Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

fajna parka za 156zl z kodem rabatowym H&M ocieplana, w stacjonarce 300zl
hmprod
 
Też długo chorowałem na Timberlandy, później zaopatrzyłem się w buty tej firmy z myślą o górskich wędrówkach. 3 wyjazdy w góry i gore-tex po prostu się odpruł. Jako, że buty były z USA i przeleżały trochę w szafie, nie było szans na reklamacje. Buty są bardzo wygodne, co najważniejsze super lekkie i nadal je używam, ale jednak niesmak do tej firmy pozostał. Bo coś co jest przeznaczone do takiego typu wypraw i zakupione w autoryzowanym sklepie nie powinno się tak popsuć. Zwalam winę na wadliwą partię. Mowa o takich jak poniżej tylko czarnych:
maxresdefault.jpg


Z kolei kolega kupił takie jak poniżej i bardzo sobie chwali:

sc_029878_a


Zgaduje, że chcesz sobie zakupić w takiej kolorystyce?

buty,turystyka,timberland-euro-hiker-ftb,39768282-big.jpg
2.jpg
 
Poczekajcie jeszcze ze dwa dni z zamowieniami.
Molochy typu Zalando itp itd,będą pewnie celebrowały Black Friday czy jak to się tam nazywa.
Zawsze troche grosza więcej przy dupie.
 
Tak jak wyżej wspominałem, kolega ma niemalże identyczny model i śmigał już 2 sezony bez przygód. O ile pamiętam kosztowały 550zł. Za mniej nigdy nie widziałem.
 
a co o tych myslicie? nie mam butow zimowych, przydalyby sie takie co wytrzymaja kilka sezonow
duzo osob smiga w Timberlandach? bo widzialem w pizdu podrob i nie wiem czy czasami wstyd nie bedzie wyjsc jak w air maxach (co druga osoba na ulicy je ma)
to te same?
6_premium_timberland_10073_6.jpg

screen-shot-2014-03-06-at-11.41.52-am.png
 
@B00YAK ja jak narazie z moich 5 letnich timberlandow jestem mega zadowolony nigdy nie miałem bardziej trwaluch butow, a szukam coś takiego:
db_file_img_21268_1050x1575.png


lub takiego:
http://e-timberland.pl/timberland-e...uty-buty-foutdoor,plec,MM,B,BO,42274996.bhtml

Jeżeli je mierzyłeś i wiesz jaki rozmiar (UK !!!) to poszukaj na tej stronie.

http://www.mandmdirect.com/01/?fh_l...ts}/productsalesgender>{mens}&fh_view_size=96


Powżej 75 funtów powinieneś mieć wysyłke gratis do Polski.
Więc wystarczy że dołożysz coś na prezent dla bliskiej osoby i się zwróci.

Koło stówki mniej powinieneś wybulić.

Strona legit. Jak jakieś pytania to wal śmiało.
 
Polecam sprawdzić promocje/błąd na stronie reeboka buty można dostać które są warte 500 zł za 97,75 zł w promocji z kodem, ciekawe czy to błąd strony czy jakiś włam, bądź wyprzedaż, ogólnie zamówione i zapłacone dowiem się wszystkiego pewnie jeszcze dzisiaj po południo. Jeśli się okaże fake najwyżej kasę zwrócą.
 
Last edited:
Panowie gdzie kupujecie jakieś dopasowane casualowe koszule? Chodzi mi o takie wypuszczane ze spodni.
 
Panowie gdzie kupujecie jakieś dopasowane casualowe koszule? Chodzi mi o takie wypuszczane ze spodni.
o, o, dawać! :D te zakupy to chuj, ja już nawet nie próbuję biegać po sklepach dopóki na necie czegoś nie zobaczę. powtórzę tysięczny raz, jak ma się hajs to nic nie ma, jak nie ma hajsu to wszystko mega. :)
 
Nie planowałem. Ale takie za 500PLN odpuszczę:D
Ja zawsze kupuję na wyprzedażach lub z kuponami rabatowymi on line. Carry,Tommy H, Esprit,C&A, Reserved czasem Zara jak mają rozmiar. Ogólnie sieciowki. Paradoksalnie jakościowo najlepiej wypada Carry. Mają dużo button down, które uwielbiam. Nie są przekombinowane, do tego są tanie. Ostatnio kupiłem 3 koszule po 39 zł na wyprzedaży.
 
Nie planowałem. Ale takie za 500PLN odpuszczę:D

Bez przesady.Fred Perry,Ben Sherman.Ze szczególnym naciskiem na drugą marke.
Jak masz proporcjonalna budowe ( i nie mam tu na mysli kolesi z okladek Mens Health,tylko zdrowego chłopa) to fajnie leza na barkach i bebzona przesadnie nie opinają. Fasony REGULAR i MOD. W TkMaxx było troche BS ostatnio.Na zalando tez jest.

Ogólnie polecam brytyjskie marki jeżeli chodzi o koszule.
Żaden slim fit abercrombie aa srejcz northkat badziew
 
Back
Top