Co mnie wku*wia

Znajomy zza miedzy. Wziął w sumie 30 zł. Nowy alternator to minimum 500 zł wiec sie oplaca.

No to już z 40 robi się prawie drugie tyle i to dlatego ze robił to znajomy, a o tym wcześniej nie pisałeś.
 
No to już z 40 robi się prawie drugie tyle i to dlatego ze robił to znajomy, a o tym wcześniej nie pisałeś.
Dałbyś więcej za wymontowanie alternatora niż 30zł?? Przecież on tyle wziął tylko dlatego że musial podejść-przecież t się wykręca w 5 minut.
 
To już zależy i od marki i od modelu (w niektórych jest łatwy dostęp w niektórych trzeba coś przy okazji odkręcić). I nie chodzi mi o to ile bym dał tylko o to że w pierwszym poście chwalisz się że zapłaciłeś 40 zł, a nie jest to całkowity koszt naprawy.
 
Ależ się zajebiście poparzyłem-w kranie woda (i to pośrodku ustawienia kranu) ma jakieś milion stopni. To w ogóle jest legalne?
 
Deg? Celsjusza? Moja spokojnie ma pod 100. Nie wiem dlaczego bo w sąsiedniej inwestycji Torre Verona jest normalnie.
Tak, w budynkach zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej maksymalnie powinna miec zgodnie z rozp. 65 stopni na wyjściu.
 
Ja pierdole: 10 rano, niedziela, -15C a na siłowni która ma 2000 metrów kwadratowych nie da się szpilki wcisnąć :O Klatkę zrobię następnym razem;(
 
Ja pierdole: 10 rano, niedziela, -15C a na siłowni która ma 2000 metrów kwadratowych nie da się szpilki wcisnąć :O Klatkę zrobię następnym razem;(

Podbijam, 12 rano, Niedziela, 15 bieżni zajetych, nie było gdzie kardio zrobic:(, czekałem jak jakiś pączek skoczy swoje męki, aby swoją "dyszkę" zrobić:)...ahh te noworoczne postanowienia:)
Przynajmniej można było fajne dziewoje oblookac:)
 
Podbijam, 12 rano, Niedziela, 15 bieżni zajetych, nie było gdzie kardio zrobic:(, czekałem jak jakiś pączek skoczy swoje męki, aby swoją "dyszkę" zrobić:)...ahh te noworoczne postanowienia:)
Przynajmniej można było fajne dziewoje oblookac:)
Przychodzisz na siłownie tylko biegać ?
 
Że jestem jebany termos. Piło się w sylwestra, na nowy rok delikatnie żeby kaca pogonić, wczoraj delikatnie łychę, za zdrowie syna koleżanki, a dziś się czuję jakbym ładował gorzałe przez tydzień od rana do nocy. Jakaś masakra. Boje się łyka wody wziąć, bo się boje że shaftuje.
 
Podbijam, 12 rano, Niedziela, 15 bieżni zajetych, nie było gdzie kardio zrobic:(, czekałem jak jakiś pączek skoczy swoje męki, aby swoją "dyszkę" zrobić:)...ahh te noworoczne postanowienia:)
Przynajmniej można było fajne dziewoje oblookac:)
Ej ale noworoczne postanowienie są zawieszone przy -15C. Może ludzi walka Lawler vs. Condit nakręciła. Mnie na pewno. A dziewek faktycznie nie brakowało, same wyższego sortu
 
Wkurwia mnie to, że w Polsce ludzie często uczciwie pracują i ledwo wiążą koniec z końcem a czasem nawet go nie wiążą a jednocześnie gdzieś obok istnieje program ochrony świadków koronnych gdzie bandyci pogrążają swoich kolegów tylko po to aby uniknąć odpowiedzialności i żyją na wolności na koszt państwa. Jebane skurwysyństwo...

tak mnie tchnęło.
 
Wkurwia mnie to, że w Polsce ludzie często uczciwie pracują i ledwo wiążą koniec z końcem a czasem nawet go nie wiążą a jednocześnie gdzieś obok istnieje program ochrony świadków koronnych gdzie bandyci pogrążają swoich kolegów tylko po to aby uniknąć odpowiedzialności i żyją na wolności na koszt państwa. Jebane skurwysyństwo...

tak mnie tchnęło.

Czyżby było coś czytane albo oglądane w temacie? Czy tak po prostu? :)
 
Back
Top