Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie patologia organów śledczych w tym kraju. W Warszawie typ upierdolił typiarze łeb, mają jego dane, zdjęcia a list gończy wystawiają po paru dniach. Wystawili ten list gończy, podejrzewaja ze typ mogl spierdolic z kraju i sie jeszcze zastanawiaja czy wydac Europejski Nakaz Zatrzymania...
 
Wkurwia mnie patologia organów śledczych w tym kraju. W Warszawie typ upierdolił typiarze łeb, mają jego dane, zdjęcia a list gończy wystawiają po paru dniach. Wystawili ten list gończy, podejrzewaja ze typ mogl spierdolic z kraju i sie jeszcze zastanawiaja czy wydac Europejski Nakaz Zatrzymania...


Edward Mazur - główny podejrzany o zlecenie zamordowania polskiego generała. W dniu zatrzymania nie tylko zostaje wypuszczony na wolność to jeszcze nie wydano mu zakazu opuszczania kraju. Prawdopodobnie prokuratura swoimi samochodami wywiozła go na lotnisko.
Aha - Kajetan Poznański który na Żoliborzu upierdolił babie łeb jest synem prokuratorki.


ps.
dziewczyny mają nosa do facetów. Ale nie mają głowy.
 
@halibut jakies zrodlo? Bo o synu prokuratorki to mowia przy kazdym glosnym przestepstwie

Przed chwila jechala w tramwaju sliczna dupeczka z 2 mlodymi huskymi i sie niedojebana tramwajara dojebala czy maja kagance. Ciekawe czy tak samo sie dopierdala jak jej do tramwaju wchodzi brudny, zaszczany i zawszony menel.
 
@halibut jakies zrodlo? Bo o synu prokuratorki to mowia przy kazdym glosnym przestepstwie


Na żelaznej logice, wykopie pisali. Nie chce mi sie sprawdzac źródeł, mam przyjemniejsze rzeczy do roboty.

Swoją droga w Knurowie jest dwóch ziomków którzy od 2 lat są poszukiwani gończym. Mieszkaja w swoich mieszkaniach, bujaja sie po miescie. Beke miałem jak pojawili sie przed urzędem robić brame znajomej która sie hajtała - stali pod drzwiami, a na drzwiach rozwieszone ich wizerunki, że są poszukiwani.
 
Na żelaznej logice, wykopie pisali. Nie chce mi sie sprawdzac źródeł, mam przyjemniejsze rzeczy do roboty.

Swoją droga w Knurowie jest dwóch ziomków którzy od 2 lat są poszukiwani gończym. Mieszkaja w swoich mieszkaniach, bujaja sie po miescie. Beke miałem jak pojawili sie przed urzędem robić brame znajomej która sie hajtała - stali pod drzwiami, a na drzwiach rozwieszone ich wizerunki, że są poszukiwani.
Ładnie to tak wspierać przestępców?
 
Że współlokatora wczoraj i dziś jak wejdzie do kuchnii to siedzi x godzin. A że jej jedzenie nie w moim typie (ona w sumie też), to chuja z tego mam -_-
 
Ostatni raz dałem się nabrać na Rynek, tym bardziej w sobotę w ostatki, najpierw 35 minut szukania miejsca dla czterech osób. Jedyne jakie było to Skandale Royal, gdzie siedziałem z uchodźcami w oparach odsłoniętych rur kanalizacyjnych popijając chujowe piwo 0,4l za 15 PLN. Potem kolejne kilkadziesiąt minut migracji, hehe, do innej knajpy. I oczywiście po drodze żadnych food trucków, kiełbasek z nyski, zapiekanek a knajpy z dobrym piwem wypchane jak baraki w Szwabii. Tylko Kazimierz!
 
Że współlokatora wczoraj i dziś jak wejdzie do kuchnii to siedzi x godzin. A że jej jedzenie nie w moim typie (ona w sumie też), to chuja z tego mam -_-
Kto wybrzydza ten ...
frajer pompka!
 
Pierdolone prawo w Polsce. Chcąc przerzucić się z okularów na soczewki będę musiał zapłacić kupę szmalu za wymianę prawa jazdy
 
Pierdolone prawo w Polsce. Chcąc przerzucić się z okularów na soczewki będę musiał zapłacić kupę szmalu za wymianę prawa jazdy
A dlaczego tak? Co to ma do prawka? Możesz napisać o co chodzi dokładniej? Pierwszy raz o czymś takim słyszę i jestem ciekaw.
 
A dlaczego tak? Co to ma do prawka? Możesz napisać o co chodzi dokładniej? Pierwszy raz o czymś takim słyszę i jestem ciekaw.
Bo mam zapis w prawie jazdy 01.01 i on oznacza tyle że mogę kierować tylko w okularach. Żeby zmienić ten zapis na 01.06 (okulary lub soczewki) muszę zrobić badanie lekarskie czyli 200zl i za wymianę dokumentu kolejna 100 zl. Jakby mnie policja złapała że kieruje bez okularów nawet w soczewkach to grozi nawet 500 zl mandatu
 
Bo mam zapis w prawie jazdy 01.01 i on oznacza tyle że mogę kierować tylko w okularach. Żeby zmienić ten zapis na 01.06 (okulary lub soczewki) muszę zrobić badanie lekarskie czyli 200zl i za wymianę dokumentu kolejna 100 zl. Jakby mnie policja złapała że kieruje bez okularów nawet w soczewkach to grozi nawet 500 zl mandatu
Uhuhu to nie wiedziałem, że coś takiego jest wpisane w dokument. Myślałem, że wtedy po prostu nie dają bezterminowego prawka. Ale żeby były jakieś podziały na okulary i soczewki to rzeczywiście paranoja.
 
Bo mam zapis w prawie jazdy 01.01 i on oznacza tyle że mogę kierować tylko w okularach. Żeby zmienić ten zapis na 01.06 (okulary lub soczewki) muszę zrobić badanie lekarskie czyli 200zl i za wymianę dokumentu kolejna 100 zl. Jakby mnie policja złapała że kieruje bez okularów nawet w soczewkach to grozi nawet 500 zl mandatu
Przez 5 lat miałem zapis, że musze jeździć w okularach. Kontrole miałem może 5 razy i nikt na to uwagi nie zwracał.
 
Przez 5 lat miałem zapis, że musze jeździć w okularach. Kontrole miałem może 5 razy i nikt na to uwagi nie zwracał.
Też tak myślę że raczej nikt na to uwagi nie powinien zwracać, ale chodzi mi głównie o prawo że jest takie pojebane.
 
że mnie napierdalają przedramiona tak, że ledwo piszę na klawiaturze, bo przesadziłem z ciągami na ostatnim treningu, a muszę szybko napisać obszerną analizę.
 
Back
Top