Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

h&m zajebiste ciuszki, szczegolnie divided
musze sie przejechac jeszcze w tym roku bo niby jakies promo jest
ceny w promocjach bardzo niskie
w sumie to jakies 70% moich ciuchow jest z h&m zdecydowanie moj ulubiony sklep
 
comment_lVKpTS9uQTMefZi4ZZbL0AfVBLIi6x9c.jpg
 
Co myślicie o butach lacoste? Jestem zszokowany marna jakością.
mialem jedna pare i dlugo sie trzymaly
swoja droga 5 tysiecy na 750 za klikniecie to bylyby najlatwiej zarobione pieniadze w moim zyciu, trzeba nadal probowac
zamowilem sobie przed chwila takie buciwo
5-buty-reebok-phase-ii-terra-red-m49043.jpg
 
Wyglad i trwalosc na poziomie trampek z sieciówek, więc nie ma po co przepłacać.

Jedyny plus to że laski mówią 'ale fajne buty ' a to zwykle czarne sportowe buty z krokodylem. Masz identyczne z logiem pumy i komplementow brak.
 
Jedyny plus to że laski mówią 'ale fajne buty ' a to zwykle czarne sportowe buty z krokodylem. Masz identyczne z logiem pumy i komplementow brak.
To nie wiem z jakimi laskami się spotykasz, ale Lacoste robi wrażenie na gimnazjalistkach. Ja przestałem kupować lacoste od momentu kiedy zdałem sobie sprawę, że koszulka polo z logiem Lacoste kupiona w Egipcie za 5$ jest równie wytrzymała co oryginał. W dodatku w pewnym momencie wszyscy nosili te koszulki, tak samo jak Ralpha Laurena z allegro za 29 zł.
 
Jedyny plus to że laski mówią 'ale fajne buty ' a to zwykle czarne sportowe buty z krokodylem. Masz identyczne z logiem pumy i komplementow brak.
lacoste szczegolnie drogie nie sa
To nie wiem z jakimi laskami się spotykasz, ale Lacoste robi wrażenie na gimnazjalistkach. Ja przestałem kupować lacoste od momentu kiedy zdałem sobie sprawę, że koszulka polo z logiem Lacoste kupiona w Egipcie za 5$ jest równie wytrzymała co oryginał. W dodatku w pewnym momencie wszyscy nosili te koszulki, tak samo jak Ralpha Laurena z allegro za 29 zł.
podroby to akurat prawie wszystkiego sa
 
lacoste szczegolnie drogie nie sa

podroby to akurat prawie wszystkiego sa
No i wlasnie zastanawiam się jaki jest sens kupowania czegoś markowego co jest droższe od sieciówek, a jakościowo na ich poziomie? Mam gdzieś znaczki.
 
Co myślicie o butach lacoste? Jestem zszokowany marna jakością.

Są ładne.Tylko tyle.

To nie wiem z jakimi laskami się spotykasz, ale Lacoste robi wrażenie na gimnazjalistkach. Ja przestałem kupować lacoste od momentu kiedy zdałem sobie sprawę, że koszulka polo z logiem Lacoste kupiona w Egipcie za 5$ jest równie wytrzymała co oryginał

Nie zgodzę sie. Na pierwszy rzut oka widać że krokodyl z tych podrób musiał płakać jak go tam naszywali.
 
No i wlasnie zastanawiam się jaki jest sens kupowania czegoś markowego co jest droższe od sieciówek, a jakościowo na ich poziomie? Mam gdzieś znaczki.
ja tam akurat lubie buty firmowe, air maxy mam dwa lata i wygladaja bardzo dobrze, vansy jakos podobnie i sa jak nowe
zreszta te z sieciowek moze jakosciowo nie sa gorsze, za to sam wyglad buta dla mnie nie jest zbyt interesujacy
 
mialem jedna pare i dlugo sie trzymaly
swoja droga 5 tysiecy na 750 za klikniecie to bylyby najlatwiej zarobione pieniadze w moim zyciu, trzeba nadal probowac
zamowilem sobie przed chwila takie buciwo
5-buty-reebok-phase-ii-terra-red-m49043.jpg
Bardzo w pizdeczke, za ile?
 
