Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ja ostatnio kupiłem coś takiego. Nic specjalnego, ale jak na buty za 40 złoty z Lidla dają radę :D

20151013_082208.jpg
 


Mam model z zeszłego sezonu (b. podobny, tylko mniej zdobień). Bardzo fajne buty, tylko trzeba do tego założyć grubą skarpetę. No i je odpowiednio zaimpregnować, czego nie zrobiłem... :(
I pasują do normalnych ciuchów, nie jak ktoś pisał tylko do garnituru i płaszcza. Wystarczy, że kurtka nie jest typowo sportowa i jest ok.

Ja natomiast kupiłem sobie 2 tyg. buty z przeceny na str. Timberlanda. 250 ziko to jak za darmo.
buty,boots,timberland-roll-top-ftb,23627621-big.jpg
 
Mam model z zeszłego sezonu (b. podobny, tylko mniej zdobień). Bardzo fajne buty, tylko trzeba do tego założyć grubą skarpetę. No i je odpowiednio zaimpregnować, czego nie zrobiłem... :(
I pasują do normalnych ciuchów, nie jak ktoś pisał tylko do garnituru i płaszcza. Wystarczy, że kurtka nie jest typowo sportowa i jest ok.

Ja natomiast kupiłem sobie 2 tyg. buty z przeceny na str. Timberlanda. 250 ziko to jak za darmo.
buty,boots,timberland-roll-top-ftb,23627621-big.jpg

Dla mnie troche zbyt sportowe (timbalandy, ale cena rzeczywiscie jak na te marke spoko), a co do massimmo dutti, to mysle ze masz racje, pasuja do zwyklego stylu, w miare eleganckiego, tzn nie dres :) Tylko ta cena :/ Trzeba czekac na przeceny
 
@herrflick
orientujesz się może, czy znajdę jakieś podobne buty do tych o które ostatnio pytałem :D


Tamte miały dość charakterystyczną kolorystykę (szczególnie jak na NB)
Sprawdz te modele ale kolory musisz dobrać sam.

NB 996 Deconstructed, Diadora N9000, Reebok Inferno, Saucony Grid 9000,Asics Gel Lyte III

Daj znać jak coś.
 
Kurwa wszystkie mi się podobają:boystop: jestem jak baba :boystop: wszystkie bym kupił :dismay:

Powiedz mi więcej o tym.Ja juz w marcu dostaje bana od lepszej połowy na kupno butów.
Do następnego stycznia :)

Nie z powodów finansowych ale z braku miejsca na ich składowanie.A przecież pudełka nie wyrzucę. :)
 
@Comber ogólnie odpuszczam sobie na razie, olać, z moimi 125+ cm w klacie nie mam szans kupić czegokolwiek przez internet, a po salonach to nawet nie mam kiedy latać - i w salonach często wszystko jest po 900-1000 zł, a tyle nie wydam. Czekam na wiosnę i na przeceny polecę.
 
@Comber ogólnie odpuszczam sobie na razie, olać, z moimi 125+ cm w klacie nie mam szans kupić czegokolwiek przez internet, a po salonach to nawet nie mam kiedy latać - i w salonach często wszystko jest po 900-1000 zł, a tyle nie wydam. Czekam na wiosnę i na przeceny polecę.
Też bym tak zrobił. Ja na co dzień smigam w kurtkach, bo w plaszczach mi niewygodnie. Nie ma co się spieszyć, a może się uda kupić coś tanio.
 
Też bym tak zrobił. Ja na co dzień smigam w kurtkach, bo w plaszczach mi niewygodnie. Nie ma co się spieszyć, a może się uda kupić coś tanio.

Nom, po prostu przy najbliższych okazjach noszenia się bardziej elegancko zamienię buty na czarne, a kilka stówek się zaoszczędzi.
 
weidman-sneaker.0.jpg


Dobra panowie,poważne pytanie:

Który z was miałby jaja aby śmigać w tych trampkach na co dzień?

Reebok specjalnie dla miszcza Weidmana.
 
weidman-sneaker.0.jpg


Dobra panowie,poważne pytanie:

Który z was miałby jaja aby śmigać w tych trampkach na co dzień?

Reebok specjalnie dla miszcza Weidmana.

Do biegania nie ma problemu. Na pewno nie na co dzień. Kurwa nie czaję ludzi którzy normalnie chodzą w butach do biegania. Co za durna moda :lol:

Swoją droga flaga amerykańska to jedna z najładniejszych w ogóle jakie widziałem.
 
Back
Top