Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

ja już mam kilku swoich faworytów ale ogólnie szukam czegoś całego w kolorze czarnym i na niskiej podeszwie coś ala to

i-tenisowki-lacoste-radford-ac-spm-lth-buty-meskie-7-21spm15711b5.jpg
Miałem w innych kolorach, w zasadzie to mam dalej, ale nie noszę. Nadają się jedynie do jazdy samochodem. Kazdy najmniejszy kamyczek pod butem jest odczuwalny.
 
Miałem w innych kolorach, w zasadzie to mam dalej, ale nie noszę. Nadają się jedynie do jazdy samochodem. Kazdy najmniejszy kamyczek pod butem jest odczuwalny.
Domyślam się ze pewnie podeszwa jest cieniutka ale te buty są już niedostępne, mam inne na oku.
 
Ja mam jedne buty Lacoste i nie narzekam, jakis czas juz sie trzymaja bez zadnych problemow.

Takie tylko inna kolorystyka (granatowe):

lacoste-gilford-5-srm-brown-tan-lth-7-24srm2278bt1_1.jpg
 
Co do firmy lacoste to sam mam jedne kupione za gruby hajs w kwietniu tego roku, są to moje beatersy, na dzień dzisiejszy nic się nie odkleiło, a buty wyglądają tak:
1.jpg


...Jest jedno ale, dlaczego bym ich drugi raz nie kupił. Buty te są zrobione z jakiegoś sztucznego tworzywa ( guma czy cuś ) ludzie jak to śmierdzi po cały dniu noszenia to sobie nie wyobrażacie, zapach podobny do tego jak Kot zostawia... Od razu mówie - nie mam żadnego problemu z potliwością nóg.
 
Back
Top