Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

mam nową czarną polówkę Extreme Hobby w XL na sprzedaż i mało używaną (kilkukrotnie założona) bluzę Pitbulla niebieską z 2015, ten sam rozmiar - może ktoś chce po dobrej cenie?
 
Chcę się zaopatrzyć w koszulkę Cohones ze sklepu , tylko nie wiem, który rozmiar wziąć, żeby przesadnie nie wisiała i nie była też zbyt mała. Proszę o poradę. 180 cm i około 72 kg.
 
Chcę się zaopatrzyć w koszulkę Cohones ze sklepu , tylko nie wiem, który rozmiar wziąć, żeby przesadnie nie wisiała i nie była też zbyt mała. Proszę o poradę. 180 cm i około 72 kg.
comment_uUbsQEORIFnLI0eyNOhlZ0jjXhlsAluC.jpg
 
Panowie, jakieś podobne buciki do Adidasków oridżinalsów zx700?
Chodzi mi o buty skórzane, do latania na co dzień, prosty i klasyczny wygląd.
Najki/adidasy/riboki, whateva man.
 
Panowie, jakieś podobne buciki do Adidasków oridżinalsów zx700?
Chodzi mi o buty skórzane, do latania na co dzień, prosty i klasyczny wygląd.
Najki/adidasy/riboki, whateva man.
Kilka stron wcześniej było pytanie o buty na wiosenną pogodę i padło kilka fajnych propozycji.
 
az tak dobrze mmarocks placi? :penn:

w sumie chujowe rzeczy, no ale drogie to na bandzie gimbusow moze zrobic wrazenie
Oczywiscie, hajs z WP i Rocksow.
Sredni ten drop, tylko jedna rzecz mi sie podoba
Plus "drogich rzeczy dla gimbusow" to ze uzywane sprzedasz je za retail a nawet duzo drozej
 
Nigdy nie sprzedalem butow na ebayu za taniej niz kupilem.
No widzisz. Mowie o cuichach typu Supreme, Palace, Stone Island. Traci sie minimalnie jak juz, a zwyklych ubran z sieciowy nikt od Ciebie nie odkupi. Na teesa Supreme jest masa zainteresowanych.
To samo z butami typu Yeezy, kupujesz za 900 (jak masz farta na dropie), sprzedajesz za 6000. Biznes
 
No widzisz. Mowie o cuichach typu Supreme, Palace, Stone Island. Traci sie minimalnie jak juz, a zwyklych ubran z sieciowy nikt od Ciebie nie odkupi. Na teesa Supreme jest masa zainteresowanych.
To samo z butami typu Yeezy, kupujesz za 900 (jak masz farta na dropie), sprzedajesz za 6000. Biznes
z tymi 6000 to przesadziłeś (chyba, że chodzi Ci o ostatnie zebry)
Co do Supreme to też trzeba wiedzieć co kupować, jest pełno ciuchów które można kupić po retailu, ale też na niektórych można dużo zarobić jak np bogo ( 1200 zł lub więcej)
 
z tymi 6000 to przesadziłeś (chyba, że chodzi Ci o ostatnie zebry)
Co do Supreme to też trzeba wiedzieć co kupować, jest pełno ciuchów które można kupić po retailu, ale też na niektórych można dużo zarobić jak np bogo ( 1200 zł lub więcej)

no tak, tak. o Zeberkach mówiłem :D. ale swoją drogą to mi się nie podoba ten CW, belug nic nie przebija. no ale zebry towar limitowany, więc cena taka tylko przez to

wiem, wiem, ale takie bogo właśnie schodzi w kilka sekund na dropie. ja z Suprima nic nie mam bo mi sie nie podoba za bardzo właśnie :) jedyne co teraz myślę, żeby kupić tees Palace'a, ale jakoś na razie ciuchów mi wystarczy. i planuję też ogarnąć sobie jakąś czapkę na wakacje, ale rzadko chodzę w niech więc muszę się zastanowić jeszcze czy mi się opłaca wydawać na nią kilka stówek czy lepiej coś tańszego ogarnąć

mój znajomy ostatnio kupił sobie tgakie buty: NMD City Sock 2 Kith x Naked
ale są śliczne
 
@s3pp
@Evo
Tak się zastanawiam czy na 60 urodziny (ktoś z rodziny- mężczyzna) nie kupić zegarka. Problem jest taki, że mogę przeznaczyć tylko tysiaczka.
Znajdę coś czy odpuścić i myśleć nad czymś innym?
 
@mampytanie - fajny pomysł, za tę cenę możesz już znaleźć coś spoko :)

Panowie, spodnie gdzie? H&M, Zara to wiem. Najlepiej jakieś podarte, coś oryginalnego, a nie zwykłego i szarego
 
Back
Top