To nie wiem z jakimi laskami się spotykasz, ale Lacoste robi wrażenie na gimnazjalistkach. Ja przestałem kupować lacoste od momentu kiedy zdałem sobie sprawę, że koszulka polo z logiem Lacoste kupiona w Egipcie za 5$ jest równie wytrzymała co oryginał. W dodatku w pewnym momencie wszyscy nosili te koszulki, tak samo jak Ralpha Laurena z allegro za 29 zł.

Takie 20-25 lat
 
mialem jedna pare i dlugo sie trzymaly
swoja droga 5 tysiecy na 750 za klikniecie to bylyby najlatwiej zarobione pieniadze w moim zyciu, trzeba nadal probowac
zamowilem sobie przed chwila takie buciwo
5-buty-reebok-phase-ii-terra-red-m49043.jpg
Mam dokładnie te reeboki tylko brązowo-czarne, zajebisty model, polecam. Od marca jakoś nosze je codziennie w każdą pogodę i zero śladów użytkowania, ewentualnie na pięcie się lekko starły ale to prawie nie widoczne jest i tak.
 
Mam dokładnie te reeboki tylko brązowo-czarne, zajebisty model, polecam. Od marca jakoś nosze je codziennie w każdą pogodę i zero śladów użytkowania, ewentualnie na pięcie się lekko starły ale to prawie nie widoczne jest i tak.
no wlasnie reeboki pierwszy raz zamawiam, slyszalem, ze slaba jakosc, raz gosc obok mnie usiadl w reebokach to tez byly cale rozjebane, ale ze 200zl to nie jest jakos szczegolnie duzo to zaryzykuje
 
Nie wkurwia was, że jak chodzicie w tych H&Mach, Zarach i innych markach dla "normalnych ludzi", że co chwile widziecie na ulicy osobę w czymś takim samym jak wy ? :lol:
 
Ja pare razy gościa w takiej samej koszuli i mnie to wkurwia. Z butów, nike jak dla mnie najsłabszy jakościowo z tych co nosiłem. Wszelkie airmaxy mi się jakoś szybko gdzieś lekko rozklejają. Reeboki czy Pumy zdecydowanie wypadają lepiej
 
Ja pare razy gościa w takiej samej koszuli i mnie to wkurwia. Z butów, nike jak dla mnie najsłabszy jakościowo z tych co nosiłem. Wszelkie airmaxy mi się jakoś szybko gdzieś lekko rozklejają. Reeboki czy Pumy zdecydowanie wypadają lepiej

Potwierdzam co do nike. Reebok, puma - dużo lepiej
 
Ja pare razy gościa w takiej samej koszuli i mnie to wkurwia. Z butów, nike jak dla mnie najsłabszy jakościowo z tych co nosiłem. Wszelkie airmaxy mi się jakoś szybko gdzieś lekko rozklejają. Reeboki czy Pumy zdecydowanie wypadają lepiej
90 procent uszkodzeń Air Maxów to pęknięcia tworzywa przy systemie amortyzacyjnym. Nie zależy od modelu. Ten typ tak ma. Jeśliby mogli coś z tym zrobić to by to chyba zrobili. Kupuje Jordany i nie ma problemu z wytrzymałością.
 
90 procent uszkodzeń Air Maxów to pęknięcia tworzywa przy systemie amortyzacyjnym. Nie zależy od modelu. Ten typ tak ma. Jeśliby mogli coś z tym zrobić to by to chyba zrobili. Kupuje Jordany i nie ma problemu z wytrzymałością.

Ponad 10 par zdzieram (glownie 1 i 90) i zadne nie mialy/maja problemow z podeszwa.Glowny powod zakonczenia zywota to pekniecia skory na zgieciu za palcami.Ale to tylko przy bardzo intensywnym uzytkowaniu.
 
Kupiłem właśnie buty w Vistuli. Całe czarne w stylu sportowym. Mam nadzieję że jakość będzie dobra. Dałem 200 zł
 
Ponad 10 par zdzieram (glownie 1 i 90) i zadne nie mialy/maja problemow z podeszwa.Glowny powod zakonczenia zywota to pekniecia skory na zgieciu za palcami.Ale to tylko przy bardzo intensywnym uzytkowaniu.
Ja 2x90, a kumpel z 6 par różnych Air Maxów, wszystkie pęknięcia przy systemie. Ile wrzucasz na wagę ?
 
Back
Top