta sama)
Tym razem nie bardzo chciała ściąć młodego, tak jak jej opisałem. Stwierdziła, że nie będzie się podpisywać pod fryzura, które nie są fajne, a tylko klient chce...

<dzwonię po Kułaka... >
 
Fryzjerka ( ta sama)
Tym razem nie bardzo chciała ściąć młodego, tak jak jej opisałem. Stwierdziła, że nie będzie się podpisywać pod fryzura, które nie są fajne, a tylko klient chce...

<dzwonię po Kułaka... >
Pojebalo sie w dupie od dobrobytu i wielka artystka sie znalazla, zloz skarge szefowi to ja przytemperuje.
 
Ja się sam strzygę, polecam mocniutko, na jest jołtube pełno dobrych poradników. Od czasu kiedy typiara zaczęła mieć własną wizję na moją fryurę, ale to taką naprawdę własną, zrezygnowałem z usług fryzjerskich u kogoś.
 
Nauczysz się, mi się udało już nic nie spierdolić za drugim podejściem. Rozstaw se lustra dobrze i do boju rycerzu.
 
Wkurwiają mnie znowu pierdolone cierpy, wczoraj oblewali olejem z gównem samochody ubera i dzisiaj się tym chwalą, zapowiadają że niby w przyszłości pasażerowie mogą ucierpieć. Czekam aż trafię na takiego jednego z drugim ancymona, to te gówno z olejem by wypił. Jak często mnie wkurwia uber, to już nigdy w życiu nie wsiądę do taksówki.
 
Chyba sie dorobiłem jakiegoś jebanego tasiemca, zrobiłem sobie spaghetti z 500g mielonego, opierdoliłem i dalej sie czuje nienasycony.
 
Wkurwia mnie to, że nauczyciele nagle obudzili się, że za miesiąc matura. I tak kto się uczył ten się uczył. ALE NIE! Napierdalać sprawdzianami, dodatkami i nadrabiać lekcje po sobotach jakby sami nie mieli nic do roboty w weekend.
 
60 stron umowy najmu powierzchni 900m2 po angielsku, gdy nawet dwie kawy nie działają.
Pojebani. Pewnie biurowiec? Na szybko sprawdziłem stare umowy Biedronki, z wybudowaniem budynku i zamykały się do 20 stron.
 
Back
Top