Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie to, że bardzo często o czymś pomyślę, żeby zrobić i zaraz zapominam co ja właściwie miałem zrobić. Dochodzi do tego, że mam przez cały czas na kompie odpalony notatnik i tam zapisane jakieś słowa klucze albo skróty myślowe, co miałem zrobić.
 
... spuszczanie się nad jednym irlandzkim zawodnikiem i robienie z niego Boga, który zdobył i obronił wszystkie pasy mistrzowskie w momencie, kiedy nie ma nawet 1 obrony pasa mistrzowskiego.
 
Może nie wku*wia ale strasznie irytuje , otwarcie euro mecz Polska - Serbia hymny , nasz acapella...bez melodii. Nie lubię tego może przez niechęć do siatkówki , ale tak mam i już . WAR POLSKA !!!
 
Może nie wku*wia ale strasznie irytuje , otwarcie euro mecz Polska - Serbia hymny , nasz acapella...bez melodii. Nie lubię tego może przez niechęć do siatkówki , ale tak mam i już . WAR POLSKA !!!
Niestety nie mogłem oglądać, ale z tego co wiem był to celowy zabieg żeby kibice mogli odśpiewać sami hymn.
 
Ja wiem że to jest celowy zabieg , ale jest on irytujący jak dla mnie . Polski hymn ma "dumną" melodię a wraz z gardłami ludzi... to jest to!
 
Dobra nie uściśliłem do końca mojej wypowiedzi, wkurwia mnie rasizm, ale uchodźców sam nie lubię :lol:
 
#offtop

Wy tu o murzynach i rasizmie, a mi się śnili uchodźcy atakujący Polskę w zimową noc :(
 
Tera na 100% powaznie, od jakiegos czasu dzwonia do mnie z jakiejs firmy i pierdola mi jakies smuty o nagrywaniu rozmowy wiec na wstepie im deklaruje ze nie mam ochoty byc nagrywany i niech do mnie nie dzwonia. Mimo to regularnie wydzwaniaja bo baba twierdzi ze wszystkie rozmowy w firmie nagrywaja i nie zamierzaja robic dla mnie wyjatku. Wie ktos co moge zrobic w danej sytuacji aby dali mi spokoj?
 
@Charles Bronson Oświadcz że też nagrywasz tą rozmowę , jak odpowie że nie wyraża zgody:) to rozłącz , a jak wyraża to nagraj i wrzuć tutaj.

ps .większość się nie zgodzi
 
Last edited:
Tera na 100% powaznie, od jakiegos czasu dzwonia do mnie z jakiejs firmy i pierdola mi jakies smuty o nagrywaniu rozmowy wiec na wstepie im deklaruje ze nie mam ochoty byc nagrywany i niech do mnie nie dzwonia. Mimo to regularnie wydzwaniaja bo baba twierdzi ze wszystkie rozmowy w firmie nagrywaja i nie zamierzaja robic dla mnie wyjatku. Wie ktos co moge zrobic w danej sytuacji aby dali mi spokoj?
Zablokuj numer.
 
Tera na 100% powaznie, od jakiegos czasu dzwonia do mnie z jakiejs firmy i pierdola mi jakies smuty o nagrywaniu rozmowy wiec na wstepie im deklaruje ze nie mam ochoty byc nagrywany i niech do mnie nie dzwonia. Mimo to regularnie wydzwaniaja bo baba twierdzi ze wszystkie rozmowy w firmie nagrywaja i nie zamierzaja robic dla mnie wyjatku. Wie ktos co moge zrobic w danej sytuacji aby dali mi spokoj?




Wytestuj to.
 
Tera na 100% powaznie, od jakiegos czasu dzwonia do mnie z jakiejs firmy i pierdola mi jakies smuty o nagrywaniu rozmowy wiec na wstepie im deklaruje ze nie mam ochoty byc nagrywany i niech do mnie nie dzwonia. Mimo to regularnie wydzwaniaja bo baba twierdzi ze wszystkie rozmowy w firmie nagrywaja i nie zamierzaja robic dla mnie wyjatku. Wie ktos co moge zrobic w danej sytuacji aby dali mi spokoj?
Miałem kiedyś taką sytuację, że mnie strasznie męczyli chyba z Plusa. Baba dzwoniła codziennie po kilka razy. Kilka razy odebrałem i powiedziałem, że mnie nie interesuje jej oferta i żeby nie dzwoniła. Oczywiście dzwoniła dalej. Pewnego razu się wkurwiłem i zapytałem babkę czy wie co to stalking. Powiedziałem, że czuje się nękany. Oczywiście powiedziałem jej, że dzieki temu, że nagrywają rozmowy mam dowody na to, że nie życzyłem sobie żeby kiedykolwiek do mnie dzwoniła. To był ich ostatni telefon do mnie.
 
Tak z drugiej strony , to jest ich praca i pieniądze. To że mówią te regułki długo na początku itd. to jest czas dzięki któremu zarabiają i muszą jakiś określony plan wyrobić (tak miała moja kupela w pewnej sieci kom.) , cieszą się jak ktoś wchodzi w dyskusję ,nawet jeśli nie sprzeda się "zamierzonego" towaru.Może i irytujące ale po części tak to wgląda , na wszelki wypadek mamy czerwoną słuchawkę po prawej stronie telefonu:).
 
Jak te same firmy was wkurwiają to odbieracie telefon i cofacie zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Działa w przypadku każdej dużej firmy która wkurwia. AIG mnie wkurwiało, cofnąłem zgodę i od roku ani jednego telefonu.
 
Back
Top