Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

i tak brzydkie sa, dla gimba moga byc

Myślę, że w jego przypadku juz nawet nie chodziło o ich wygląd, a raczej chęć pokazania, że go na to stać :D

Z tego co pamiętam, to najdroższe buty do pewnego czasu to były Jordany w kolaboracji z Eminemem.. Bodajże 30 tysięcy dolców. A wygląd ? No cóż, dla mnie nie różniły się niczym od tych za 600 zl ;D
 
Przecież nikt nie kupuje tych Jordanów do chodzenia ;) to są buty dla kolekcjonerów i chyba nie musimy w tym temacie rozmawiać o tym czy te buty są warte takich kwot? ;)

@duubertowa co do tej kolaboracji z Eminemem to but zacny swoją drogą, mimo że kwota też przesadzona, delikatnie mowiąć ;) to materialy dużo lepsze niż w Jordanach za 1000 zł:D

Ten koleś ma te jordany z linku i wygina je jak by mial je wyjebac:D
od 6:32 minuta -- >

Koleś fajnie odpowiada na pytanie dlaczego ta para butów jest taka droga.
 
Przecież nikt nie kupuje tych Jordanów do chodzenia ;) to są buty dla kolekcjonerów i chyba nie musimy w tym temacie rozmawiać o tym czy te buty są warte takich kwot? ;)

@duubertowa co do tej kolaboracji z Eminemem to but zacny swoją drogą, mimo że kwota też przesadzona, delikatnie mowiąć ;) to materialy dużo lepsze niż w Jordanach za 1000 zł:D

Jasne, pod względem użytych materiałów to tak, był zacny ;)
 
dodalem adidasa do znajomych i co mam teraz czekac na jakies powiadomienie? bo nie ogarniam tego snapchata, idzie jakos kamere wylaczyc, bo mnie wkurwia?
 
Musisz wejść na te trzy kropeczki w prawym dolnym rogu ;) tam jest właśnie adidas ;) kamery nie da się wyłączyć :D możesz jedynie zrobić tak, żeby nie było widać Twojej twarzy :D
dobra juz mam
+16 poki co jest? a co ma w tym smsie byc?
 
jak choc jedna osoba z Polski wygra to bedzie dobrze, ale pewnie z 10 tysiecy zl + mozna zarobic
na NMD hajp jest konkretny, a limitka zajebista
 
Back
Top