Co mnie wku*wia

@Mateusz Smoter jako że jeżdżę tym pociągiem kilka-kilkanaście razy w roku to zauważyłem, że prawie zawsze jedzie ktoś kto głośno marudzi i narzeka na ten pociąg, choć to zapewne jego pierwsza i ostatnia podróż w życiu tym pociągiem. Aczkolwiek brak wifi mnie wkurwia niemiłosiernie, to już w niektórych TLK jest wifi.

Mnie z kolei wkurwiają jebani taksówkarze, skurwysyny leniwe i chciwe, ceny z kosmosu, wiecznie próbują człowieka oszukać i non stop robią nagonki na jakieś przewozy osób czy ubera, ale jak pod dworcem zachodnim i wschodnim koczują skurwysyny złodzieje bez licencji co nabijają 25zł/km to się żaden mordą nie odezwie nawet
 
wkurwia mnie to,że dzisiaj straciłem kolejnego rówieśnika z którym kopałem w piłe,robiłem jajca na lekcjach i znałem sie od gnoja..w ciągu 1,5 roku już trzeci,ja nie wiem co sie kurwa dzieje ;/
jakaś dupa go rzuciła i jebnął sie na główke z dachu z bloku w którym mieszkała
 
W niedzielę nad ranem wracałem ledwo żywy z domów ki taksówką. Zapłaciłem 36zl za 11 kilometrów, więc nie narzekam.
 
@mat01 dlatego sobie jeżdżę uberem, ustawiam sobie domyślnie 'dom' lokalizację zazwyczaj ściąga mi z gpsa i mogę jechać na zgonie pod sam blok a jak wytrzeźwieję to sprawdzam na mailu raport z przejazdu, jak jechałem, ile zapłaciłem i mogę zrobić reklamację.
 
@mat01 dlatego sobie jeżdżę uberem, ustawiam sobie domyślnie 'dom' lokalizację zazwyczaj ściąga mi z gpsa i mogę jechać na zgonie pod sam blok a jak wytrzeźwieję to sprawdzam na mailu raport z przejazdu, jak jechałem, ile zapłaciłem i mogę zrobić reklamację.
Jak ten Uber za km średnio wychodzi?
 
@mat01
5zł opłaty początkowej
1,40/km
0,30zł/min
Jest przede wszystkim wygodne, oprócz tych raportów to ściągasz aplikację, rejestrujesz się, podpinasz kartę z której ma ściągać i wszystko bezgotówkowo. Za rejestrację z czyjegoś kodu na starcie masz 25zł na przejazd. Nie ma podziału na strefy tak jak w taksach, więc czy jedziesz gdzies na zadupie, w weekend czy w nocy to cena jest taka sama. Możesz też oszacować sobie w aplikacji cenę z punktu A do punktu B. Ja średnio płacę po 30zł za przejazd z centrum na obrzeża Warszawy. Max 50zł, z Ursynowa na Bielany :)
 
  • Like
Reactions: mat
@mat01
5zł opłaty początkowej
1,40/km
0,30zł/min
Jest przede wszystkim wygodne, oprócz tych raportów to ściągasz aplikację, rejestrujesz się, podpinasz kartę z której ma ściągać i wszystko bezgotówkowo. Za rejestrację z czyjegoś kodu na starcie masz 25zł na przejazd. Nie ma podziału na strefy tak jak w taksach, więc czy jedziesz gdzies na zadupie, w weekend czy w nocy to cena jest taka sama. Możesz też oszacować sobie w aplikacji cenę z punktu A do punktu B. Ja średnio płacę po 30zł za przejazd z centrum na obrzeża Warszawy. Max 50zł, z Ursynowa na Bielany :)
 
Wkurwił mnie na maksa śnieg w stolicy. Kurwa połowa marca, to już chyba przesada.

@Vic3k
Ty masz 23 lata?:o o: Na miękko 30-stkę Ci na zlocie dawałem...
 
wkurwia mnie to,że dzisiaj straciłem kolejnego rówieśnika z którym kopałem w piłe,robiłem jajca na lekcjach i znałem sie od gnoja..w ciągu 1,5 roku już trzeci,ja nie wiem co sie kurwa dzieje ;/
jakaś dupa go rzuciła i jebnął sie na główke z dachu z bloku w którym mieszkała
Przykro mi kiras, ale z drugiej strony jak można targnąć się na swoje życie z powodu dupy? Pełno dziewczyn jest na tym świecie przeciez.
 
Zarezerwować fryzjera na daną godzinę, przyjść 5 min.wcześniej, a i tak czekać w kolejce ( jakiegoś dziada strzygą właśnie) i bać się dyskutować w swojej sprawie, co by babsztyl w rewanżu fryzury na odpierdol nie zrobił...

Pat jak chuj
 
Zarezerwować fryzjera na daną godzinę, przyjść 5 min.wcześniej, a i tak czekać w kolejce ( jakiegoś dziada strzygą właśnie) i bać się dyskutować w swojej sprawie, co by babsztyl w rewanżu fryzury na odpierdol nie zrobił...

Pat jak chuj
Skoro przyszedłes 5 minut wcześniej to normalne, że musisz czekać. #suchar #dopierdalando
 
Wkurwia mnie, ale lekko, że spędziłem dwie godziny w medycynie pracy na badaniach okresowych. Mowili, że będą 3-4h, więc bez tragedii.
 
Klocki hamulcowe mam już wyrobione konkretnie, muszę zmienić, bo już głupota jeździć takim autem. Kuhwa mać znowu wydatki !
 
Fryzjerce wspomniałem jednak, po co ma te zapisy.

Ona na to, że koleżanka jest chora, ona jest sama i jest już zmęczona o tej porze i ma wyjebane ( tego ostatniego nie powiedziała)
 
Back
Top